freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال از هواداران این تیم خواست که از علیرضا منصوریان و شاگردانش حمایت کنند.

 منصور پورحیدری در مورد حال عمومی‌اش گفت: خدا را شکر وضعیت بهتری دارم. آن اوایل کم اشتها شده و بدنم ضعیف شده بود، ولی الان خدا را شکر بهترم و باید از تلاش پزشکان و پرسنل بیمارستان تشکر کنم. در نهایت پزشک تشخیص داد مرخص شوم، ولی باید 10 روز دیگر به بیمارستان بروم تا وضعیتم بررسی شود، چون تحت‌نظر هستم.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از شخصیت‌های فوتبالی به عیادتش آمدند، تأکید کرد: از همه آنهایی که به بیمارستان آمدند یا به هر طریقی پیگیر وضعیتم بودند، تشکر می‌کنم. واقعاً ناراحت می‌شوم که به دیگران زحمت می‌دهم و خیلی‌ها به بیمارستان می‌آیند. از همه آنها ممنونم.

پورحیدری در پاسخ به این پرسش که «آیا از وضعیت استقلال خبر دارد؟»، گفت: بله، خدا را شکر شرایط استقلال چند هفته‌ای است که بهتر شده و با منصوریان در مورد شرایط تیم حرف زدم. استقلال مطمئناً به بهترین روزها برمی‌گردد و از هواداران استقلال می‌خواهم که از منصوریان و بازیکنان حمایت کنند. استقلال روزهای حساسی را در سه جام در پیش دارد و امیدوارم که هواداران همیشه پشت تیم باشند.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد بازی تیم ملی برابر ازبکستان در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه گفت: کار تیم ملی سخت است، چون با حریفی سرسخت آنهم در خانه‌اش بازی می‌کند. البته ما خوب دفاع کردن را بلد هستیم و می‌توانیم در آنجا امتیاز بگیریم. امیدوارم ازبکستان را ببریم تا مردم و فوتبالدوستان ایرانی خوشحال شوند.

منبع:تسنیم


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۴:۳۹ دیده شده : ۹۰بار نویسنده : admin

استقلال آزادی عدالت اجتماعی استقلال آزادي عدالت اجتماعي استقلال آزادی جمهوری اسلامی استقلال آزادی جمهوری اسلامی یعنی چه؟ استقلال آزادی جمهوری اسلامی چیست استقلال آزادي جمهوري اسلامي معنی استقلال آزادی جمهوری اسلامی مفهوم استقلال آزادی جمهوری اسلامی درباره ی استقلال ازادی جمهوری اسلامی تحقیق درباره ی استقلال ازادی جمهوری اسلامی شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی معنای استقلال آزادی جمهوری اسلامی استقلال آزادی جمهوری ایرانی استقلال از خانواده استقلال از خانواده شوهر استقلال خانواده استقلال ازبکستان روز استقلال ازبکستان از استقلال چه خبر از باشگاه استقلال چه خبر از استقلال چ خبر از باشگاه استقلال تهران چه خبر ازباشگاه استقلال چه خبر ازتیم استقلال چه خبر ازباشگاه استقلال جه خبر از استقلال متنفرم من از بازیکنای استقلال متنفرم من از استقلال متنفرم از پیراهن استقلال متنفرم من از تیم استقلال متنفرم از سرمربی استقلال چه خبر از مربی استقلال چه خبر چراغانیت کنند تا چراغانیت کنند میبرند تا چراغانیت کنند میبرند چراغانیت کنند قربانیت کنند که قربانیت کنند می برند که قربانیت کنند شاید که قربانیت کنند استقلال ازادی عدالت اجتماعی استقلال ازادی جمهوری اسلامی استقلال ازادی جمهوری اسلامی یعنی چه استقلال ازادی جمهوری ایرانی پورحیدری: هواداران استقلال از منصوریان حمایت کنند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۶۹
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها