freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


وقتی به‌تازگی از تابستان خداحافظی کرده باشیم و پا به میدان پاییز و آغاز سال تحصیلی گذاشته باشیم باید خودمان را برای اعمال چند تغییر خاص در برنامه‌ی کاری آماده کنیم. ماه مهر، ماه گذار برای ورود به سال تحصیلی موفق است. این تغییر فصل برای دانش‌آموزان سخت‌کوش مقدمه‌ی تغییرات هوشمندانه‌ای است که برای موفقیت در پایان سال نیاز فراوانی به آن‌ها داریم.

یکی دیگر از ویژگی‌های فصلی که پشت سر گذاشتیم ثابت نبودن زمان خواب و طول مدت آن بود. روزهای طولانی تابستان فرصت استراحت طولانی سه‌ماهه را در اختیارتان گذاشته بود و حالا با فرا رسیدن سال تحصیلی و نظم خاصی که در این فصل باید به برنامه‌ریزی‌تان ببخشید، ساعت خواب باید یک تغییر اصولی را به خود ببیند.

ساعت خواب، یک برهه‌ی زمانی روزمره‌ی ساده نیست. همان گونه که در برنامه‌ریزی درسی هم نباید آن را به صورت یک فعالیت چندساعته‌ی ساده ببینیم. نوع برنامه‌ریزی برای زمان‌بندی خواب باید هدفمند و ثابت باشد. خواب و استراحتِ استاندارد تأثیر ویژه‌ای بر کیفیت یادگیری دارد.

ساعت خواب مناسب برای حفظ سلامت و آمادگی ذهنی بین هفت الی هشت ساعت در شبانه‌روز است. با توجه به اهمیت کم‌نظیری که این پارامتر در برنامه‌ی شما دارد برای رسیدن به میزان ایده‌ال آن- کم کردن از ساعت خواب تابستانی- این بار این تغییر باید با ریتم سریع‌تری انجام شود.

اگر بخواهیم ساعت خواب بالا را حفظ کرده و در کنار آن مدت‌زمان مطالعه را نیز افزایش دهیم باید تعداد ساعت‌های شبانه‌روز را نیز افزایش دهیم! بدیهی است که راهکار دست‌یابی به این تغییر مهم رعایت تعادل در زمان استراحت و مطالعه است.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴:۲۷ دیده شده : ۸۴بار نویسنده : admin

زمانبندی خواب زمانبندی خواب کودک زمانبندی تعبیر خواب جدول زمانبندی خواب جدول زمانبندی تعبیر خواب جدول زمانبندی خوابها در ابتدای بارداری چه بخوریم در اوایل بارداری چه بخوریم در اوایل بارداری چی بخوریم در اوایل بارداری چه بخورم در اوایل بارداری چه چیزی بخوریم در ابتدای سرماخوردگی چه کنیم خونریزی در ابتدای بارداری خونريزي در ابتداي بارداري خونریزی ابتدای بارداری خونريزي ابتداي بارداري علت خونریزی در ابتدای بارداری خونریزی شدید در ابتدای بارداری کمردرد در ابتدای بارداری کمردرد در اوایل بارداری علت کمردرد در اوایل بارداری کمردرد در اوایل دوران بارداری دلیل کمردرد در اوایل بارداری ایا کمردرد در اوایل بارداری طبیعی است علل کمردرد در اوایل بارداری درمان کمردرد در اوایل بارداری دلایل کمردرد در اوایل بارداری کمردرد ابتدای بارداری هنر در ابتدایی هنر در دوره ابتدایی هنر در مدارس ابتدایی آموزش هنر در ابتدایی تدریس هنر در ابتدایی هنر در مقطع ابتدایی هنر ابتدایی آموزش درس هنر در ابتدایی روش تدریس هنر در ابتدایی مشکلات درس هنر در ابتدایی ترشحات در ابتدای بارداری ترشح در ابتدای بارداری ترشحات در اوایل بارداری ترشحات در اوایل بارداری چگونه است ترشحات در اوایل بارداری به چه صورت است ترشحات واژن در ابتدای بارداری ترشحات ابتدای بارداری ترشحات ابتدای بارداری چگونه است؟ ترشح در اوایل بارداری ترشحات واژن در اوایل بارداری تغذیه در ابتدای بارداری تغذیه در اوایل بارداری تغذیه در ابتدای دوران بارداری تغذیه ابتدای بارداری تغذیه از ابتدای بارداری تغذیه در اوایل دوران بارداری بهترین تغذیه در اوایل بارداری تغذیه مادر در اوایل بارداری تغذیه ابتدای دوران بارداری تغذیه صحیح در اوایل بارداری خون در ابتدای ادرار وجود خون در ابتدای ادرار لخته خون در ابتدای ادرار آنچه در ابتدای کتاب مینویسند درد در ابتدای بارداری درد در اوایل بارداری دل درد در ابتدای بارداری درد شکم در ابتدای بارداری درد زیر شکم در ابتدای بارداری دل درد در اوایل بارداری درد شکم در اوایل بارداری درد تخمدان در اوایل بارداری درد پریودی در اوایل بارداری راه 120 راهور 120 120 راه معافیت سربازی راه و 120 راه هور 120 120 راه برای معافیت سربازی راه اندازی 120 راه.ر 120 راه انداز Hp 1200 راه اور 120 141 راه ها 141 راه های ایران 141 وضعیت راه ها 10 راه پولدار شدن 10 راه ثروتمند شدن 10 راه برای پولدار شدن 10 راه برای شاد زیستن 10 راه شاد زیستن 1000 راه برای مردن دانلود 1000 راه برای مردن دانلود مستند 1000 راه برای مردن مستند 1000 راه برای مردن 1000 راه مردن 1000 راه برتر 1000 راه برتر اندروید دانلود 1000 راه برتر دانلود برنامه 1000 راه برتر برای اندروید دانلود برنامه 1000 راه برتر اندروید دانلود برنامه 1000 راه برتر نرم افزار 1000 راه برتر دانلود نسخه کامل 1000 راه برتر 141 راه و ترابری سامانه 141 راه و ترابری سامانه 141 وزارت راه و ترابری اداره راه و ترابری 141 17 راه برای کشتن رئیس 17 روش برای کشتن رئیس بازی 17 راه برای کشتن رئیس 17 روش برای کشتن رییس شرکت بازی 17 روش برای کشتن رئیس بازی 17 روش برای کشتن رئیس شرکت 17 راه کشتن رئیس بازی انلاین 17 روش برای کشتن رئیس شرکت دانلود بازی 17 روش برای کشتن رئیس دانلود بازی 17 روش برای کشتن رئیس شرکت 10 راه موفقیت راه 141 زمان‌بندی خواب در ابتدای راه (1)

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۳
  • تعداد حاضران : ۱۴۴
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها