freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363178/7  زمان: 16:53  1395/07/14  بازدید: 2,856

باشگاه قشقایی اکنون یکی از محبوب ترین تیم های ایران به حساب می آید، باشگاهی که هم تیم آقایان دارد و هم بانوان.

به گزارش"ورزش سه"، تیم قشقایی شیراز موفق شد در جام حذفی تیم پرسپولیس را شکست دهد و نام خود را بر سر زبان ها بیندازد، جالب اینجاست که تیم بانوان قشقایی نیز در لیگ برتر بانوان حضور دارد.


تیم بانوان قشقایی در هفته اول مسابقات به دلیل شرایط بد جوی به میدان نرفت و در هفته دوم (که البته اولین بازی آنها به حساب می آمد) توانست در خرم آباد برابر خیبر پیروز شود. الهام عسگری و الهام ترکمن زننده گلهای تیم قشقایی در این بازی بودند. قشقایی ها که اکنون تعداد بسیاری هوادار در اقصی نقاط ایران دارند، این هفته باید در ورزشگاه دستغیب شیراز به مصاف شهرداری بم بروند.

 


پروانه کران خسروی، سرمربی این تیم، در گفت و گو با ورزش سه گفت: «این اولین سالی است که تیم قشقایی شیراز در لیگ برتر حاضر است و فوتبال شیراز پس از سه سال غیبت، باز هم در لیگ حاضر شده است. تمام بازیکنان تیم ما اهل استان فارس هستند و قرارداد بازیکنان ما در مجموع حدود 100 میلیون تومان است. جا دارد اینجا از آقای نجف پور و نایب ریس هیأت فوتبال فارس، خانم کشاورز، تشکر کنم.»


سمانه رهسپار، کاپیتان این تیم، نیز به ورزش سه گفت: «واقعا جا دارد از مدیرعامل تیم که به فوتبال شیراز اهمیت داده تشکر کنیم. تنها مشکل ما این است که زمین تمرینی نداریم و در زمین فوتبال کوچک بازی می کنیم. وقتی بخواهیم در زمین بزرگ بازی کنیم، نمی توانیم تمام انرژی خود را بگذاریم.»

 


گفتنی است تنها تیم های ذوب آهن، استقلال تهران و استقلال خوزستان در هر دو لیگ برتر بانوان و آقایان تیمداری می کنند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۷:۱۲ دیده شده : ۴۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۰
  • تعداد حاضران : ۱۵۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها