freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363282/34  زمان: 10:53  1395/07/15  بازدید: 594

علی کلانتری بعد از جدایی از تیم مس رفسنجان مورد توجه تیم سابقش یعنی فجر سپاسی قرار گرفته بود اما به پیشنهاد جدی فجری ها پاسخ منفی داد.

به گزارش "ورزش سه"، او در این باره می گوید:« به اعتقاد من اگر امکانات در تیم فجر سپاسی مهیا شود همین مدیر عامل و همین سرمربی می توانند فجر سپاسی را به روزهای خوبش برگردانند و نیازی به حضور من نیست. مشکل فجر سپاسی نه مدیر عامل است و نه سرمربی. مشکل بی پولی است و کمبود امکانات! به این ها باید پرداخته شود و گرنه رفت و آمدهای دردی را دوا نمی کند. ما فصل گذشته هفته های متمادی در صدر جدول بودیم و حتی تا روز آخر هم شانس صعود به لیگ برتر را داشتیم اما هیچ گاه حمایت جدی و همه جانبه نشدیم. وقتی باشگاهی نتواند به تعهدات خود عمل کند نمی تواند انتظار داشته باشد که اهداف تیم محقق شود. تربیت بدنی سپاه باید وارد عمل شود و تکلیف تیم را مشخص کند. مصائب و مشکلاتی که ما فصل گذشته در این تیم داشتیم بی شمار بود که همه می توانند پیش بینی کنند. نمونه اش بازیکن ما که مصدوم شد برای مداوی خود پول نداشت! با این روش نمی شود تیمداری کرد و برای قهرمانی جنگید. این بار که با من تماس گرفته شد پاسخ نه گفتم. هر چند مربیگری در تیم فجر سپاسی برای من افتخار است اما واقعا مشکل این تیم نه مدیریتی است و نه فنی. مشکل این تیم نداشتن نقدینگی است که در کنار خود هزار و یک مشکل را به همراه آورده است.»


علی کلانتری در خصوص جدایی خود از تیم مس رفسنجان هم گفت: «کتمان نمی کنم من دوست داشتم در مس می ماندم و هنوز هم بر حرف خود هستم که اگر فرصت و بهای بیشتر به من داده می شد تیم خود را پیدا می کرد و هفته به هفته بهتر می شد. اما تصمیم باشگاه بر این بود که در پایان هفته هشتم دست به تغییر در کادر فنی بزند و من هم این را پذیرفتم. حال در فرصت پیش آمده تلاش خواهم کرد ریکاوری خوبی داشته باشم تا برای کار جدید آماده شوم. به این نکته توجه داشته باشید ما در مس رفسنجان تغییرات گسترده ای را در ترکیب تیم ایجاد کرده بودیم و طبیعی بود که برای رسیدن به هارمونی و هماهنگی لازم نیاز به زمان داشته باشیم. با این حاال جای گله ای از سمت من نیست و به تصمیم باشگاه احترام می گذارم. برای مس آرزوی موفقیت می کنم. هم چنین برای تیم شهرم. فجر سپاسی شیراز.»

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵:۸ دیده شده : ۴۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۹۱
  • تعداد حاضران : ۱۰۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها