freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نامزد جمهوریخواه انتخابات آمریکا گفت: در حال حاضر 20 تریلیون دلار بدهی داریم و زیر ساخت هایمان مانند کشورهای جهان سوم است.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوری خواه در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا گفت زیرساخت های آمریکا همانند کشورهای جهان سوم شده است.

ترامپ افزود: در حال حاضر ما بیست تریلیون دلار بدهی داریم که این میزان بدهی در زمان ریاست جمهوری اوباما دو برابر شده است. این میزان در مدت هفت سال و نیم دو برابر شده است.

نامزد جمهوری خواه انتخابات 2016 آمریکا تاکید کرد: زیرساخت های کشور ما همانند کشورهای جهان سوم شده است. میزان قتل در آمریکا به بالاترین میران در چهل و پنج سال اخیر رسیده است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۶:۲۹:۵۹ دیده شده : ۷۹بار نویسنده : admin

جهان سوم جهان سوم به انگلیسی جهان سوم جاییست که جهان سوم جایی است که جهان سوم جایی است که مردمش جهان سوم جایی است که اگر جهان سومی ها جهان سوم جاییست جهان سوم و مسائل آن جهان سوم یعنی کشورهای جهان سوم به انگلیسی ترجمه جهان سوم به انگلیسی کشور جهان سوم به انگلیسی معنی جهان سوم به انگلیسی جهان سوم جاییست که اگر جهان سوم جاييست كه جهان سوم جایی است که مردمش به فکر جهان سوم جایی است که در آن جهان سوم جایی است که مردم جهان سوم جايي است كه جهان سوم جای است که ما جهان سومی ها رمان جهان سومی ها کتاب جهان سوم و مسائل آن جزوه جهان سوم و مسائل آن دانلود کتاب جهان سوم و مسائل آن جهان سوم یعنی چه جهان سوم یعنی چی؟ جهان سوم یعنی جایی که کشور جهان سوم یعنی چه شده است به انگلیسی دریا شده است خواهر من هم برادرش دریا شده است خواهر و من برادرش دريا شده است خواهر و من هم برادرش دریا شده است خواهرو من هم برادرش دریا شده است خواهر و دریا شده است خواهر و من عاشقت شده است عاشقت شده است فاضل نظری عاشقت شده است - گروه ويرگول عاشقت شده است ویرگول یک شهر عاشقت شده است باهربهانه وهوسی عاشقت شده است متوقف شده است اندروید برنامه متوقف شده است اندروید پردازش متوقف شده است اندروید ارور برنامه متوقف شده است اندروید متاسفانه برنامه متوقف شده است اندروید متاسفانه متوقف شده است در اندروید پیغام متاسفانه متوقف شده است در اندروید ارور اندروید متوقف شده است صفحه کلید اندروید متوقف شده است پیغام متاسفانه تنظیمات متوقف شده است در اندروید بازیکنان جذب شده استقلال بازیکنان جذب شده استقلال 95 بازیکنان جذب شده استقلال 93 بازیکنان جذب شده استقلال در نیم فصل بازیکنان جذب شده استقلال برای نیم فصل دوم بازیکنان جذب شده استقلال در نیم فصل دوم اسامی بازیکنان جذب شده استقلال بازیکنان جذب شده به استقلال بازیکنان جذب شده ی استقلال بازیکنان جدید جذب شده استقلال لاین فیلتر شده است آیا برنامه لاین فیلتر شده است چرا لاین فیلتر شده است برنامه لاین فیلتر شده است؟ مخاطبین متوقف شده است مخاطبین متوقف شده است یعنی چه متاسفانه مخاطبین متوقف شده است پیغام مخاطبین متوقف شده است ارور مخاطبین متوقف شده است مشکل مخاطبین متوقف شده است خطای مخاطبین متوقف شده است پیغام متاسفانه مخاطبین متوقف شده است قرآن تحریف شده است آیا قرآن تحریف شده است؟ ايا قران تحريف شده است چرا قران تحریف شده است آیا قرآن کریم تحریف شده است؟ اینترنت متوقف شده است اینترنت متوقف شده است یعنی چه اینترنت متوقف شده است اندروید خطای اینترنت متوقف شده است ارور اینترنت متوقف شده است پیغام اینترنت متوقف شده است در گوشی حل مشکل اینترنت متوقف شده است رفع مشکل اینترنت متوقف شده است حجم استفاده شده اینترنت مخابرات مشاهده حجم استفاده شده اینترنت مخابرات اطلاع از حجم استفاده شده اینترنت مخابرات دیدن حجم استفاده شده اینترنت مخابرات حجم استفاده شده از اینترنت مخابرات دریا شده است خواهر ترامپ: زیرساختهایمان مانند کشورهای جهان سوم شده است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۰
  • تعداد حاضران : ۱۴۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها