freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش"دی اسپورت" به نقل از "ورزش‌سه"، محمداحمدزاده فصل پیش به همراه ملوان به لیگ آزادگان صعود کرد، اما به دلایلی از پذیرش مجدد سرمربیگری این تیم امتناع کرد و اکنون در شاهین شهرداری بوشهر به کار خود ادامه می‌دهد. این تیم هفته گذشته و در مقابل ذوب آهن در یک بازی پایاپای در نهایت با ضربات پنالتی نتیجه را واگذار کرد.

با این مربی در مورد شرایط تیم شاهین بوشهر و اتفاقات پیرامون تیم ملوان بندرانزلی صحبت کردیم که توجه مخاطبان را به آن جلب می کنیم.

بازی جام حذفی و شکست در ضربات پنالتی از تیم ذوب‌آهن؟
ما در هر دو 15 دقیقه نیمه ها تحت فشار بودیم که فکر می کنم این موضوع به خاط تاثیر نام ذوب آهن روی بازیکنان ما و جایگاه فعلی ما بود. ولی در مابقی زمان ها بازی پایاپایی شد و موقعیت های به دست آمده ما به خصوص در نیمه دوم بیشتر بود. در وقت‌های اضافی هم ما حاکم مطلق بازی بودیم و به جز دو ضربه ایستگاهی دیگر به دروازه ما نزدیک نشدند و در 30 دقیقه وقت اضافی کاملا مسلط به بازی بودیم. اگر تجربه داشتیم حتی می شد که بازی به پنالتی نرود. ولی در مجموع تیم ذوب آهن با دو قهرمانی در جام حذفی محک جدی از لحاظ آمادگی جسمی و فنی ما بود.
 
ضربات پنالتی طولانی و ادامه دار؟
در ضربه هشتم ضربات پنالتی از حریفمان جلو بودیم ولی پنالتی را از دست دادیم و ذوب آهنی ها بازی را بردند. ضربات پنالتی شرایط خاص خودش را دارد ولی همین که به گفته مربیان تیم ذوب اهن موفق شدیم فشار زیادی بر این تیم وارد کنیم خیلی خوب بود و تماشاچیان هم لذت بردند و امید خاصی در هواداران ایجاد شد و باعث شد تا مسئولین هم نگاه بهتری به کار داشته باشند.
 
انصراف برخی تیم ها از جام حذفی؟
تیم های دیگر هم باید یاد بگیرند که این کار را انجام ندهند. به نظرم علت اصلی کار آن ها ترس است. فاصله لیگ دو و لیگ برتر چند درصد بیشتر نیست و می توان این فاصله را تلاش و کار زیاد کم کرد. فوتبال ایران تفاوت طبقاتی مالی دارد ولی تفاوت طبقاتی فنی چندانی ندارد.

شرایط تیم شاهین بوشهر در جدول لیگ دو؟
الان در جدول چهارم هستیم البته با تفاضل گل کمتر. شروع بازی ها است و برای هماهنگی به زمان نیاز داریم. نسبت به سال گذشته 95 درصد تغییرات در تیم داشتیم و فکر می کنم در مرحله دوم جام حذفی به هماهنگی می رسیم و برای بازی ها در مرحله دوم اماده می شویم. نه من، نه هواداران و نه مسئولین دوست ندارند که در همین لیگ بمانیم و هدف همه یکی است و آن صعود به لیگ بالاتر است.

بازی عجیب مقابل آلمینیوم هرمزگان و ترک زمین توسط این تیم؟
در آن بازی تیم هرمزگان با حداقل نفرات آمده بود و وقتی گل دوم را خوردند کاملا ناامید شدند و می خواستند که ادامه ندهند و کار را با همان 2-0 تمام کنند. قصد آن ها کاملا مشخص بود و این تصمیم با هر کسی که بود صحنه های خوبی را شاهد نبودیم و ما هم لذت برد را نچشییدیم و فقط سه امتیاز گرفتیم. البته نکته جالب اینجاست که بازی هنوز با همان نتیجه 2 بر 0 ثبت شده و اگر 3 بر صفر ثبت می شد الان در جدول رده بندی بالاتر بودیم. هنوز در این زمینه حکمی صادر نشده است و تا الان تصمیمی گرفته نشده.

پیشنهاد مربیگری در ملوان و شروط مسئولین این تیم؟
به من گفتند که هیچ کدام از کادر فنی سابق خود را نمی توانید داشته باشید و در مورد بازیکنان هم بالاترین سقف پرداخت را 150 میلیون گذاشته بودند. مسئله روی پژمان نوری و مازیار زارع بود، چون من اعتقاد داشتم که پژمان و مازیار می توانند به تیم کمک کنند. مدیر باشگاه سقفی گذاشت که مانع از جذب این دو بازیکن شود. من اجازه نمی دهم باشگاه برای من شرطی بگذارد و این از خط قرمزهای ابتدایی من بود. به هر حال چیزی که احساس کردم این بود که باشگاه این شروط را گذاشت تا من مبیگری در باشگاه را نپذیرم و من هم این کار را نکردم و بلافاصله به بوشهر آمدم و کاملا پیشنهاد باشگاه ملوان را فراموش کردم.

شرایط فعلی ملوان با حضور مایلی کهن و انتظار از این تیم برای صعود؟
الان باشگاه ملوان آدم بزرگی را جذب کرده است و با وجود آقای مایلی کهن امید به صعود ملوان بیشتر شده است. جوانانی که در حال حاضر در باشگاه حضور دارند آینده این باشگاه هستند و تفکرات آقای مایلی کهن در این زمینه خوب است. انتظار از اینکه این تیم بخواهد به زودی برگردد دور از واقعیت است و هواداران باید تفکر واقعی را بوجود آورند و باید به تیم زمان بدهند. اگر ملوان امسال نتواند به لیگ برتر برسد در سال بعد می تواند به صورت معقول تری این اتفاق رخ دهد و بادی توقعات از مایلی کهن پایین بیاید.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۶:۲۷ دیده شده : ۷۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۵۳
  • تعداد حاضران : ۲۷۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها