freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رئیس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در اوایل آبان ماه خبر داد.

 به گزارش ایسنا، دکتر وحیدی در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان از ابلاغ بخشنامه معادل سازی موظفی اعضای هیات علمی در راستای تکمیل ساعات موظفی آنان خبر داد و گفت: این بخشنامه در 14 فعالیت در حوزه های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی، آموزشی و ... تنظیم شده است که می تواند حداکثر تا 50 درصد از ساعات موظفی اساتید را پوشش دهد.

وحیدی افزود: همچنین بخشنامه امکان ادامه تحصیل و بازگشت به تحصیل ترک تحصیل کرده ها (به جز کسانی که اخراج آموزشی و دانشجویی شده اند) نیز ابلاغ شد که بر اساس آن تا پایان ترم جاری امکان ثبت درخواست برای این دسته از دانشجویان فراهم شده است.

در ادامه این جلسه دکتر میرزاده ضمن تسلیت فرار رسیدن ماه محرم و عزای اشرف اولاد عالم، با بیان اینکه ارتقای کیفیت شرط لازم برای بقای یک دانشگاه است، گفت: تنها با توسعه کیفی می توان برند دانشگاه را ارتقا و پررنگ کرد که خوشبختانه امروز دانشگاه آزاد اسلامی در این مسیر گام برداشته است.

رییس دانشگاه‌آزاد اسلامی  افزود:امیدواریم بتوانیم همواره با مش حسینی با آزادگی و عزت و پاکدامنی زندگی کنیم.

وی برگزاری این جلسات را بیشتر به نفع مدیریت و حوزه ستادی سازمان مرکزی دانست و گفت: با برگزاری از این دست جلسات می توان بازخورد برنامه ها و تصمیمات را از زبان همکاران شنید و در صورت لزوم اصلاحات را انجام داد.

هیچ بخشنامه ای در دانشگاه بدون تایید و نظر اعضای شورای مرآت امضا و ابلاغ نمی شود

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه برگزاری شورای استان ها نمونه واقعی مدیریت مشارکتی و مشورتی بین ستاد و صف در دانشگاه آزاد اسلامی است، گفت: راهبرد ما در این مجموعه دانشگاهی استفاده از خرد جمعی، مشورت و تمرکز زدایی است، در همین راستا شورای مرآت در دانشگاه‌آزاد اسلامی تشکیل شده است که اعضای آن در سراسر کشور پراکنده اند و هیچ بخشنامه ای بدون تایید و نظر اعضای این شورا امضا و ابلاغ نمی شود.

وی با اشاره به وجود 2 هزار و 300 رقیب برای دانشگاه آزاد، گفت: تمام جلساتی که در دانشگاه‌آزاد تشکیل می شود در راستای ارتقای کیفیت برای ایجاد دانشگاهی کیفی است و هیچ دانشگاهی بدون توجه به رعایت مقررات و قوانین نمی تواند موفق و کارآمد باشد.متاسفانه در دو دولت گذشته نه تنها از دانشگاه آزاد حمایتی صورت نگرفت بلکه متوسط رشد دانشجو در این دانشگاه در آن زمان کمتر از 4 درصد بود و این در حالی است که متوسط رشد دانشجو در دانشگاه های غیر انتفاعی در همان وقت بالغ بر 28 درصد بود حتی رشد دانشجو در سال گذشته در مجموعه دانشگاه های دولتی 5/2 برابر دانشگاه آزاد اسلامی بود.

وی با تاکید بر اهتمام بیشتر در جهت توسعه کیفی دانشگاه، گفت: تنها با توسعه کیفی می توان برند دانشگاه را ارتقا و پررنگ کرد که خوشبختانه امروز دانشگاه آزاد اسلامی در جهت توسعه کیفی گام برداشته است.

دکتر میرزاده همچنین عملکرد واحدهای دانشگاهی استان کرمان را مثبت ارزیابی کرد و افزود: همکاران ما در دانشگاه‌آزاد اسلامی استان کرمان افرادی دلسوز ، منظم و جدی هستند و این استان در رده های بالای دانشگاه آزاد اسلامی قرار دارد.

با تبدیل علم به ثروت و توجه به صنعت می توان اثربخشی دانشگاه را افزایش داد

وی با بیان اینکه امروز علاوه بر آموزش باید به حوزه های دیگر نیز توجه کرد، گفت: دانشگاه‌آزاد اسلامی اگر بخواهد موفق باشد باید علاوه بر آموزش به پژوهش، فرهنگ، تبدیل علم به ثروت و سایر بخش ها توجه داشته باشد، چراکه با تبدیل علم به ثروت و توجه به صنعت می توان اثربخشی دانشگاه را افزایش داد.

رییس دانشگاه‌آزاد افزود: بسیاری از واحدهای دانشگاه‌آزاد اسلامی در راستای ارتباط با صنعت و کسب درآمدهای خارج از شهریه بسیار موفق عمل کرده اند به طوریکه برخی از واحدها توانسته اند تا 25 درصد از درآمدهای خود را از منابع خارج از شهریه کسب کنند.

تاکید بر جذب اساتید تمام وقت وکاهش حق التدریسی ها

دکتر میرزاده همچنین از کلیه استان ها خواست با توجه به نیازشان در جهت جذب اساتید تمام وقت وکاهش افراد حق التدریس در واحدهای دانشگاهی اقدام کنند.

وی به شرایط مناسب اقلیمی،جغرافیایی و تنوع در استان کرمان اشاره کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان باید از این ظرفیت ها و توانایی های استان حداکثر استفاده را کند و راه هایی برای کسب درآمدهای جدید پیدا کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همچنین به وجود 19 هکتار زمین متعلق به سازمان مرکزی در کرمان اشاره کرد و موافقت خود را برای مشارکت در ساخت باشگاه فرهنگی ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی در این استان شد.

رویکرد اصلی اجلاس 71 دانشگاه‌آزاد اسلامی مباحث فرهنگی اجتماعی است

در ادامه جلسه دکتر طه هاشمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌آزاد ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین(ع)، گفت: دانشگاه‌آزاد اسلامی استان کرمان یکی از استان های موفق در زمینه طرح های ماندگار فرهنگی است.

وی همچنین در خصوص نقل و انتقالات دانشجویی گفت: از شروط لازم برای نقل و انتقالات نداشتن مشکلات آموزشی شخص متقاضی است، همچنین واحد مقصد موظف است شهریه ثابت و متغیر را دریافت کند.

طه هاشمی از طراحی نرم افزارهایی در راستای کاهش تردد دانشجویان در حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی خبر داد و گفت: در همین راستا صدور دانشنامه هایی که پیش از این تا 6 ماه به طول می انجامید به حدود 40 روز کاهش پیدا کرده است که در آینده به 10 روز خواهد رسید.

وی با بیان اینکه آنچه در حوزه فرهنگی، دانشجویی در دانشگاه‌آزاد اسلامی اتفاق افتاده است مرهون توجه مدیریت دانشگاه‌آزاد اسلامی به این حوزه است، گفت: در همین راستا بر اساس مصوبه شورای تخصصی فرهنگی که به تصویب شورای مرآت نیز رسیده است می توان از وقت موظفی اساتید در حوزه فرهنگی استفاده کرد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌آزاد اسلامی افزود: رعایت انضباط و مقررات در حوزه فرهنگی بسیار جدی است و کلیه فعالیت ها باید در قالب 8 محور ابلاغی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه طرح های ماندگار فرهنگی در صدر برنامه های دانشگاه‌آزاد اسلامی قرار دارد، گفت: بر همین اساس رویکرد اصلی اجلاس 71 دانشگاه‌آزاد اسلامی مباحث فرهنگی اجتماعی خواهد بود.

تمدید مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت تا ساعت 24 روز جمعه

دکتر حسین زاده لطفی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌آزاد اسلامی در پاسخ به سوال یکی از روسای واحدها در خصوص آزمون EPT، با بیان اینکه کسب نمره زبان در بدو ورود به دوره دکتری الزامی است، گفت: کلیه دانشگاه های داخل و خارج از کشور نمره زبان را برای دانشجویان مقطع دکتری در ابتدای ورود در نظر می گیرند. همچنین نمره آزمون EPT زیر 40 درصد برای آزمون جامع قابل قبول نیست.

وی همچنین گفت: امکان ثبت نام برای رشته های مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشگاه‌آزاد اسلامی پس از ثبت نام متقاضیان ترم جاری برای نیمسال دوم فراهم خواهد شد.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌آزاد همچنین از اعلام تکمیل ظرفیت برخی از رشته های کارشناسی ارشد و دکتری خبر داد و گفت: مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت تا ساعت 24 روز جمعه تمدید شده است.

حسین زاده افزود: همچنین امکان ویرایش نیز برای کسانی که پیش از این ثبت نام کرده اند در رشته های جدید نیز فراهم شده است.

راه اندازی کانون استعدادیابی در دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر دادکان معاون ورزش دانشگاه آزاد اسلامی همچنین از راه اندازی کانون استعدادیابی در 4 واحد دانشگاه‌آزاد اسلامی خبر داد و گفت: بر اساس دستور دکتر میرزاده مقرر شده تا جایگاه مسولیت ورزش در استان ها تثبیت شود که این امر تا کنون در بسیاری از واحدها صورت گرفته است.

امکان مشاهده کارنامه دانشجویان مهمان برای واحد مقصد

دکتر صامت مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این جلسه از امکان مشاهده کارنامه دانشجویان مهمان در واحد مقصد در سامانه جدید این مرکز خبر داد و گفت: امکان ارسال لیست دروس برای دانشجویان مهمان در سامانه مذکور فراهم شده است.

در نظر گرفتن فوق العاده شغل و حق تخصص و مهارت برای کارمندان دانشگاه آزاد

علیزاده مدیرکل منابع انسانی وسیاست های رفاهی دانشگاه‌آزاد اسلامی گفت: استان کرمان دارای هزار و 178 نیروی انسانی است که دارای 350 نیروی مازاد است که در این میان واحد جیرفت و کرمان بیشترین حجم نیروی مازاد را دارا است.

وی به ابزارهای انگیزشی کارمندان در دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و گفت:در نظر گرفتن فوق العاده شغل ، حق تخصص و مهارت برای کارمندان از جمله تسهیلات انگیزشی است.

طراحی اپلیکیشن دریافت بخشنامه های دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد مصدق مدیرکل حقوقی دانشگاه‌آزاد نیز در این جلسه گفت: سایت دفتر حقوقی دانشگاه‌آزاد اسلامی فعال شده است و تمامی بخشنامه های دانشگاه به صورت به روز در این سایت قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه اپلیکیشن دریافت بخشنامه های دانشگاه نیز طراحی شده است از تدوین شیوه نامه رسیدگی به تخلفات انتظامی اعضای هیات علمی خبر داد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳:۲۰ دیده شده : ۶۱بار نویسنده : admin

آغاز فراخوان جذب شهریور 93 اعضای هیات علمی دانشگاه تهران اعضاي هيات علمي دانشگاه تهران اعضای هیات علمی دانشگاه تهران جنوب اعضای هیات علمی دانشگاه تهران مرکز اعضا هیات علمی دانشگاه تهران اعضا هيات علمي دانشگاه تهران اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران اعضاي هيئت علمي دانشگاه تهران اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران مرکز اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران دانشکده روانشناسی اعضای هیات مدیره بانک صادرات اعضای هیات مدیره بانک صادرات ایران اعضا هیات مدیره بانک صادرات اعضای هیئت مدیره بانک صادرات اعضا هیئت مدیره بانک صادرات اعضای هیات مدیره بانک توسعه صادرات اعضای هیت مدیره بانک توسعه صادرات اعضا هیات مدیره بانک توسعه صادرات اعضای هیئت مدیره بانک توسعه صادرات ایران اعضای هیات مدیره بانک شهر اعضا هیات مدیره بانک شهر اسامی اعضای هیئت مدیره بانک شهر اعضای هیات مدیره بانک ملت اعضای هیات مدیره بانک ملت سال 94 اعضاي هيات مديره بانك ملت اعضا هیات مدیره بانک ملت اعضا هیئت مدیره بانک ملت اعضای جدید هیات مدیره بانک ملت اسامی اعضای هیئت مدیره بانک ملت اعضای هئیت مدیره بانک ملت مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک ملت اسامی اعضا هیئت مدیره بانک ملت اعضای هیات مدیره استقلال اعضاي هيات مديره استقلال اعضای هیات مدیره استقلال و پرسپولیس اعضاي هيات مديره استقلال معرفي شدند اعضاي هيئت مديره استقلال اعضای جدید هیات مدیره استقلال اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال اعضاي هيات مديره باشگاه استقلال بیوگرافی اعضای هیات مدیره استقلال سوابق اعضای هیات مدیره استقلال اعضای هیات مدیره پرسپولیس اعضای هیات مدیره پرسپولیس معرفی شدند اعضا هیات مدیره پرسپولیس اعضا هیت مدیره پرسپولیس اعضا هیئت مدیره پرسپولیس اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس اعضاي هيئت مديره پرسپوليس اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس معرفی اعضای هیات مدیره پرسپولیس اعضای جدید هیئت مدیره پرسپولیس اعضای هیئت دولت اعضای هیئت دولت در فیس بوک اعضای هیات دولت یازدهم اعضاي هيئت دولت اعضای هیئت دولت ایران اعضای هیئت دولت دهم اعضای هیئت دولت 11 اعضای هیئت دولت آقای روحانی اعضا هیئت دولت اسامی اعضای هیئت دولت اعضای هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی اعضای هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی دانشکده روانشناسی اعضا هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی اعضای هیات علمی حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی اعضای هیئت علمی دانشکده حقوق دانشگاه علامه طباطبایی اعضای هیات علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی اعضای هیئت علمی دانشکده مدیریت دانشگاه علامه طباطبایی اعضای هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی اعضای هیئت علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی اعضا هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی اعضای هیات مدیره بانک دی اعضای هیئت مدیره بانک دی اعضا هیئت مدیره بانک دی اعضاي هيت مديره بانك دي اعضاي هيئت مديره بانك دي اعضا هیات مدیره بانک دی اعضای جدید هیات مدیره بانک دی علمی دانشگاه کاربردی دانشگاه علمی کاربردی تهران دانشگاه علمی کاربردی اهواز دانشگاه علمی کاربردی واحد 11 دانشگاه علمی کاربردی عسلویه دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 دانشگاه علمی کاربردی شیراز دانشگاه علمی کاربردی کوار دانشگاه علمی کاربردی اصفهان دانشگاه علمی کاربردی ملایر دانشگاه علمی کاربردی تهرانسر دانشگاه علمي كاربردي تهران دانشگاه علمی کاربردی تهران 3 دانشگاه علمی کاربردی تهران رشته معماری دانشگاه علمی کاربردی تهران رشته کامپیوتر دانشگاه علمی کاربردی تهران رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی تهران واحد 18 دانشگاه علمی کاربردی تهران رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی تهرانسر واحد 24 دانشگاه علمی کاربردی اهواز سامانه سجاد دانشگاه علمي کاربردي اهواز دانشگاه علمی کاربردی اهواز پردیس دانشگاه علمی کاربردی اهواز جهاد دانشگاهی دانشگاه علمی کاربردی اهواز لوله سازی دانشگاه علمی کاربردی اهواز کیانپارس دانشگاه علمی کاربردی اهواز چه رشته هایی دارد دانشگاه علمی کاربردی اهواز+انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی اهواز جامعه اسلامی کارگران دانشگاه علمی کاربردی واحد 11 موسیقی دانشگاه علمي كاربردي واحد 11 موسيقي دانشگاه علمي كاربردي واحد 11 فرهنگ و هنر تهران دانشگاه علمی کاربردی واحد 11 فرهنگ دانشگاه علمی کاربردی واحد 11 خواهران دانشگاه علمی کاربردی واحد 11 هنر دانشگاه علمی کاربردی واحد 11 فرهنگ وهنر تهران دانشگاه علمی کاربردی واحد 11سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی واحد 11 سامانه ی سجاد دانشگاه علمی کاربردی عسلویه سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی عسلویه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی عسلویه پارس جنوبی دانشگاه علمی کاربردی عسلویه 93 دانشگاه علمی کاربردی عسلویه سجاد دانشگاه علمي کاربردي عسلويه سایت دانشگاه علمی کاربردی عسلویه سامانه دانشگاه علمی کاربردی عسلویه نتایج دانشگاه علمی کاربردی عسلویه دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 هنر دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 فرهنگ و هنر تهران دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 سامانه سجاد آدرس دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 دانشگاه جامع علمي كاربردي واحد 13 تهران سایت دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 تهران آدرس دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 تهران کد دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 شماره تماس دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 دانشگاه علمی کاربردی شیراز فرهنگ شهر دانشگاه علمی کاربردی شیراز بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شیراز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز خانه کارگر دانشگاه علمی کاربردی شیراز شهرک گلستان دانشگاه علمی کاربردی شیراز بعثت دانشگاه علمی کاربردی شیراز واحد بهزیستی دانشگاه علمی کاربردی شیراز چه رشته هایی دارد؟ دانشگاه علمی کاربردی شیراز مدیریت صنعتی دانشگاه علمی کاربردی کوار چه رشته هایی دارد دانشگاه علمی کاربردی کوار بهیاری دانشگاه علمی کاربردی کوار استان فارس دانشگاه علمی کاربردی کوار انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی کوار سجاد دانشگاه علم کاربردی کوار دانشگاه علمي كاربردي كوار فارس دانشگاه علمی کاربردی پودمانی کوار دانشگاه علمی کاربردی پزشکی کوار دانشگاه علمی کاربردی اصفهان بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اصفهان ملک شهر دانشگاه علمي كاربردي اصفهان دانشگاه علمی کاربردی اصفهان جهاد دانشگاهی دانشگاه علمی کاربردی اصفهان بهزیستی دانشگاه علمي کاربردي اصفهان دانشگاه علمی کاربردی اصفهان سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی اصفهان خانه کارگر دانشگاه علمی کاربردی اصفهان خیابان پروین دانشگاه علمی کاربردی ملایر سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی ملایر سایت سجاد دانشگاه علمی کاربردی ملایر کارت ورود به جلسه دانشگاه علمی کاربردی ملایرپ دانشگاه علمی کاربردی ملایر نماد دانشگاه علمی کاربردی ملایری دانشگاه علمی کاربردی ملایر همدان دانشگاه علمي کاربردي ملاير دانشگاه علمی کاربردی مرکز ملایر آزاد اسلامی آزاد اسلامی دانشگاه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب دانشگاه آزاد اسلامی تبریز دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه آزاد اسلامي دانشگاه دانشگاه آزاد اسلامی مشهد دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی دانش آموختگان برجسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز ویکیپدیا دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران مرکز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز مجتمع ولیعصر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی مجتمع ولیعصر دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران مرکزي دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز دانشکده اقتصاد و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز دانشکده مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال Tehran Iran دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال دانشکده شیمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال مدیریت و علوم اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال آدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال هروی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال فنی مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب Enroll دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب خیابان ایرانشهر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب صفحه ورود دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب دانشکده روانشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب دانشکده معماری دانشگاه آزاد اسلامی تبریز واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تبریز سیدا دانشگاه ازاد اسلامی تبریز سیستم سیدا دانشگاه آزاد اسلامی تبریز انتخاب واحد دانشگاه آزاد اسلامی تبریز Server 1 دانشگاه آزاد اسلامی تبریز بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی تبریز ورود به سیستم دانشگاه آزاد اسلامی تبریز امور پایان نامه دانشگاه آزاد اسلامی تبریز سیدا 1 دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج ورود به سیستم دانشگاه آزاد اسلامي واحد کرج دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج رجایی شهر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج گوهردشت دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج مرکز نظرآباد دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج مهرشهر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری (صفاییه) دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری شیخ صدوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری انتخاب واحد دانشگاه ازاد اسلامی واحد شهرری ورود دانشجو دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری کبریت سازی دانشگاه+ازاد+اسلامی+واحد+شهرری+صفاییه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری ورود دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهر ری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر ورود دانشجو دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر تهران دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر آدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر ویکیپدیا دانشگاه آزاد اسلامي واحد اسلامشهر سما دانشگاه ازاد اسلام واحد اسلامشهر سايت دانشگاه آزاد اسلامي واحد اسلامشهر آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه فنی مهندسی دانشگاه آزاد اسلامي واحد کرمانشاه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه کسری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه علوم انسانی دانشگاه ازاد اسلامی واحد کرمانشاه امام خمینی اعضای هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی آغاز جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی ازآبان

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۸۳
  • تعداد حاضران : ۱۸۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها