freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرگزاری" دی اسپورت": برانکو پس از بازی دوستانه پرسپولیس مقابل تیم امید پرسپولیس اظهار داشت:دیروز روی کارهای تاکتیکی اصلاحاتی انجام دادیم.بازی خودش بهترین تمرین است.بچه ها خوب دویدند و از آنها راضی ام.مهم نتیجه نیست از عملکرد بازیکنان راضی ام.

وی درباره استفاده از کمال کامیابی نیا در پست دفاع گفت:در این مدت ملی پوشان نیستند.گولچ و الکس هم حضور ندارند.طبیعی است در چنین شرایطی بازیکنان را در پست های مختلف محک می زنیم.

برانکو درباره بازیکنان امید پرسپولیس اظهار داشت:بازیکنان امید جالب توجه هستند در تعطیلات بعدی تیم ملی از چند نفر آنها دعوت می‌کنیم که با تیم تمرین کنند.

سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت گولچ بیان داشت:تا جاییکه می دانم باشگاه با گولچ ارتباط دارد.من از او خبری ندارم.تعیین وضعیت گولچ در اختیار باشگاه است.من پس از اینکه گولچ رفت با او صحبتی نداشته اما تا جاییکه می دانم باشگاه با او در تماس است.

وی درباره اینکه به نظر می رسد او از بازی نکردن ناراحت بود و جدا شد گفت:فراموش نکنید که ماریچ پس از 5 ماه بازیکن فیکس ما شد.متاسفانه آلکس آسیب دید و نیاز به زمان دارد تا برگردد.گولچ هم با باشگاه مشکل دارد.واقعیت این است که خط دفاعی ما خوب کار می کند.الکس از هفته اول شروع به بازی کرد.در مسابقه سایپا به عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفت.او می توانست بیشتر بازی کند اما از بازی سپاهان آسیب دید.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه برخی بازیکنان ذخیره تیم از حضور در ترکیب ناامید هستند و مانند ساسان انصاری خواهان جدایی هستند گفت:در دنیا بازیکن ذخیره ای نیست که راضی باشد.در هر تیم 11 بازیکن راضی هستند،3،4 نفر که تعویض می شوند نیمه راضی اند.بقیه ناراضی اند.زمین نشان می دهد چه کسی استحقاق بازی دارد.حالا اینکه فردی 18 سال دارد یا 35 سال فرقی نمی کند.می بینید که سید جلال حسینی با سن خود چقدر تلاش می کند.او به خاطر تلاشش هست که می تواند بازی کند.طبیعی است همه باید آماده باشند تا هر زمان آماده بودند در ترکیب باشند.این نیست که یک نفر فیکس شد تا آخر عمرش در ترکیب می ماند.اینطور نیست.بازیکنان پرسپولیس باید برای رقابت آماده باشند و حق تنبلی ندارند.

 وی درباره پیشنهاد علیرضا منصوریان از بریتانیا اظهار داشت:من چنین چیزی را نمی دانم چون اطلاع ندارم او پیشنهاد دارد یا نه.من نمی توانم نظر بدهم.ما مدام کار می کنیم و دنبال پیشرفت هستیم.شانس مربیگری خارج از کشور خیلی ساده نیست.مربیان ایرانی کیفیت خوبی دارند چون اینجا مربیان خارجی زیادی از ایتالیا،آلمان،اسکاتلند،کرواسی،صربستان آمده اند و اینجا کار کرده اند.به جز کروات ها مربیان کمی بوده اند که اینجا اثر زیادی از خود گذاشته اند.هنکه هم که در بوندس لیگا بود اما کار زیادی نکرد.در مجموع بین مربیان تفاوت زیادی نیست و فقط مساله شانس است.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه آیا مربی ایرانی می تواند در انگلیس کار کند یا نه گفت:بله که می تواند.من تیم های انگلیسی را می بینم که تیم هایشان خیلی اشتباه دارند.در فاز دفاع و حمله مشکل دارند.منصوریان اگر از انگلیس پیشنهاد دارد باید به آن افتخار کند.

وی درباره رویارویی الکساندر لبانوف با تیم ملی ایران در بازی فردا بیان داشت:لبانوف دروازه بان خوبی است که تا به حال گل نخورده است.طبیعی است که بیرانوند دروازه بان بهتری است.این دلیل اصلی بود که او رفت تا بازی کند.لبانوف می دانست با حضور بیرانوند شانسی برای بازی ندارد.

برانکو درباره اینکه آیا در بازی های ملی به دنبال یافتن بازیکن برای پرسپولیس هست یا نه خاطرنشان کرد:من همیشه بازی ها را آنالیز می کنم.در تیم امید پرسپولیس هم امروز آنالیز کردیم.اینکه آیا کسی را می گیریم یا نه را بعدا می گویم.می دانید که در این مقطع سخت است بازیکن گرفت.برخی قرارداد دارند برخی نمی خواهند بیایند و برخی مسائل دیگر دارند.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۲:۳۰ دیده شده : ۴۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۷
  • تعداد حاضران : ۲۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها