freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا به نقل از ایندیپندنت، در بحبوحه تنش‌های بین‌المللی به ویژه بر سر نقش روسیه در سوریه، شبکه تلویزیونی زوزدا (Zvezda) وابسته به وزارت دفاع روسیه هفته گذشته اعلام کرد، افراد مبتلا به اسکیزوفرنی در آمریکا تسلیحات هسته‌ای را برای (استفاده علیه) مسکو آماده می‌کنند.

این رزمایش که از سوی وزارت دفاع غیرنظامی، فوریت‌ها و دفع پیامدهای فجایع طبیعی (امرکوم EMERCOM) برگزار می‌شود و سه روز به طول می‌انجامد، با حضور ۲۰۰ هزار پرسنل شرایط اضطراری و همکاری ۴۰ میلیون شهروند صورت خواهد گرفت.

امرکوم در وب سایت خود نوشت:‌ این تمرین در خلال شرایط اضطراری در تاسیسات حیاتی و به طور بالقوه خطرناک به آموزش حفاظت کارکنان و مردم در برابر تشعشعات مواد شیمیایی و بیولوژیکی می‌پردازد.

این وزارتخانه می‌افزاید: ایمنی آتش‌سوزی، دفاع غیرنظامی و حفاظت انسانی در موسسات اجتماعی و ساختمان‌های عمومی نیز در نظر گرفته شده تا کنترل شوند.

واحدهای واکنش، مراکز کنترل تشعشعات، شیمیایی و بیولوژیکی و مراکز بهداشتی را ایجاد خواهند کرد. در همین حال شبکه‌های کنترل آزمایشگاهی نیز در حالت آماده‌باش قرار می‌گیرند.

روابط بین روسیه و غرب با توجه به تعلیق توافق‌نامه‌ای با آمریکا درباره انهدام پلوتونیوم مازاد مورد استفاده در تسلیحات هسته‌ای از سوی ولادیمیر پوتین به انحطاط خود ادامه می‌دهد.

طبق توافق انهدام پلوتونیوم در سال ۲۰۰۰ هر دو طرف اعلام کردند ۳۴ تن از این ماده هسته‌ای مازاد را از طریق سوزاندن در راکتورها از بین می‌برند. روسیه در حال حاضر زرادخانه هسته‌ای‌اش را از طریق معرفی نسل جدید بمب‌افکن‌های دوربرد هسته‌ای، موشک‌های بالستیک و زیردریایی‌های هسته‌ای مدرن‌سازی می‌کند.

افزون بر این رزمایش سراسری، امرکوم اعلام کرده است قصد دارد تا برای حفاظت ۱۰۰ درصدی از مردم پایتخت در برابر حمله هسته‌ای تاسیسات زیرزمینی بسازد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۸:۴۹ دیده شده : ۵۲بار نویسنده : admin

جنگ هسته ای جنگ هسته ای در مریخ جنگ هسته ای و آثار آن جنگ هسته ای کره شمالی جنگ جهانی دوم بمب هسته ای مقاله جنگ هسته ای جنگ افزارهای هسته ای احتمال جنگ هسته ای جنگ نوین هسته ای تعریف جنگ هسته ای روسیه باستان ادبیات روسیه باستان آثار باستانی روسیه روس باستان اقوام باستانی روسیه روسیه با پرواز ماهان تور روسیه با پرواز ماهان تور روسیه با پرواز ماهان تابستان 93 تور روسیه تابستان 94 با پرواز ماهان روسیه با ماهان تور روسیه با ماهان روسیه با قشم ایر روسیه با پرواز قشم ایر تور روسیه با پرواز قشم ایر تور روسیه با قشم ایر روسیه با پرواز زاگرس روسیه با پرواز معراج روسیه با پرواز ایرفلوت تور روسیه با پرواز ایرفلوت روسیه با تابان تور روسیه با تابان تور روسیه با پرواز تابان روسیه با پرواز تابان روسیه با ایران دشمنی روسیه با ایران روابط روسیه با ایران روابط ایران با روسیه جنگ روسیه با ایران ایا روسیه با ایران است والیبال روسیه با ایران اختلاف ساعت روسیه با ایران تفاوت ساعت روسیه با ایران اختلاف زمانی روسیه با ایران روسیه با داعش روسیه با داعش چه کرد جنگ روسیه با داعش Facebook 75 میلیون نفر طرح 6 میلیون نفر من هشتاد میلیون نفرم ده میلیون نفر حذف یارانه ده میلیون نفر حذف ده میلیون نفر قطع یارانه ده میلیون نفر واقعا شش میلیون نفر مردند حذف 10 میلیون نفر از یارانه حذف یارانه 10 میلیون نفر 5 میلیون نفر دو شغله رزمایش آموزشی جنگ هسته‌ای روسیه با مشارکت 40 میلیون نفر

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۰۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها