freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اعظم عابدینی

با مطالبی که از مطالعه‌ی یک آزمون جا می‌ماند چه کنم؟

در هر آزمون سعی کنید فقط و فقط مباحث همان آزمون را بخوانید. اگر از برنامه‌ی آزمون عقب افتادید مباحث مورد نظر را روی کاغذی بنویسید و روی دیوار اتاق بچسبانید. هم‌چنین آن مبحث را در برنامه‌ی راهبردی با ماژیک قرمز متمایز کنید. در آزمون‌های جمع‌بندی کانون و در دوران طلایی نوروز سراغ این مباحث بروید. در این دوران ابتدا مطالبی را که نخوانده‌‌اید جبران می‌کنید و سپس به مرور سایر مطالب می‌پردازید. به هیچ وجه سعی نکنید از برنامه‌ی کانون جدا شده یا در برنامه‌های بعدی ابتدا مطالب عقب‌افتاده‌ی خود را بخوانید.

ساهره کدیور

وقتی از مدرسه به خانه برمی‌گردم باید چه کارهایی انجام دهم تا درس‌های علوم و ریاضی را بهتر یاد بگیرم؟

پس از استراحت یک‌ساعته، باید به مرور درس‌های همان روز بپردازید؛ یعنی اگر معلم علوم را درس داده هر چند فردا آن درس را نداشته باشید باید مرور کنید. با مرور کردن در همان روز وقت کم‌تری برای یادگیری آن مطلب می‌گذارید و بهتر در ذهن ماندگار می‌شود. هم‌چنین باید تمرینات مربوط به آن مبحث را نیز تمرین و تکرار کنید.

مائده حسینی نوشری

برای اجرای درست تکنیک «مطالعه‌ی درس هر روز در عصر همان روز» چه راهکاری دارید؟

پیشنهاد من برای چگونه خواندن:

- ابتدا جزوه‌ی درسی و یادداشت‌های سر کلاس را بخوانید.

- حتماً متن کتاب درسی را با دقت بخوانید.

- حل مسئله‌های حل‌شده‌ی معلم و کتاب با دقت به دست خودتان.

برای آمادگی جلسه‌ی بعد مرور و حل تست از کتاب آبی توصیه می‌شود.

شاید مطالعه‌ی درس‌ همان روز یک ساعت از شما زمان ببرد ولی تأثیر مثبت آن در یادگیری بسیار شگرف است. حتماً اجرا کنید.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۳:۱۲ دیده شده : ۱۰۸بار نویسنده : admin

پرسش پاسخ زناشویی پرسش و پاسخ زناشویی پرسش و پاسخ زناشویی آنلاین پرسش پاسخ مسائل زناشویی پرسش پاسخ های زناشویی پرسش و پاسخ زناشویی دینی پرسش و پاسخ مسائل زناشویی پرسش و پاسخ های زناشویی پرسش و پاسخ روابط زناشویی پرسش و پاسخ رابطه زناشویی پرسش پاسخ پرسش پاسخ حقوقی پرسش پاسخ پزشکی پرسش پاسخ صدا سیما پرسش پاسخ ایدز پرسش پاسخ دینی پرسش پاسخ بارداری پرسش پاسخ دانشجویی پرسش پاسخ ازدواج پرسش پاسخ سیما پرسش و پاسخ سیمان پرسش پاسخ صدا و سیما پرسش و پاسخ حقوقی سفته پرسش و پاسخ حقوقی پرسش و پاسخ حقوقی آنلاین پرسش و پاسخ حقوقی خانواده پرسش و پاسخ حقوقی قوه قضاییه پرسش و پاسخ حقوقی مهریه پرسش و پاسخ حقوقی املاک پرسش و پاسخ حقوقی طلاق پرسش و پاسخ حقوقی کیفری پرسش و پاسخ پزشکی پرسش و پاسخ پزشکی آنلاین پرسش و پاسخ پزشکی زنان پرسش و پاسخ پزشکی پوست پرسش و پاسخ پزشکی زنان و زایمان پرسش و پاسخ پزشکی تبیان پرسش و پاسخ پزشکی مغز و اعصاب پرسش و پاسخ پزشکی گوارش پرسش و پاسخ پزشکی ارتوپدی پرسش پاسخ دینی آنلاین پرسش و پاسخ دینی پرسش و پاسخ دینی آنلاین پرسش و پاسخ دینی به صورت آنلاین پرسش و پاسخ دینی اهل سنت پرسش و پاسخ دینی مکارم شیرازی پرسش و پاسخ دینی تبیان پرسش و پاسخ دینی زناشویی پرسش و پاسخ دینی مکارم پرسش پاسخ روانشناسی پرسش و پاسخ روانشناسی پرسش و پاسخ روانشناسی آنلاین پرسش و پاسخ روانشناسی کودک پرسش و پاسخ روانشناسی ازدواج پرسش و پاسخ روانشناسی طلاق سایت پرسش و پاسخ روانشناسی پرسش و پاسخ های روانشناسی پرسش و پاسخ سوالات روانشناسی پرسش و پاسخ مشاوره روانشناسی پرسش پاسخ شرعی پرسش پاسخ شرعی آنلاین پرسش و پاسخ شرعی پرسش و پاسخ شرعی آنلاین پرسش و پاسخ شرعی اهل سنت پرسش پاسخ مسائل شرعی پرسش پاسخ احکام شرعی پرسش و پاسخ مسائل شرعی پرسش و پاسخ سوالات شرعی پرسش و پاسخ احکام شرعی پرسش پاسخ کامپیوتری پرسش و پاسخ کامپیوتر پرسش و پاسخ کامپیوتری پرسش و پاسخ کامپیوتری آنلاین سایت پرسش و پاسخ کامپیوتری پرسش و پاسخ های کامپیوتری پرسش و پاسخ سوالات کامپیوتری پرسش و پاسخ مشکلات کامپیوتری پرسش و پاسخ شبکه کامپیوتری انجمن پرسش و پاسخ کامپیوتری پرسش و پاسخ سوالات زناشویی پرسش و پاسخ مسائل زناشويي پرسش و پاسخ درباره مسائل زناشویی پرسش و پاسخ به مسائل زناشویی سایت پرسش و پاسخ مسائل زناشویی پرسش و پاسخ در مورد مسائل زناشویی پرسش و پاسخ مسائل زناشویی جدید پرسش و پاسخ مسائل زناشویی آنلاین پیشرفت فاز 13 پارس جنوبی پیشرفت فاز 13 پرسش، پاسخ، پیشرفت (13)

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۴۰
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها