freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۰۰۶۳۲

۱۴۱  بازدید

آیدین سیارسریع در روزنامه شهروند نوشت:

پانزدهم مهرماه ‌هزار و سیصد و نود و پنج را درحالی شروع می‌کنیم که دلواپسان از برخورد تند ظریف با کریمی‌ قدوسی انتقاد می‌کنند.

آنها انتظار داشتند ظریف در پاسخ خود از تعابیری چون «گلم»، «عشقم» و «دلواپسکم» استفاده کند که متاسفانه ایشان از کوره در رفت و چیزهای دیگری گفت. پیشنهاد می‌شود به جای ضربه زدن به زانو با چکش، از دلواپسان به‌عنوان تست اعصاب استفاده شود.

فاضل میبدی گفت: جای احمدی‌نژاد در موزه‌های تاریخ است. ظاهرا مسئولان تصمیم گرفته‌اند احمدی‌نژاد را بدهند قاچاقچی‌ها از مرز رد کنند، تنها راهی هم که به ذهنشان رسیده این بوده که ایشان را تبدیل به میراث فرهنگی (فرهنگی!!؟) کنند.

نخست‌وزیر سابق کره‌جنوبی گفته ممکن است بان‌کی‌مون کاندیدای ریاست‌جمهوری کره‌جنوبی شود. برای ملت کره‌جنوبی ابراز نگرانی می‌کنیم. معاون صدر اعظم آلمان، آقای زیگمار گابریل به ایران سفر کرده.

اول ظریف و بعد لاریجانی دیدارشان را با این بنده‌خدا لغو کردند. گابریل با بیان این‌که «دو دقیقه اومده بودیم خودتون رو ببینیم، همه‌اش داشتین دیدار لغو می‌کردین» گفت: آقا یه‌کم به نظرت خلوت نشده؟

لااقل دو تا دروازه بذارین گل‌کوچیک بزنیم. یک شخصیت سیاسی گفت ما فقط با تئاتر و سینما و کنسرت و تلویزیون و نرم‌افزارهای پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعی و هرگونه تجمع مخالفیم وگرنه مخالفتی با شادی نداریم. بعد از سخنان ایشان جوانان طوری جذب شدند که کودک جذب نمی‌شود.

بن استیلر، کمدین آمریکایی بر سرطان غلبه کرد. این بزرگوار هم اگر در ایران بود آن‌قدر ملت جو می‌دادند و سوگواری می‌کردند که توی رودربایستی می‌مرد. تیتر می‌خوانیم که «حضور قاضی‌پور در جلسه بعدی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان».

برایمان سوال ایجاد می‌شود که آیا قاضی‌پور به‌عنوان عضو هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان به جلسه می‌رود یا به‌عنوان مشتکی‌عنه! بعد برایمان سوال ایجاد می‌شود که چرا اصلا این سوال باید برایمان ایجاد شود؟! بعد یکی از درونمان موقعیت جغرافیایی‌مان را یادآوری می‌کند و به سراغ سوژه بعدی می‌رویم.

محمدرضا باهنر گفته: «هرکس در کشور زندگی می‌کند از نیامدن احمدی‌نژاد سود می‌برد.» البته ما با سخنان آقای باهنر مخالفیم، چون اولا «هرکس» شروع خوبی برای جمله نبود. باید می‌گفتند: «هرکس که در کشور زندگی می‌کند و هر چیز که در کشور وجود دارد از نیامدن احمدی‌نژاد سود می‌برد.»

ایشان منابع طبیعی، نفت، گاز، کوه، درخت، دشت، بیابان و بقیه اشیا را در سخنان خود نادیده گرفتند. تنها چیزی که آمدن احمدی‌نژاد به نفعش است صندلی سازمان ملل است که فشار کمتری متحمل می‌شود. البته من نمی‌دانم این سخنرانی آقای باهنر در چه جمعی انجام شده.

احتمال می‌دهم در جمع بیماران آلزایمری و ضربه مغزی بوده باشد. یعنی طرف صحبت باید در حدی می‌بود که یادش نمی‌آمد‌ سال ٨٤ چه کسانی از احمدی‌نژاد حمایت و او را بولد کردند. ان‌شاءالله که آقای باهنر در میان آنها نبودند!

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۸:۹ دیده شده : ۶۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۹۳
  • تعداد حاضران : ۲۳۸
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها