freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":علیرضا منصوریان بهترین پاس گل را به برانکو و پرسپولیسی‌ها داد!

 علیرضا منصوریان، مربی جوان استقلال می تواند از اتفاقی که برایش افتاد ، بهترین درس را بگیرد. او در شرایطی که پرسپولیس به شدت زیر فشار بود ، با یک مصاحبه ، برانکو پرسپولیس را از زیر فشار در آورد و خودش را سیبل تمام انتقادات کرد. او یکباره از این گفت که از انگلستان پیشنهاد کار داشته است و حالا باید این ادعایش را ثابت می کرد.

این گفته اش چنان سر زبان ها افتاد و مدام همه در پی نامه نگاری با باشگاه های انگلیسی افتادند که دیگر اصلا کسی یادش نماند،پرسپولیس به قشقایی باخته و زیر فشار است. منصوریان شاید هنوز هم خودش نداند پیشنهادی که 18 ماه قبل به او پیشنهاد شده بود و بی نتیجه مانده بود ، یکباره سر زبان ها انداخت تا خودش در سیبل قرار بگیرد. پیشنهادی که حالا مشخص شده غیر از او به مربیان دیگری هم داده شده و البته همه آنها را هم وسوسه کرده بود. مثلا مجید جلالی با باشگاه برایتون مذاکره هم کرده بود. البته با نماینده ای از این باشگاه که حالا مشخص شده واقعیت ندارد. مردی که از طرف تیم انگلیسی به مظلومی پیشنهاد یک میلیون پوندی داده بود و در نهایت گفته بود برگزیت مانع انتقالش به تیم انگلیسی شده است!

منصوریان که از ابتدای فصل در مقام سرمربی استقلال ، با چند گفت و گو خودش را سیبل رسانه ها کرده است، این بار بهانه را برای انتقاد ، حتی به اعضای هیات مدیره تیمش داد که بگویند دارد کار تبلیغاتی می کند و بهتر است حواسش به تیم خودش باشد تا رویای رفتن به باشگاه های انگلیسی.

منصوریان شاید حالا بیشتر از هر زمانی پی به این برده باشد ، اهمیت دقت در گفتار ، آن هم در مقام سرمربی تیم های بزرگی مثل استقلال و پرسپولیس چقدر است.

منبع:خبرآنلاین


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱:۴ دیده شده : ۷۶بار نویسنده : admin

که به انگلیسی در صورتی که به انگلیسی از وقتی که به انگلیسی همانطور که به انگلیسی معنی که به انگلیسی که به زبان انگلیسی طوری که به انگلیسی وقتی که به انگلیسی در حالیکه به انگلیسی از آنجایی که به انگلیسی کشورهایی که به زبان انگلیسی صحبت می کنند کشورهای که به زبان انگلیسی صحبت می کنند آیا میدانید که به زبان انگلیسی که به اینگلیسی که بهم بگه عزیزم که به مژگان شکند قلب همه صف شکنان که به مژگان شکند قلب همه كه به مژگان شكند خسرو شیرین دهنان که به مژگان شکند که به مژگان شکند که به عربی کلمه که به عربی که به انگیلیسی که به طبع آن که به دیدنت فقیرم نظری کن ای توانگر که به دیدنت فقیرم که به خوابم ماهی آمد شب پیشین که به خوابم ماهی آمد زدبازی خودش میدونه خوبه 320 دانلود آهنگ زدبازی خودش میدونه خوبه 320 زدبازی خودش میدونه خوبه زدبازی خودش میدونه خوبه تکست زدبازی خودش میدونه خوبه ریمیکس زدبازی خودش میدونه خوبه دانلود Zedbazi خودش میدونه خوبه اهنگ زدبازی خودش میدونه خوبه دانلودآهنگ زدبازی خودش میدونه خوبه زدبازی چون خودش میدونه خوبه متن آهنگ زدبازی خودش میدونه خوبه زدبازی خودش میدونه زدبازی خودش میدونه دانلود زدبازی خودش میدونه متن دانلود تکست زدبازی خودش میدونه خوبه دانلود تکست آهنگ خودش میدونه خوبه زدبازی دانلود اهنگ زدبازي خودش ميدونه خوبه دانلود ریمیکس زدبازی خودش میدونه خوبه دانلود اهنگ زدبازی خودش میدونه خوبه ریمیکس دانلود آهنگ جدید زدبازی خودش میدونه خوبه دانلود آهنگ ریمیکس زدبازی خودش میدونه خوبه دانلود آهنگ های زدبازی خودش میدونه خوبه ریمیکس آهنگ خودش میدونه خوبه زدبازی دانلود ریمیکس خودش میدونه خوبه از زدبازی دانلود خودش ميدونه خوبه زدبازي دانلود آهنگ زدبازی چون خودش میدونه خوبه زدبازی خودش میدونه خوبه متن متن اهنگ زدبازی خودش میدونه خودش میدونه زدبازی تکست خودش میدونه خوبه زدبازی تکست آهنگ زدبازی خودش میدونه خوبه آهنگ زدبازی خودش میدونه دانلود آهنگ زدبازی خودش میدونه تکست آهنگ زدبازی خودش میدونه خوبه آهنگ جدید زدبازی خودش میدونه منصوریان باید از ضربه‌ای که به خودش زد درس بگیرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۶۹
  • تعداد حاضران : ۱۲۸
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها