freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


برای تولید محتوا، طراحی بنر، ترجمه، طراحی قالب سایت، سئو، برنامه نویسی وب یا موبایل، می‌توانید در پونیشا نیروی مورد نیاز خود را یافته و آنها را بصورت پروژه‌ای استخدام کنید.

در فرایند اجرای پروژه‌ها مشکلاتی وجود دارد که یکی از آنها چالش پرداخت هزینه پروژه است. پرداخت امن پونیشا، برای ایجاد اطمینان بین کارفرما و پیمانکار ارایه شده است. کارفرمایان و فریلنسرهایی که در پونیشا کار می‌کنند از طریق پرداخت امن پونیشا، مبلغ پروژه را پرداخت یا دریافت می‌کنند.

کارفرما می‌تواند با خیال راحت، بخشی یا کل مبلغ پروژه را در ابتدا بصورت پرداخت امن واریز کند. این مبلغ طبق نظر کارفرما نزد پونیشا به امانت می‌ماند. از سوی دیگر کارفرما نمی‌تواند مبلغ امانت داده شده را پس بگیرد. مبلغ امانت داده شده نوعی آرامش خیال برای طرفین پروژه ایجاد می‌کند.

در صورت اجرای موفق پروژه این مبلغ به حساب فریلنسر واریز می‌شود اما اگر به هر دلیل مشکلی از طرف کارفرما یا فریلنسر پیش بیاید، طرف مقابل می‌تواند از طریق سیستم اختلاف پونیشا، وارد عمل شود.

علاوه بر اینکه پونیشا به کارفرمایان کمک می‌کند فریلنسر مناسبی برای پروژه خود پیدا کنند، به آنها کمک می‌کند تا از طریق پرداخت امن پونیشا، با اطمینان و خیال راحت‌تری با فریلنسرها کار کنند. 

نزدیک به ۱۰۰،۰۰۰ فریلنسر (نیروی متخصص) در پونیشا آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

 پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۱:۲ دیده شده : ۶۶بار نویسنده : admin

آشنایی با لیلا آشنایی با لیلا دانلود آشنایی با لیلا فیلم آشنایی با لیلا نقد آشنایی با لیلا (1391) آشنایی با لیلا تیزر آشنايي با ليلا فیلم آشنایی با لیلا نقد دانلود فیلم آشنایی با لیلا فیلم سینمایی آشنایی با لیلا آشنایی با مادر آشنایی با مادر دوبله فارسی آشنایی با مادر Facebook آشنایی با مادر قسمت اول آشنایی با مادر فصل 9 آشنایی با مادر فصل 8 آشنایی با مادربرد آشنایی با مادر دانلود آشنایی با مادر فصل 7 آشنایی با مادر فصل 9 دانلود آشنایی با دین مسیحیت آشنایی با دین مسیح آشنایی با دین یهود آشنايي با دين يهود آشنایی کامل با دین مسیحیت دانلود کتاب آشنایی با دین مسیحیت کتاب آشنایی با دین مسیح آشنایی با بورس آشنایی با بورس اوراق بهادار آشنايي با بورس آشنایی با بورس Pdf آشنایی با بورس ایران آشنایی با بورس و سهام آشنایی با بورس کالا آشنایی با بورس تهران آشنایی با بورس انرژی آشنایی با بورس اوراق بهادار تهران آشنایی با قطعات الکترونیکی Pdf آشنایی با قطعات الکترونیک+pdf دانلود کتاب Pdf آشنایی با قطعات الکترونیکی آشنایی با توییتر آشنایی با سایت توییتر آشنایی با Twitter آشنایی با محیط توییتر آشنایی با مادر دوبله فارسی 1 سریال آشنایی با مادر دوبله فارسی 1 سریال آشنایی با مادر دوبله فارسی دانلود آشنایی با مادر دوبله فارسی دانلود آشنایی با مادر دوبله فارسی 1 دانلود سریال آشنایی با مادر دوبله فارسی دانلود سریال آشنایی با مادر دوبله فارسی 1 خرید سریال آشنایی با مادر دوبله فارسی خرید سریال آشنایی با مادر دوبله فارسی 1 آشنایی با قرآن آشنایی با قرآن شهید مطهری آشنایی با قرآن کریم آشنایی با قرآن مطهری آشنايي با قرآن آشنایی با قرآن مرتضی مطهری آشنایی با قرآن 1 آشنایی با قرآن 3 آشنایی با قرآن ۱ آشنایی با قرآن جلد 6 دانلود فیلم سینمایی آشنایی با لیلا دانلود رایگان فیلم آشنایی با لیلا دانلود فیلم ایرانی آشنایی با لیلا دانلود فیلم آشنایی با لیلا با لینک مستقیم آشنایی با نژاد سگ ها آشنایی با نژاد های سگ آشنایی با انواع نژاد سگ ها استارتاپ پونیشا آشنایی با استارتاپ پونیشا

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۴۹
  • تعداد حاضران : ۲۶۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها