freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363292/42  زمان: 11:40  1395/07/15  بازدید: 21

احتمالا ایتالیا امشب نیز با سیستم 2-5-3 در برابر اسپانیا قرار خواهد گرفت و الکساندر فلورنزی نیز در برابر جرارد پیکه صف آرایی خواهد کرد.​​​​​​​

به گزارش "ورزش سه"، جرارد پیکه دفاع 3 نفره را بسیار مهم و تاثیرگذار قلمدا کرد. چند ماه پیش و در جریان مرحله یک هشتم نهایی مسابقات یورو، آتزوری با همین سیستم به مصاف لاروخا رفت و با ارائه یک بازی برتر پیروز شد.

 

پیکه گفت: "دفاع 3 نفره عامل بسیار مهمی در تیم ایتالیا محسوب می شود اما از نظر من، بیش از تعداد مدافعان، کیفیت و شخصیت این بازیکنان باعث قدرت آنها شده است.ما دوران بسیار خوبی را با ویسنته دلبوسکه سپری کردیم که شاید دیگر در تاریخ تکرار نشود. اما حالا نیز سعی داریم با لوپتکی بهترین نتایج را کسب کنیم و من هرگز علاقه ای به مقایسه این دو سرمربی ندارم.

 

 

 

 

دیدار برابر ایتالیا بسیار تاثیرگذار است و پیروزی در خانه آنها بسیار شیرین است. بعضی از مردم می گویند که ایتالیا دفاعی بازی می کند اما می بینید که تیم هایی مثل یوونتوس و ناپولی قدرت هجومی بسیار بالایی دارند".

 

پیکه در رابطه با رویارویی دوباره با فلورنزی و آن گل به یادماندنی هافبک رم به بارسلونا گفت: "فلورنزی یک گل بسیار شگفت انگیز در برابر بارسلونا به ثمر رساند اما من فکر نمی کنم دیگر قرار باشد دوباره چنین گلی تکرار شود".


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۱:۴۳ دیده شده : ۷۴بار نویسنده : admin

پیکه فوتبالیست پيكه فوتباليست عکس پیکه فوتبالیست زن پیکه فوتبالیست جرارد پیکه فوتبالیست عکسهای پیکه فوتبالیست عکس پیکه فوتبالیست بارسلونا تصاویر پیکه فوتبالیست پیکه فوتبال نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تفسیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد گنجور نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد Hafezdivan نیست در شهر نگاری ک دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تعبیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد 1doost نیست در شهر نگاری که دل ما را ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببر نیست در شهر نگاری گنجور نیست نشان زندگی نیست که نیست شعر نیست که نیست مهم نیست که نیستی مهم نیست که قشنگ نیستی نیست بر لوح دلم جز الف نیست بر لوح دلم جز الف قامت یار نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست تفسیر نیست در لوح دلم جز الف قامت یار نيست در لوح دلم جز الف قامت يار نیست در لوح دلم جز الف نیست در لوح دلم جز نیست کند هست کند نيست كند هست كند نیست در سودای زلفت نیست در سودای زلفت کار نیست در سودای زلفت کار من نيست در سوداي زلفت نیست در سودای زلفت از ایرج دانلود آهنگ نیست در سودای زلفت دانلود نیست در سودای زلفت شعر نیست در سودای زلفت نیست تردید زمستان گذرد نیست در شهر نگاری نیست بر لوح دلم پیکه: فوتبال ایتالیا دفاعی نیست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۰۱۸
  • تعداد حاضران : ۱۶۹
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها