freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


توفان متئو تاکنون در مسیر حرکت نابودگرانه خود به سوی باهاماس و سواحل شرقی فلوریدا 26 کشته برجا گذاشته است.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز؛ توفان متئو در مسیر حرکت خود به سوی باهاماس و سواحل شرقی فلوریدا، 26 کشته برجای گذاشت و به تعداد بسیاری از خانه های جنوب هائیتی آسیب شدیدی وارد کرد.

توفان قدرتمند درجه سه متئو، قوی ترین توفان دریای کارائیب در یک دهه گذشته، با سرعتی برابر با 230 کیلومتر در ساعت از کوبا و هائیتی عبور کرد و در مسیر خود خرابی های بسیاری در شهرها و روستاها برجای گذاشت.

در همین حال به 1.5 میلیون نفر از شهروندان آمریکایی پیشنهاد نقل مکان از این مناطق داده شده است و فرماندار فلوریدا نیز به شهروندان این ایالت هشدار آماده شدن برای توفانی مخرب را داده است.

تاکنون صدها هزار نفر که در مسیر توفان متئو قرار داشتند، جابجا شده اند. در مسیر این توفان در منطقه "سود" هائیتی با جمعیتی 700 هزار نفری، 80 درصد منازل آسیب دیده اند. 

در حالی که شدت توفان متئو از درجه 4 به درجه 3 کاهش یافته است، متخصصان هشدار داده اند شدت آن ممکن است بار دیگر افزایش یابد. فرماندار فلوریدا به شهروندان این ایالت هشدار داده تا برای خسارات شدید احتمالی آماده باشند. 

تعیین سطح خسارات وارد شده به مناطقه مختلف در هائیتی، به دلیل از بین رفتن سامانه های ارتباطی بسیار دشوار شده است. هائیتی در سال 2010 شاهده زمین لرزه ای بود که بر اثر آن 200 هزار نفر جان خود را از دست دادند. بسیاری از افرادی که در این زمین لرزه بی‌خانمان شدند، همچنان در چادرهای موقت زندگی می کنند.

در حالی که بر اساس گزارش های منتشر شده کوبا نیز دچار خساراتی جدی شده است، هنوز آمار دقیقی از تعداد کشته شدگان در این کشور وجود ندارد. بر اساس گزارش های ابتدایی منتشر شده، یکی از قدیمی ترین شهرهای کوبایی در اثر این توفان دچار خسارات شدیدی شده است و بسیاری از خانه های آن به کلی از بین رفته اند.

بر اساس پیش بینی های صورت گرفته، متئو ممکن است در مسیر خود ایالت های جورجیا، کارولینای جنوبی، کارولینای شمالی و فلوریدا در آمریکا را تحت تاثیر قرار دهد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۳۶:۳۳ دیده شده : ۴۶بار نویسنده : admin

کشته بری کشته بری سقف کشته برای گچ گچبری کشته بری آموزش کشته بری هنر کشته بری نقاشی کشته بری قیمت کشته بری تزیینات کشته بری کشته بری چیست كشتة بر كشتة برية كشته برنامج کشته برای سبد کالا كشته بريه بالصور كشته بريه يوتيوب كشتة بر يوتيوب كشتة بر الزلفي کشته گچ برنامج كشته 2015 برنامج كشته قناة الريان برنامج كشته 2014 برنامج كشتة الحلقة 1 برنامج كشته الريان برنامج كشته على قناة الريان برنامج كشته الحلقه السابعه برنامج كشته الحلقه السادسه برنامج كشته 2013 احلى كشته بريه کشت برنج کشت برنج در آسیا كشت برنج کشت برنج در شرق آسیا کشت برنج هندی کشت برنج در اصفهان کشت برنج در افغانستان کشت برنج در گیلان کشت برنج در قاره آسیا کشت برنج در استان گلستان برنامج كشته قناة الريان 2015 برنامج كشته الحلقه السابعه 2015 برنامج كشته قناة الريان يوتيوب است یا هست است اثيكا مستشفى است اثيكا است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است كبش معنى است في المعجم كشته بر كشته بريه رویترز: توفان مخرب متئو تاکنون 26 کشته بر جای گذاشته است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۸۴
  • تعداد حاضران : ۱۸۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها