freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، دکتر حسن هاشمی در حاشیه نشست سازمان‌های مردم‌نهاد حوزه سلامت با روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی استان سیستان و بلوچستان و معاون اجتماعی وزارت بهداشت، در واکنش نسبت به گزارش دیوان محاسبات کشور درباره فیش‌های نجومی، گفت: بارهای گفته‌ایم که حقوق و مزایای حوزه بهداشت و درمان را در کنار سایر دستگاه‌ها اعلام کنید که مردم قضاوت کنند. قانون کارانه‌ها که طی آن بخشی از درآمدی که فرد برای کشور ایجاد می‌کند به او داده می‌شود، برای 27 سال پیش است. ده‌ها هزار میلیارد تومان از این درآمد نیز در اختیار دولت قرار می‌گیرد. اگر فکر می‌کنند نادرست است قانون را تغییر دهند.
وی افزود: عوارض خلاف این روش، این است که مردم باید خدمات را در بخش خصوصی با پنج برابر قیمت دریافت کنند. دولت نیز از درآمد  نظام دولتی محروم می‌شود. آنچه در گزارش دیوان محاسبات آمده است مربوط به مناطق محروم  مانند ایلام، خوزستان و سیستان و بلوچستان است؛ چرا که کمتر متخصصی حاضر می‌شود در این استان‌ها فعالیت کند. اگر بخواهند نظام پرداخت را تغییر دهند باید همه تابع آن باشند.
وزیر بهداشت در ادامه اضافه کرد: پرداخت بعضی کارانه‌های بالا به این دلیل بود که تعداد متخصص در منطقه یک نفر بوده که در ماه 600 جراحی یا زایمان انجام داده است.  در تقسیم نیروی انسانی جدید تا جایی که می‌توانند نیرو را افزایش دهند که در آمدها رقیق شود.

وی ضمن گلایه از دستگاه قضایی کشور، ادامه داد: چرا دستگاه قضا باید اجازه دهد که دروغ و تهمت در فضای رسانه‌ای ادامه پیدا کند؟ اگر کسی مدرکی دارد باید به دستگاه قضا ارائه دهد. از دستگاه قضا درخواست می‌کنیم با کسانی که بدون مدرک به وزارت بهداشت تهمت می‌زنند برخورد کنند.  در ماه محرم به بعضی افراد توصیه می‌کنیم که اگر دین ندارند لااقل آزاده باشند.

هاشمی همچنین در نشست سازمان‌های مردم‌نهاد حوزه سلامت با روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی استان سیستان و بلوچستان و معاون اجتماعی وزارت بهداشت، اظهار کرد: زمانی که سازمان‌های مردم‌نهاد شکل بگیرند و اعتبارات خود را در این حوزه صرف کنیم، آورده بیشتری خواهیم داشت. ما بیش از دو هزار میلیارد تومان در استان سیستان و بلوچستان برای بیماران کلیوی و بیش از چند صد میلیارد تومان برای بیماری‌های خونی هزینه می‌کنیم. اگر سازمان‌های مردم‌نهاد برای پیشگیری از بیماری‌ها تشویق شوند، موفقیت بیشتری کسب می‌کنیم.
وی افزود: باید از همراهی مراجع و مولوی ها در این استان تشکر کرد. من فکر می‌کنم اگر جنگ و اقدامات اشرار نبود و برخی مسئولین نیز آلزایمر سیاسی نداشتند باید کارنامه‌ای بهتر می‌داشتیم. اما گفتند انقلاب برای پابرهنه‌ها و فقرا است، اگر در این مناطق خوب عمل کردیم، می‌توانیم بگوییم موفق بوده‌ایم.
وزیر بهداشت ضمن اشاره به اجرای 570 پروژه بهداشتی و درمانی در استان سیستان و بلوچستان، تصریح کرد: به عنوان یکی از بچه‌های انقلاب، انتظار داشتیم همه دولت‌ها و مجالس، پررنگ‌تر در این مناطق حاضر می‌شدند. خوشحالیم که کوتاهی نکردیم اما اگر کمک بیشتری می‌شد حضور متفاوتی داشتیم.
هاشمی حضور سمن‌ها را فرصتی برای وزارت بهداشت عنوان کرد و افزود: بخش زیادی از آرامش امروز کشور ناشی از حضور مردم این استان، با وجود دشمنان قسم‌خورده منطقه است. اصل این دشمنی‌ها نیز ناشی از جهل است. عمده فعالیت این سازمان‌ها نیز باید بر پیشگیری و شناسایی موالیدی که دچار معلولیت و بیماری هستند، متمرکز باشد.
وی همچنین بیان کرد: نرخ زاد و ولد در استان سیستان و بلوچستان در شروع انقلاب، 9 بود که امروز به سه کاهش پیدا کرده است. همچنین به نظر می‌رسد بیشترین مرگ مادر و نوزاد نیز در این استان بود که ارتقای فرهنگی، شبکه بهداشت و درمان، جاده، آب، برق و ... باعث شد میزان آن کاهش یابد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۹:۴۵ دیده شده : ۱۹بار نویسنده : admin

درخواست دو وزیر درخواست ملاقات با وزیر بهداشت درخواست از وزیر درخواست از وزیر کشور نامه درخواست از وزیر نمونه درخواست از وزیر نامه درخواست کار از وزیر متن درخواست از وزیر نمونه نامه درخواست از وزیر متن نامه درخواست از وزیر نمونه نامه درخواست از وزیر بهداشت درخواست استیضاح وزیر ارشاد درخواست ملاقات با وزیر نیرو درخواست ملاقات با وزیر نفت درخواست ملاقات با وزیر درخواست ملاقات با وزیر کشور درخواست معلمان وپاسخ وزیر بهداشت ازدواج بهداشت ازدواج دکتر صانعی بهداشت ازدواج از نظر اسلام بهداشت ازدواج در اسلام بهداشت ازدواج Ppt بهداشت ازدواج دکتر صانعی Pdf بهداشت قبل از ازدواج بهداشت بعد از ازدواج بهداشت روانی در ازدواج بهداشت روان و ازدواج دانلود رایگان کتاب بهداشت ازدواج دکتر صانعی بهداشت ازدواج از نظر اسلام دکتر صفدر صانعى کتاب بهداشت ازدواج از نظر اسلام دانلود بهداشت ازدواج از نظر اسلام دانلود کتاب بهداشت ازدواج از نظر اسلام دانلود کتاب بهداشت ازدواج از نظر اسلام ،دكتر صفدر صانعي دانلود کتاب بهداشت ازدواج از نظر اسلام صفدر صانعی خرید کتاب بهداشت ازدواج از نظر اسلام خرید اینترنتی کتاب بهداشت ازدواج از نظر اسلام بهداشت ازدواج از نظر اسلام ،دكتر صفدر صانعي بهداشت از دیدگاه اسلام بهداشت از دیدگاه اسلام Ppt بهداشت از نظر اسلام بهداشت روانی از دیدگاه اسلام بهداشت دهان ودندان از دیدگاه اسلام بهداشت روانی از نظر اسلام بهداشت روان از دیدگاه اسلام بهداشت فردی از دیدگاه اسلام بهداشت ازاد مرکز بهداشت ازادی بهداشت عمومی دانشگاه ازاد بهداشت برای درس ازاد بهداشت درس ازاد شبکه بهداشت ازادشهر مرکز بهداشت ازادشهر سایت شبکه بهداشت ازادشهر بهداشت خانواده دانشگاه ازاد بهداشت روان از نظر اسلام بهداشت فردی از نظر اسلام اهمیت بهداشت از نظر اسلام بهداشت لقاح از نظر اسلام دانلود کتاب بهداشت ازدواج در اسلام کتاب بهداشت ازدواج در اسلام بهداشت از دیدگاه قرآن بهداشت روان از دیدگاه قرآن بهداشت روانی از دیدگاه قرآن بهداشت روان از نظر قرآن بهداشت از نظر قرآن بهداشت شخصی از دیدگاه قران بهداشت روانی از نظر قرآن نقش خانواده در بهداشت روانی از دیدگاه قرآن بهداشت روانی از منظر قران بهداشت از نظر پیامبر محروم استماع محروم استجواب محروم استراحات زايد انستقرام محروم انستقرام محرومه محروم انستقرام الامارات تعارف انستقرام محروم رمزيات انستقرام محروم بازیکنان محروم استقلال محروم های استقلال محروم استقلال محروم های بازی استقلال بازیکنان محروم استقلال در دربی استانهای محروم ایران لیست استانهای محروم ایران اسامی استانهای محروم ایران آمار استانهای محروم ایران استانهای محروم کدامند محروم ترین استانهای ایران اسامی استانهای محروم کشور لیست استانهای محروم کشور محرومترین استانهای کشور لیست استانهای محروم اسامی استانهای محروم استانهای محروم کشور نام استانهای محروم کشور محرومیت استان سیستان و بلوچستان محرم استغنيت انا عنك استانهای محروم درخواست وزیر بهداشت از دستگاه قضایی/کارانه‌های بالا برای متخصصین مناطق محروم است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۰۴۵۶۲
  • تعداد نظرات : ۳۰۸
  • تعداد حاضران : ۱۴۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ دقيقه قبل
تبلیغات
برچسب ها
تبلیغات
آخرین جستجوها