freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


هوش مصنوعی ابر رایانه شرکت آی‌بی‌ام به زودی به کارکنان بیمارستان‌ها برای اقامت راحت‌تر بیماران و از بین بردن برخی فشارها برای پزشکان و پرستاران کمک خواهد کرد

به گزارش ایسنا به نقل از گیزمگ، سیستم رایانه هوشمند مصنوعی واتسون در سال‌های اخیر فعالیت‌های زیادی از جمله نوشتن کتاب آشپزی، ساخت پیش‌نمایش فیلم،‌ شرکت در مناظره و کمک به آموزش درون پزشکی و ریاضی انجام داده است.

این ابررایانه در جدیدترین فعالیت خود قرار است به کارکنان بیمارستان‌ها کمک کند. واتسون از طریق بلندگوهای هوشمند به پاسخگویی به سوالات اولیه خواهد پرداخت و به بیماران اجازه کنترل دما و نور اتاق و همچنین تلویزیون را خواهد داد.

پرستاری کار سختی است و واتسون می‌خواهد بار پاسخگویی به سوالات ساده‌ای مانند زمان ناهار یا مسائل ساده مثل تنظیم دما را از روی دوش این افراد بردارد.

بلندگوی هوشمند به پلت‌فرم اینترنت اشیای واتسون وصل خواهد شد و بیماران می‌توانند سوالات خود را از آن بپرسند. واتسون برای پاسخگویی به بیماران از پایگاه داده بیمارستان برای بررسی اطلاعاتی مانند زمان صرف غذا، ساعت بازدید از بیمار و میزان تحصیلات و تجربه پزشکان استفاده خواهد کرد.

این ابررایانه سپس با استفاده از قابلیت‌های زبان طبیعی به پاسخگویی به بیمار پرداخته و همچنین با اتصال به سایر دستگاههای اینترنت اشیا، به بیمار اجازه می‌دهد دما، نور و تلویزیون اتاق را کنترل کند.

سپردن برخی وظایف کوچک به واتسون باعث می‌شود که پزشکان و پرستاران بتوانند بر وظایف مهمتر و بزرگتر خود تمرکز کنند.

این سیستم قرار است در سه درمانگاه بیمارستان‌های دانشگاه توماس جفرسون در فیلادلفیا که بیش از 900 تخت بیمار دارند، آزمایش شود.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۶:۵۲ دیده شده : ۱۱۸بار نویسنده : admin

ابر رایانه دانشگاه صنعتی شریف ابررایانه امیرکبیر ابررایانه ملی امیرکبیر ابر رایانه ابر رایانه امیرکبیر ابر رایانه چیست ابر رایانه ایران ابر رایانه دانشگاه شریف ابر رایانه شطرنج باز ابر رایانه شیخ بهایی ابر رایانه چین ابر رایانه طبرستان ابر رایانه جهان ابر رايانه چيست ابر رایانه ها چیست ابر رایانه ایرانی ابر کامپیوتر ایران ابر رایانه های ایران ابر رایانه در ایران ابر رایانه ساخت ایران اولین ابررایانه ایران ابر کامپیوتر ایرانی ابر رایانه ی ایران تصاویر ابر رایانه ایران ابر رایانه دانشگاه صنعتی اصفهان ابر رایانه شریف ابر کامپیوتر شریف ابر رایانه صنعتی شریف ابر کامپیوتر شیخ بهایی ابررایانه دانشگاه امیرکبیر ابر کامپیوتر دانشگاه شریف ابر کامپیوتر های ایران ابر رايانه هاي ايران تعداد ابر رایانه های ایران ابر رایانه ها در ایران ابر کامپیوتر های ساخت ایران تئوری پرستاری واتسون نظریه پرستاری واتسون می شود به انگلیسی گواهی می شود به انگلیسی بدینوسیله گواهی می شود به انگلیسی می شود یا میشود می شود انقدر تلخ نباشی می شود گاهی گاهی میشود گاهی نمیشود دیر می شود گاهی پیر می شود گاهی دلم تنگ میشود گاهی چه گرم می شود گاهی ساده هوای خانه دلگیر میشود گاهی چه زود دیر میشود گاهی ما را چه می شود گاهی می شود اندوه شب را می شود اندوه شب را از نگاه صبح فهمید می شود می توانیم ابر رایانه واتسون پرستار می‌شود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۵
  • تعداد حاضران : ۲۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها