freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":مسئولان و مالکان جدید میلان ایتالیا سخت در تلاشند تا مدافع افسانه ای این باشگاه را به عنوان مدیر فنی روسونری منصوب کنند.

 پائولو مالدینی اسطوره باشگاه میلان تا به حال این پیشنهاد را رد کرده و دلیل آن را هم وجود برخی موانع و مشکلات در این باشگاه می داند.

برخی رسانه های ایتالیایی گزارش دادند مالدینی که در ابتدا به شدت مخالف بازگشت خودش به میلان بود، این روزها اندکی از مواضع خود کوتاه آمده و احتمال پیوستن او به روسونری به عنوان مدیر فنی بسیار زیاد است. مالکان چینی جدید میلان که تابستان امسال این تیم پرآوازه را پس از سال های طولانی که در اختیار برلوسکونی بود خریداری کرده و قصد دارند تا پایان سال تمام سهام آن را به دست آورند، بسیار مشتاق هستند که مالدینی را به باشگاه سابق خود بازگردانده و از تجربیات او استفاده کنند. از باشگاه میلان خبر می رسد که مالدینی چند روز پیش با نایب رئیس جدید میلان نشستی برگزار کرده و در مورد زمینه های همکاری گفتگو کردند.

اما پائولو مالدینی هنوز به طور قطعی به مالکان جدید میلان پاسخی نداده و در مصاحبه ای با روزنامه گاتزا دلو اسپورت نظر خود را در این باره اینگونه بیان کرد:

    اگر مالکان جدید را به خوبی نشناسم نمی توانم با آنها همکاری کنم. می خواهم ابتدا شناخت خوبی از آنها پیدا کرده و برنامه های مورد نظر آنها را بررسی کنم. باید در مورد استراتژی باشگاه بحث کنیم، و از راهکارها و شیوه های کاری آنها به خوبی آگاهی پیدا کنم. به نظرم این حداقل چیزی است که باید نسبت به آن اطلاعات کافی داشته باشم.

مالدینی در ادامه صحبت های خود گفت:

    من هیچ شرطی برای آنها تعیین نکرده ام، اما من سالها زودتر از این افراد در باشگاه حضور داشته ام و برای این تیم بازی کرده ام بنابراین این حق را دارم که چنین مسائلی را از آنها پرس و جو کنم. دو مانع اصلی بر سر راه است: نبود مسئولیت مستقیم در حوزه مدیریت، و عدم شفافیت در مورد پست پیشنهادی به من.

پائولو مالدینی از معدود بازیکنانی است که تنها در یک باشگاه توپ زد و طی دوران حضور ۲۴ ساله خود در میلان توانست هفت قهرمانی سری آ و پنج قهرمانی باشگاه های اروپا را به دست آورد. مدافع سابق تیم ملی ایتالیا برنامه ها و اهداف خود در صورت بازگشت به باشگاه سابق خود را اینگونه تشریح کرد:

    مسئولان جدید میلان به من گفته اند که قصد دارند میلان را بار دیگر به عنوان یکی از پنج قدرت برتر جهان معرفی و مطرح کنند. اما لازمه این کار اینست که با تمام وجود ۲۴ ساعته تلاش کرد. از چنین شرایطی بسیار خوشحال خواهم شد، اما لازم است بدانم که شرایط و وضعیت تیم دقیقاً چگونه است و در چه وضعیتی قرار خواهد داشت.

مالدینی در پایان در مورد آخرین مهلت برای توافق هم توضیحاتی داد:

    هیچ ضرب الاجلی تعیین نشده، اما به نظر همه چیز طی روزهای آینده مشخص خواهد شد. من برای انجام این کار عجولانه تصمیم گیری نخواهم کرد، و صادقانه بگویم که به برنامه های باشگاه خیلی خوشبین نیستم زیرا پروژه بسیار سنگینی را برای خود تعریف کرده اند. فقط لازم است به من ثابت شود که آنها با نیت و اهداف خوبی به میلان آمده و قصد کار کردن در این باشگاه را دارند، در آن صورت از تمام اعتبار و آوازه حرفه ای خود بهره گرفته و با تمام وجود با آنها همکاری خواهم کرد. من خودم را کاملاً متعهد می کنم که با همه وجود برای میلان کار کنم. متوجه باشید که در مورد باشگاه میلان بحث می کنیم، این یک مسئله شوخی یا بیهوده ای نیست.

منبع:وب سایت نود


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۵:۴۳ دیده شده : ۴۶بار نویسنده : admin

جديد ميلان جديد ميلان 2014 جديد ميلانو تورينو جديد فرقة ميلانو 2015 خريدهاي جديد ميلان ملعب جديد ميلان جديد اسي ميلان جديد فرقة ميلانو جديد قروب ميلانو 2014 جديد قروب ميلانو ورزشگاه جدید میلان استادیوم جدید میلان ورزشگاه جدید چلسی ورزشگاه جدید آث میلان طرح ورزشگاه جدید میلان عکس ورزشگاه جدید میلان بازیکنان جدید میلان بازیکنان جدید میلان 2014 بازیکنان جدید میلان 2015 بازیکنان جدید میلان 2013 بازیکن جدید میلان بازیکنان جدید چلسی بازیکنان جدید چلسی 2014 بازيكنان جديد چلسي بازیکنان جدید چلسی 2015 بازیکنان جدید چلسی 2013 سرمربی جدید میلان سرمربی جدید چلسی سرمربی جدید اث میلان سرمربی جدید تیم میلان خریدهای جدید میلان خریدهای جدید میلان 2016 خریدهای جدید میلان ایتالیا خریدهای جدید میلان 2014 خریدهای جدید میلان 2013 خریدهای جدید میلان 2015 خریدهای جدید چلسی خریدهای جدید چلسی 2014 خریدهای جدید چلسی 2013 استادیوم جدید چلسی استادیوم جدید آث میلان اخبار جدید میلان اخبار جدید چلسی اخبار جدید باشگاه میلان اخبار جدید آث میلان اخبار جدید از باشگاه آث میلان اخبار جدید چلسی قطره اخبار جدید از میلان اخبار جدید باشگاه آث میلان اخبار جدید از باشگاه میلان اهنگ جدید میلانی اهنگ جدید میلانی چرا من اهنگ جدید ملانی و علیشمس دانلود آهنگ جدید میلانی دانلود اهنگ جدید میلانی چرا من دانلود اهنگ جدید جلال میلانی اهنگ جدید جلال میلانی لباس جدید میلان لباس جدید میلان 2017 لباس جدید میلان 2016 لباس جدید میلان 2015 لباس جدید میلان 2014 لباس جدید چلسی لباس جدید چلسی 2015 لباس جدید چلسی 2014 لباس جديد چلسي لباس جدید اث میلان ترکیب جدید میلان ترکیب جدید چلسی ترکیب جدید آث میلان ترکیب جدید تیم آث میلان ترکیب جدید تیم میلان می کنند مستان سلامت میکنند چرا ختنه می کنند؟ رندان سلامت میکنند چگونه ختنه می کنند؟ یاران سلامت می کنند گرگها فرمانروایی می کنند مستان سلامت میکنند شجریان چگونه مومیایی می کنند آدمها لالت میکنند مستان سلامت میکنند شمس مستان سلامت میکنند سراج مستان سلامت میکنند پورناظری مستان سلامت میکنند از سراج مستان سلامت میکنند داود آزاد مستان سلامت میکنند سراج دانلود مستان سلامت میکنند کامکار مستان سلامت میکنند کریمی چرا مردان ختنه می کنند چرا زنان ختنه می کنند چرا مسلمانان ختنه میکنند چرا دختر را ختنه میکنند چرا مردان را ختنه می کنند چرا پسر را ختنه می کنند چرا پسرها را ختنه میکنند چرا بچه ها را ختنه میکنند چرا پسرها ختنه می کنند رندان سلامت میکنند دانلود رندان سلامت میکنند شجریان Mp3 رندان سلامت میکنند Mp3 رندان سلامت ميكنند رندان سلامت می کند رندان سلامت میکنم رندان سلامت مي كند اهنگ رندان سلامت میکنند دانلود آهنگ رندان سلامت میکنند چگونه زنان را ختنه می کنند چگونه دختر را ختنه میکنند چگونه پسران را ختنه می کنند آهنگ یاران سلامت می کنند سرود یاران سلامت می کنند دانلود آهنگ یاران سلامت می کنند یاران سلامت می کند کلیپ یاران سلامت می کنند شعر یاران سلامت می کنند کلیپ تصویری یاران سلامت می کنند دانلود صوتی یاران سلامت می کنند دانلود مداحی یاران سلامت می کنند چگونه مومیایی می کردند چگونه اجساد را مومیایی می کنند ادمها لالت میکنند بعد آدمها لالت مي كنند مالدینی: مالکان جدید میلان خیلی بلندپروازی می کنند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۱۶۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها