freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۰۰۰۴۷

۱۳  بازدید

حمید برزگر در وبسایت چیزنا نوشت:

در گذشته تا حدود صد سال پیش که خانه ها هنوز لوله کشی آب تصفیه شده نداشتند ، چیزی به نام «زیرآب» در زیر مخزن آب خانه ها تعبیه میشد تا از آن برای تخلیه آب استفاده شود. زیر آب به چاهی راه داشت و روش باز کردنش به این ترتیب بود که کسی به درون حوض رفته و زیر آب را باز میکرد تا لجن ته حوض از زیر آب به چاه برود و آب پاکیزه شود. اما در این میان گاهی کسی که با صاحب خانه دشمنی داشت به قصد ضربه زدن به او ، مخفیانه زیر آب خانه را باز میکرد تا تمام ذخیره آب پاکیزه به چاه برود.صاحب خانه وقتی خبردار میشد آهی از نهاد بر می آورد و می گفت « زیر آبم را زده اند.»


بعد ها این جمله تبدیل به مثالی شد برای زمان هایی که کسی در دشمنی با دیگری به بدگویی ، تخریب ، نان بُری و… او می پردازد.


حالا با گذشت سال ها و از بین رفتن زیر آب های فیزیکی و لوله کشی خانه ها به نظر میرسد ، روزانه میزان آه هایی که از نهاد مردم بر اثر زده شدن زیر آبشان بر می آید ، صدها برابر گذشته های دوراست. حتی در یکی از گزارش های غیر رسمی ادعا شده میزان آه های بر آمده از نهاد مردم بر اثر زده شدن زیرآبشان در شش ماهه اول سال ۱۳۹۵ برابر با کل آه هایی است که مردم به خاطر زده شدن زیر آبشان در طول تاریخ تا ابتدای سال ۹۵ از نهادشان برآورده اند. حالا ممکن است بگویید که شاید در گذشته همه کسانی که زیر آبشان زده شده آه از نهادشان برنیاورده باشند.اما کارشناسان معتقدند که آه از نهاد برآمدن یک عمل ناخودآگاه و غیر ارادی است که با «زده شدن زیر آب» و بر اثر ترشح هورمون «اکسی سوتین » روی می دهد. پس چرا این روزها آمار زیر آب زدن بالاست در حالیکه دیگر زیر آبی هم وجود ندارد؟


عده ای معتقدند این موضوع در ما نهادینه شده ، به این ترتیب که در اثر رفتار مداوم نیاکانمان «زیر آب زدن»گوشت شده به استخونمون و به عبارت علمی تر رفته تو DNA ما. اما این نظریه واقعا بی رحمانه است و با دیدگاه انسانی جور در نمی آید.


اما رفتار شناسان بر این باورند که «زیر آب زدن» یک رفتار اکتسابی است که افراد شکست خورده ، کم هوش ، حسود و گاهی بیمار از نظر روانی در راه دشمنی و گاهی برای موفقیت در زندگی به کار می بندند.همچنین وقتی یک فرد شایسته به جایگاهی دست می یابد ، همه ناشایستگان جمع میشوند تا زیر آبش را بزنند و جایگاه او را به دست آورند.


اما مگر ما چقدر بیمار روانی ، کم هوش ، حسود و شکست خورده داریم؟ مگر چقدر ناشایسته داریم؟ از آنجا که برای موفقیت «زیر آب زدن» باید آن را مخفیانه انجام داد.همیشه این افراد و تعدادشان مخفی خواهند ماند و ما فقط از راه آمار گیری از زیرآب خوردگان میتوانیم به تعداد افراد ناشایست ، کم هوش، حسود و شکست خورده جامعه دست پیدا کنیم.


می توان ساعتها در مورد این بیماری حرف زد اما من به همین اندازه اکتفا میکنم و فقط توصیه میکنم مراقب زیر آبتان باشید.


خداوند این سرزمین را از دشمن ،دروغ ، خشکسالی و زیر آب زنی دور نگاه دارد.

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۰:۳۰ دیده شده : ۸۵بار نویسنده : admin

طنز مراقب امتحان عکس طنز مراقب امتحان طنز برج مراقبت طنز مراقبین امتحان طنز خود مراقبتی باشید به انگلیسی همیشه شاد باشید به انگلیسی موفق باشید به انگلیسی خوشبخت باشید به انگلیسی سلامت باشید به انگلیسی شاد باشید به انگلیسی خوش باشید به انگلیسی راحت باشید به انگلیسی داشته باشید به انگلیسی پیروز باشید به انگلیسی باشید که شیرباشید که روباه دلیری نکند آگاه باشید که دانش آینده مراقب افکارتان باشید که موفق باشید که آگاه باشید که حرم من دنبال دختری باشید که عاشق کسانی باشید که مراقب رفتارتان باشید که سلامت باشید سلامت باشید شبکه سه سلامت باشید کانال 3 سلامت باشید به ترکی سلامت باشید Iransima سلامت باشید به عربی سلامت باشید دانلود برنامه سلامت باشید شبکه سه سایت سلامت باشید شبکه 3 موفق باشید موفق باشید به زبان انگلیسی موفق باشید به عربی موفق باشید به زبان فرانسه موفق باشید به زبان ترکی موفق باشید به ترکی موفق باشید Means موفق باشید در انگلیسی موفق باشید به زبان آلمانی شاد باشید شاد باشید و ثروتمند شوید شاد باشید و ثروتمند شوید-تصویری شاد باشید و شاد باشید و ثروتمند شاد باشید و لاغر شوید شاد باشید ثروتمند شوید شاد باشید و ثروتمند شوید معظمی موید باشید موید باشید یعنی چی؟ مويد باشيد معنی موید باشید موفق و موید باشید مانا باشید مانا باشید یعنی چه مانا باشيد معنی مانا باشید بروز باشید بروز باشید شبکه سه بروز باشید دانلود بروز باشيد باما بروز باشید برنامه بروز باشید شبکه 3 سایت باما بروز باشید برنامه باما بروز باشید وب سایت بروز باشید با بروز باشید صبور باشید صبور باشید آپارات کلیپ صبور باشید انیمیشن صبورباشید کلیپ های صبور باشید دانلود کلیپ صبور باشید سوری لند صبور باشید فیلم صبور باشید جمشید صبور باشید کارتون صبور باشید خودتان باشید عاشق خودتان باشید کتاب خودتان باشید همیشه خودتان باشید دکتر خودتان باشید پزشک خودتان باشید رئیس خودتان باشید دانلود کتاب خودتان باشید طنز؛ مراقب زیر آبتان باشید

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۸۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها