freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در ویدئوی جدید منتشر شده به نظر می رسد یک شی درخشان در حال پاکسازی آسمان پاریس است.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در حالی که تنها چند روز از  مشاهده نورهای درخشان مرموز در ناحیه "دربی شر" انگلیس که با الگوی هماهنگ در آسمان حرکت می کردند، می گذرد این بار نیز این نورهای مرموز در فرانسه و در شهر پاریس مشاهده شده اند.

 در ویدئویی که اخیرا منتشر شده است نور درخشان عجیبی در امتداد دود سفید یک هواپیما قابل مشاهده است که در حال حرکت می باشد. شخصی که به صورت اتفاقی این ویدئو را تهیه کرده در خصوص آن گفته است: در هنگام غروب نور سفیدی را مشاهده کردم که در آسمان با سرعت متغیر در حال حرکت بود. ابتدا فکر کردم شاید نوعی هلیکوپتر یا یک پهپاد باشد اما بعد از گذشت حدود 5 تا 10 دقیقه شک کردم که این شی عجیب نورانی نمی تواند ساخته دست بشر باشد.

 این شی دارای مانورهای عجیب در آسمان بود که سرعت آن مداوم تغییر می کرد. او ادامه می دهد؛ ناگهان متوجه شدم این شی مرموز نورانی به آرامی در حال تمیز کردن دود سفید بجای مانده از هواپیما است. تنها پس از گذشت چند ثانیه، دودهای سفید قسمتی از آسمان محو شد که برایم بسیار عجیب بود، در حالی که معمولا این دودها به راحتی پاک یا محو نمی شوند. در حالی که در آن لحظه کاملا گیج شده بودم، ناگهان این نور سفید درخشان ناپدید شد.

 در ادامه می توانید این فیلم را مشاهده کنید.


مانور نورهای درخشان مرموز یا موجودات فضایی در آسمان اروپا! برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید
انتهای پیام/
منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۶:۵۴ دیده شده : ۸۹بار نویسنده : admin

فضایی در فرودگاه فضایی در ایران موجودات فضایی در ایران آدم فضایی در ایران فضایی ها در ایران سفینه فضایی در ایران موجود فضایی در ایران بیگانگان فضایی در ایران موجودات فضایی در ایران باستان فناوری فضایی در ایران فضایی ایران فضایی در Gta V مکان ادم فضایی ها در Gta V آدم فضایی در Gta V سفینه فضایی در Gta V موجودات فضایی در Gta V ماشین فضایی در Gta V فضایی ها در Gta V سفینه ی فضایی در Gta V قطعات سفینه فضایی در Gta V سفینه فضایی در بازی Gta V فضایی درحل جدول فضا در معماری فضا در معماری اسلامی فضا در معماری Pdf فضا در معماری چیست فضا در معماری ایرانی فضا در معماری داخلی فضا در معماری ایران فضا در معماری مدرن فضا در معماری و سینما فضا در معماري فضا در معماری چیست؟ فضای معماری چیست؟ کیفیت فضایی در معماری چیست؟ فضا زمان معماری Pdf فضا در هنرهای تجسمی مفهوم فضا در هنرهای تجسمی فضا در مبانی هنرهای تجسمی انواع فضا در هنرهای تجسمی فضا در قرآن سفر به فضا در قرآن دانلود آهنگ آسمان اروپا الکساندر ریباک دانلود اهنگ اسمان اروپا از الکساندر ریباک دانلود آهنگ آسمان اروپا دانلود آهنگ آسمان های اروپا از الکساندر ریباک دانلود آهنگ Europe Sky دانلود اهنگ Europe Sky الکساندر ریباک آسمان اروپا دانلود آهنگ الکساندر ریباک آسمان اروپا تور اروپا آسمان پر ستاره مانور موجودات فضایی در آسمان اروپا +فیلم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۰
  • تعداد حاضران : ۱۵۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها