freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


گوگل در جریان برگزاری مراسم شب گذشته‌ی خود از بلندگوی هوشمندش با نام Google Home رونمایی کرد. این محصول را باید رقیبی برای اکوی آمازون خواند که با کارکردی مشابه راهی بازار شده است. اما گوگل خود را تنها به رقابت در حوزه‌ی عرضه‌ی یک سخت‌افزار محدود نکرده و در نظر دارد تا با اضافه کردن اپلیکیشن‌های غیرگوگلی دامنه‌ی کاربردهای بلندگوی هوشمند خود را بیش از پیش افزایش دهد. البته آمازون نیز در پی افزایش قابلیت‌های بلندگوی هوشمند خود است، بطوریکه این کمپانی اعلام کرده که دستیار هوشمند آلکسا بیش از ۳۰۰۰ Skill دارد.

گوگل اعلام کرده که از ماه دسامبر برنامه‌ی Actions on Google را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار خواهد داد. با استفاده از این برنامه توسعه دهندگان می‌توانند اکشن‌هایی را برای Google Assistant توسعه دهند. این اکشن‌ها در دو حالت قابل اضافه کردن خواهد بود که شامل Direct Actions و Conversation Actions هستند.

اکشن‌های مکالمه‌ای ساختاری نظیر مکالمات دارند که در آن‌ها از هوش مصنوعی برای پیشبرد مکالمات از سوی Google Assistant بهره گرفته شده و اطلاعات مورد نیاز در قالب سوالات پرسیده شده از سوی سیستم به دست می‌آید. گوگل در جریان مراسم شب گذشته‌ی خود نحوه‌ی کار اکشن‌های مکالمه‌ای را نمایش داد که طی آن کاربر به مرور و در پاسخ به سوالات، اطلاعاتی را در خصوص مقصد و نحوه‌ی سرویس دریافتی اوبر ارائه کرد. همانطور که اشاره کردیم، برای استفاده از اکشن‌های مکالمه‌ای، توسعه‌دهندگان باید از هوش مصنوعی کمک بگیرند که در این مسیر گوگل توسعه‌دهندگان را با استفاده از conversational UX یاری خواهد کرد.

نکته‌ای که باید در نظر داشت، امکان استفاده از اکشن‌های توسعه یافته تنها در یک گجت نظیر گوگل هوم نیست و هر جایی که Google Assistant حضور داشته باشد، می‌توان از اکشن‌ها نیز استفاده کرد. از جمله‌ی گجت‌ها و پلتفرم‌هایی که می‌توان از اکشن‌ها استفاده کرد باید به پیکسل‌های جدید گوگل و اپلیکیشن پیام‌رسان Allo اشاره کرد.

گوگل اعلام کرده که در نظر دارد Google Assistant SDK را بصورت Embedded منتشر کند تا از این طریق توسعه دهندگان قادر به استفاده از این دستیار در رسپ‌بری پای باشند. همچنین با استفاده از این SDK می‌توان از سرویس Google Assistant در محصولات سخت‌افزاری متنوعی استفاده کرد.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴:۲۰ دیده شده : ۵۷بار نویسنده : admin

Google Assistant Google Assistant Apk Google Assistant Api Google Assistant Beta Google Assistant For Pc Google Assistant Download Google Assistant Name Google Assistant Photos Google Assistant Demo Google Assistant Launch Date Google Now Assistant Apk Google Voice Assistant Apk Google Now Voice Assistant Apk Google Assistant Launcher Apk Google Voice Assistant Api Google Voice Assistant For Pc Google Tag Assistant Download Google Now Assistant Download Google Voice Assistant Download Google Chrome Download Assistant Google Chrome Download Assistant Extension Google Voice Assistant Name Google Now Assistant Name Google Personal Assistant Name Google Photos Assistant Save To Library Google Assistant Release Date از ماههای سریانی از ماههای سریانی حل جدول یکی از ماههای سریانی ماه هفتم از ماههای سریانی از ماههای رومی از ماههای رومی در جدول از ماههای رومی در حل جدول از ماههای مشهور رومی از ماهی های دریای خزر تصاویری از ماهی های دریای خزر ماهي هاي درياي خزر ماهی های دریای خزر و خلیج فارس ماهی های دریای خزر و خلیج فارس و عمان ماهی های دریای خزر+عکس ماهی های دریا خزر از ماهی های دریا خزر از ماهی های دریایی خزر عکس از ماهی های دریای خزر از ماهی های شمال از ماهي هاي شمال از ماهی های شمال ایران از ماه های سال شمسی ماه های سال شمسی ماه های سال شمسی به ترتیب ماه های سال شمسی عربی ماه های سال شمسی به میلادی ماه های سال شمسی به انگلیسی ماه های سال شمسی به زبان عربی ماه های سال شمسی به عربی ماهی از سرگنده گردد نی زدم ماهی از سرگنده گردد ماهي از سر گنده گردد ني زدم شعر ماهی از سرگنده گردد نی زدم ماهیگیر از مازیار ماهيگير از مازيار دانلود ماهیگیر از مازیار آهنگ ماهیگیر از مازیار ترانه ماهیگیر از مازیار شعر ماهیگیر از مازیار آلبوم ماهیگیر از مازیار ماهیگیر مازیار ماهیگیر مازیار متن ماهیگیر مازیار فلاحی ماه از کدوم ور اومده ماه از کدوم ور اومده شهرام شب پره ماه از کدوم ور اومده شهرام ماه از كدوم ور اومده شهرام شپره ماه ازکدوم ور اومده دانلود ماه از کدوم ور اومده آهنگ ماه از کدوم ور اومده دانلود ماه از کدوم ور اومده شهرام دانلود آهنگ ماه از کدوم ور اومده شهرام شب پره دانلود آهنگ ماه از کدوم ور اومده شهرام ماهي از سرگنده گردد ني زدم ماهی ز سر گنده گردد نی زدم شعر ماهی از سر گنده گردد نی زدم 11 دسامبر در قرآن 21 دسامبر در قرآن 14 دسامبر در ژاپن استانبول در دسامبر هوای استانبول در دسامبر استانبول در ماه دسامبر آب و هوای استانبول در دسامبر می گیرد به انگلیسی Google Assistant از ماه دسامبر در دسترس توسعه دهندگان قرار می‌گیرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۷
  • تعداد حاضران : ۱۴۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها