freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۳۹۴۰۴۹

۱۹  بازدید

برترین ها: هفته مد لندن «London Fashion Week» یکی از فشن‌شوهای بین‌المللی است که سالانه دو بار در ماه‌های فوریه و سپتامبر در لندن برگزار می‌شود. این فشن‌شو پس از هفته مد نیویورک، هفته مد میلان و هفته مد پاریس بزرگترین رویداد در زمینه مد و فشن در دنیا به شمار می‌رود.

این رویداد به عنوان یکی از رویدادهایی که منافع برگزارکنندگان و مالیات دهندگان برتانیایی را فراهم می‌کند، توانست نظر مطبوعات را به خود جلب کند. هفته مد لندن هم چنین توانست موافقت بسیاری از شرکت‌ها و کمپانی‌های بزرگ را به عنوان حامی مالی جلب کند. از میان این کمپانی‌ها می‌توان به کمپانی آلمانی مرسدس بنز و شرکت بین‌المللی Tony and Guy ، یکی از بزرگترین مراکز طراحی مو در دنیا، اشاره کرد.

این رخداد که هم اکنون سالانه بیش از ۵۰۰۰ بیننده و خبرنگار را به سوی خود جلب می‌کند، توانسته ‌است درآمدی بالغ بر ۴۰ تا ۱۰۰ میلیون پوند را برای شرکت کنندگانش فراهم کند. در حال حاضر محل اصلی برگزاری هفته مد لندن، در ساختمان سامرست هاوس در قلب لندن است.

هفته مد لندن، در سال ۲۰۱۰ دست به ابتکار جدیدی زد. مسئولین برگزاری این برنامه، اعلام کردند که تمام مراسم به صورت زنده در اینترنت قابل تماشاست. این ابتکار باعث شد که بسیاری از افراد که امکان حضور مستقیم در مراسم را ندارند، بتوانند به صورت زنده در جریان این برنامه قرار گیرند و همین مسئله باعث شده ‌است که از سال ۲۰۱۰ تقاضا برای خرید مدهای نمایش داده شده در این رخداد، رشد چشمگیری را شاهد باشد. نمایش زنده مراسم، همزمان با برگزاری آن در سایت هفته مد لندن در دسترس است.

کلکسیونی از لباس ها و اکسسوری هایی را که در جدیدترین هفته مد لندن به نماش گذاشته اند، در اینجا برایتان آورده ایم. 

آنچه در هفته مد لندن گذشت 
آنچه در هفته مد لندن گذشت 
آنچه در هفته مد لندن گذشت 
آنچه در هفته مد لندن گذشت 
آنچه در هفته مد لندن گذشت 
آنچه در هفته مد لندن گذشت 
آنچه در هفته مد لندن گذشت 
آنچه در هفته مد لندن گذشت 
آنچه در هفته مد لندن گذشت 
آنچه در هفته مد لندن گذشت 
آنچه در هفته مد لندن گذشت 
آنچه در هفته مد لندن گذشت 
منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۷:۴۷:۲۳ دیده شده : ۷۲بار نویسنده : admin

آنچه در فهم تو آید آنچه در فهم تو آید آن بود آنچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو آنچه درباره زنان باید بدانیم آنچه در مورد زنان بايد بدانيم دانلود کتاب آنچه درباره زنان باید بدانیم آنچه در من نهفته دریاییست آنچه در جستن آنی آنی هر آنچه که در جستن آنی آنی آنچه دربرنامه نودگذشت انچه در برنامه نودگذشت انچه دربرنامه نوددیشب گذشت آنچه در برنامه 90 گذشت هر آنچه در برنامه 90 گذشت آنچه در برنامه نود دیشب گذشت هر آنچه در برنامه نود گذشت هر آنچه در برنامه ديشب 90 گذشت هر آنچه در برنامه نود دیشب گذشت آنچه در برنامه 90 دیشب گذشت آنچه که در برنامه نود گذشت آنچه در برنامه نود این هفته گذشت آنچه درباره مردان باید بدانیم انچه درباره مردها باید بدانیم آنچه باید درمورد مردان بدانیم آنچه در مورد مردها باید بدانیم آنچه که درباره مردان باید بدانیم کتاب آنچه درباره مردان باید بدانیم آنچه درباره ی مردان باید بدانیم دانلود کتاب آنچه درباره مردان باید بدانیم انچه درباره ی مردها باید بدانیم آنچه در نود گذشت آنچه در نود دیشب گذشت آنچه در برنامه دیشب نود گذشت هر آنچه در برنامه دیشب نود گذشت هر انچه در نود گذشت هر آنچه در نود دیشب گذشت انچه دربرنامه نود دیشب گذشت هفته مد تهران هفته مد تهران 94 اولین هفته مد تهران دومین هفته مد تهران هفته مد و لباس تهران هفته مد و فشن تهران هفته ی مد در تهران هفته مد پاریس هفته مد پاریس 2014 هفته مد پاریس 2015 هفته مد در پاریس هفته ی مد پاریس عکسهای هفته مد پاریس بازی هفته مد پاریس هفته مد نیویورک هفته مد نیویورک 2016 هفته مد نیویورک 2015 هفته مد نیویورک 2014 هفته مد نیویورک 2013 هفته مد در نیویورک عکسهای هفته مد نیویورک هفته ی مد نیویورک هفته مد لندن هفته مد لندن 2016 هفته مد لندن 2014 هفته مد لندن 2015 هفته مد لندن 2013 هفته مد در لندن هفته ی مد لندن هفته ی مد در لندن عکسهای هفته مد لندن مدل لباس های هفته مد لندن هفته مد هفته مد میلان هفته مد برلین هفته مد در میلان طراح ایرانی در هفته مد میلان بهترین لباسها در هفته مد لندن آنچه در هفته مد لندن گذشت

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۰۰۰
  • تعداد حاضران : ۲۰۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها