freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۰۰۳۰۵

۳۴  بازدید

وبسایت فرادید: اگر قرار بود یک ابرقدرت برای خودتان داشته باشید، انتخاب‌تان چه بود؟ اگر قرار بود ابر نسان با طاهر عادی باشید کدام توانایی را دوست داشتید؟

در مورد بدن انسان و آن‌چه واقعا در حیطه‌ی توانایی‌مان است، چیزهای زیادی وجود دارند که هنوز هم مشغول یاد گرفتن آنها هستیم. این آدم‌ها همگی ابرقدرت خودشان را دارند؛ خواه در دی‌ان‌اِی (DNA) آنها باشد و خواه در اثر تمرین به وجود آمده باشد، همه‌ی ما قادر هستیم برخی از این قدرت‌ها را داشته باشیم.

زمانی که بفهمیم این واقعیت، طرحی از ذهن است، ایده‌ی "ذهنِ فراتر از ماده” یک معنای کاملا جدید به خود می‌گیرد.

ابر انسان ۱ : پسری با بینایی اولتراسونیک

10 ابر انسان با ظاهری عادی

این پسر قادر بود مانند یک خفاش یا دلفین، با استفاده از صدا که موقعیت‌اش را نشان می‌داد، حرکت کند.

بن آندروود چشم‌های‌اش را در سن دو سالگی به علت سرطان شبکیه از دست داد.

پس از آن‌که نتوانست از چشم‌های‌اش استفاده کند، توانایی تشخیص محل اشیاء را تنها با استفاده از گوش‌اش (جهات‌یابی پژواکی نیز نام دارد؛ جهت یابی از راه ارسال صدا و سنجش پژواک آن که در مورد خفاش و غیره صادق است-مترجم) در خود توسعه داد. او این توانایی را به جایی رساند که می‌توانست در انواع مختلفی از ورزش‌ها به رقابت بپردازد. این قدرت چیزی است که در مقایسه با سایر افراد نابینا می‌تواند یک کار غیرممکن به نظر برسد.

او می‌گفت: "من کور نیستم، من فقط نمی‌توانم ببینم”. متاسفانه بن آندروود در سال ۲۰۰۹ در سن ۱۶ سالگی در اثر همان سرطان که چشم‌های‌اش را از او گرفت، درگذشت.ابر انسان ۲: مردی با معده‌ای از فولاد
10 ابر انسان با ظاهری عادی

این مرد هراسی از آن‌چه قورت می‌دداد نداشت، فرقی نمی‌کرد که آن چیز شیشه باشد، فولاد باشد یا حتی یک مایع سمی!

دیواره‌ی معده‌ی میشل لوتیتو فرانسوی، دو برابر بزرگ‌تر از دیواره‌ی معده‌ی یک انسان معمولی است.

این ویژگی به او این امکان را می‌داد که هر چیزی را بخورد و هضم کند بدون این‌که آسیبی به بدن‌اش وارد شود. او اشیاء را به قطعات کوچک خرد می‌کرد و آنها را با روغن که نقش روان‌کننده داشت، می‌خورد. میگل چند سال پیش بنا به دلایل طبیعی درگذشت، نه در اثر عادات غذا خوردن‌اش که بسیار عجیب بودند.ابر انسان ۳: آدم‌های آتشین
10 ابر انسان با ظاهری عادی

این آدم‌ها می‌توانند گرمای شدیدی از نوک انگشتان‌شان تولید کنند.

نوعی مراقبه که نیروی راهبان یا تومو نیز نام دارد و توسط برخی از راهبان بودایی انجام می‌شود. این روش باعث می‌شود آنها حرارت شدیدی در بدن‌شان تولید کنند.

با انجام این نوع از مرقبه، شخص این توانایی را کسب می‌کند که در سرمای شدید بدون نشان دادن هر نوع سرمازدگی و یا هیپوترمی زنده بماند.

از قضا معروف‌ترین آدم آتشین یک مرد هلندی به نام ویم هوف است، او «مرد یخی” نامیده می‌شود. او توانست به قله‌ی اورست صعود کند در حالی که فقط یک شلوارک به تن داشت.
 


ابر انسان ۴: مردی که هیچ دردی را احساس نمی‌کند
10 ابر انسان با ظاهری عادی

هیچ کس دوست ندارد احساس درد داشته باشد، اما اگر بتوانید احساس درد را برای همیشه خاموش کنید چه؟

تیم کردیلند، یا همان زامورا پادشاه شکنجه، می‌تواند هر اندازه دردی را تحمل کند. این مرد با استفاده از قدرت خود زندگی‌اش را می‌گذراند. او با راه رفتن بر روی آتش، دراز کشیدن روی میخ، در دهان گذاشتن شمشیر و شیشه بدون احساس هیچ نوع دردی، مردم را سرگرم می‌کند.

به طور معمول احساس درد ما، تعاملی بین بدن و ذهن‌مان است.

اعصاب ما پالس‌های درد را به مغزمان جایی که درد در آن ثبت می‌شود، ارسال می‌کند. در مورد کریدلند این‌طور نیست. مغز او هیچ شکلی از درد را ثبت نمی‌کند و به همین دلیل او می‌تواند فعالیت‌های ذکر شده را انجام دهد.ابر انسان ۵ : دختر با اشعه‌ی X در چشمان‌اش
10 ابر انسان با ظاهری عادی

چگونه این یکی را به نفع خود استفاده می‌کنید؟

ناتالیا "ناتاشا” نیکولایوا دمکینا اهل روسیه، با اشعه‌ی ایکسی که در چشمان‌اش دارد می‌تواند آن سوی دیوارها را ببیند.

او ادعا می‌کند که با استفاده از چشم‌های متفاوتی که دارد، درست مثل یک ماشین اشعه ایکس، با نگاه کردن به بدن بیمار، قادر است به پزشکان کمک کند که بیماری‌ها را تشخیص دهند.

این توانایی او در سن ده سالگی آشکار شد. او به بیمارستان محلی خود چندین بار با تشخیص‌های‌اش کمک کرده است.

اگرچه بسیاری از دانشمندان هنوز تردید دارند که توانایی او حقیقت داشته باشد، اما هیچ‌کس موفق نشده‌است که اثبات کند او این توانایی را ندارد.


ابر انسان ۶: دریامردهای واقعی
10 ابر انسان با ظاهری عادی

غواصی آزاد (داخل آب رفتن بدون مخزن هوا) ورزشی است که مهارت یافتن در آن بسیار دشوار است. آزادی زیر آب بودن را بدون نیاز دائمیِ به فضای خارج از آب برای نفس کشیدن را تصور کنید.

ماهیگیران Bajau-Laut چند گروه ماهیگیری قومی در دریاهای جنوب شرقی آسیا هستند، که کولی دریا یا دریامرد نیز نامیده می‌شوند. آنها توانایی شناکردن زیر آب را در عمق، زمان و مسافت‌های زیاد دارند. آنها می‌توانند چندین دقیقه زیر آب بمانند بدون این‌که لازم باشد برای هواگیری روی آب بیایند.

این ماهیگیران ادعا می‌کنند که کنترل ذهن، دلیل توانایی بالای آنها برای زیر آب ماندن است. آنها علاوه بر زیر آب ماندن به مدت طولانی، می‌توانند زیر آب را به وضوح ببینند.ابر انسان ۷: بانویی با چشمانی به تیزی چشمان عقاب
10 ابر انسان با ظاهری عادی

تصور کنید در نقطه‌ای ایستاده‌اید و می‌توانید یک فرد را از فاصله‌ی حدود یک و نیم کیلومتر تشخیص بدهید.

ورونیکا سیدر این توانایی را دارد. او یک دندانپزشک آلمانی است که نام خود را در کتاب رکوردهای جهانی گینس برای داشتن توانایی دیدن بیست برابر بهتر از سایر آدم‌های معمولی ثبت کرده‌است.


دید میکروسکوپی او در واقع این امکان را به او می‌دهد که اشیاء را از فاصله‌ی بیش‌تر از یک و نیم کیلومتر شناسایی کند و رنگ‌های مختلف پیکسل به پیکسل روی صفحه‌ی نمایش را ببیند.ابر انسان ۸: مردی که هرگز نمی‌خوابد
10 ابر انسان با ظاهری عادی

تصور کنید که چه‌قدر وقت اضافه خواهید داشت اگر اصلا نخوابید؟ خواب قریبا یک سوم از زندگی ما را در بر می‌گیرد.

تای نگوک ویتنامی بیش از ۴۳ سال است که نخوابیده‌است. ظاهرا تبی که در سال ۱۹۷۳ به آن مبتلا شد، باعث شد که دیگر نتواند بخوابد. او به طور طبیعی به نخوابیدن عادت کرد و پس از آن همین، علت زندگی بدون خواب او شد. علائم روان‌آشفتگی در یک فرد عادی بعد از ۷۲ ساعت بی‌خوابی پدیدار می‌شود و می‌تواند مشکلات جدی برای سلامتی فرد ایجاد کند.

اما بنا به دلایلی تای معمولا می‌تواند تا حدی عادی عمل کند. او می‌گوید بعد از این همه سال بی‌خوابی کم‌کم دارد عواقب آن را می‌بیند و حس می‌کند.

 


ابر انسان ۹ : مرد ماشین حساب
10 ابر انسان با ظاهری عادی

این یکی زمانی به درد می‌خورد که نیاز به کار با اعداد دارید.

اسکات فلنزبرگ اهل نیویورک می‌تواند تفریق، جمع، ضرب، و تقسیم را انجام دهد و جذر و ریشه‌ی مکعب (سوم) را تقریبا بلافاصله و با دقت کامل در ذهن‌اش محاسبه کند.

در سال ۲۰۰۱ و ۲۰۰۳ او رکورد جهانی گینس را شکست و به عنوان سریع‌ترین انسان ثبت شد.

او در عرض ۱۵ ثانیه یک عدد را به دفعات بیش‌تری با خودش جمع می‌کند در مقایسه با کسی که از ماشین حساب استفاده می‌کند.

امروزه او میزبان سالانه و سفیر روز ملی ریاضی است.ابر انسان ۱۰ : دوربین انسانی
10 ابر انسان با ظاهری عادی

حافظه‌ی تصویری یک توانایی شگفت‌انگیز است که بسیاری از مردم آن را دارند.

استفان ویلتشایر انگلیسی به عنوان یک هنرمند معماری کار می‌کند.

او از زمان تولد صحبت نمی‌کرد اما خودش می‌گوید: نخستین کلمه را زمانی گفت که معلم‌اش یکی از نقاشی‌های او را در سن ۹ سالگی با خود برد.

سرگرمی و عشق و علاقه‌اش به طراحی باعث شد که او استعداد بزرگ خود را در زمینه‌ی حفظ جزییات کشف کند.

حافظه‌ی تصویری او چنان بی‌عیب و نقص است که می‌تواند یک بار به افق نگاه کند و آن را در یک نقاشی به طور کامل و با کوچکترین جزییات منعکس می‌کند.

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱:۴۴ دیده شده : ۱۱۷بار نویسنده : admin

10 ابريل 10 ابريل اي برج 10 ابريل 1948 10 ابريل 1930 10 ابريل 2011 10 ابريل ويكيبيديا مواليد 10 ابريل مواليد 10 ابريل برج ايه الابراج 10 ابريل 2014 الابراج 10 ابريل 2015 10 ابريل برج مواليد 10 ابريل اي برج 10 April 1948 10 April 1930 10 April 2011 10 April 2011 Calendar April 10 2011 Tornado Outbreak April 10 2011 In Roman Numerals April 10 2011 Tornado Wisconsin Geet 10 April 2011 Written Update Navya 10 April 2011 Pkyek 10 April 2011 Navya 10 April 2011 Dailymotion Adaalat 10 April 2011 10 April Wikipedia 10 April Wikipedia Indonesia ابرز 10 علامات للحمل أبرز 10 علامات على الحمل ابرز 10 علامات الحمل ابرد 10 مدن في العالم ابراج 10/8 ابراج 10 7 ابراج 10سبتمبر 2016 ابراج 10 اغسطس ابراج 10 ابراج 10/9 ابراج 10 أغسطس 2016 ابراج 10 يوليو 2016 ابراج 10 ايلول 2016 ابراج 10 سبتمبر ابرز 10 شخصيات في العالم اهم 10 شخصيات في العالم اهم 10 شخصيات اثرت في العالم انسان با حیوان انسانها با حیوانات ازدواج انسان با حیوانات رابطه انسان با حیوان لقاح انسان با حیوان فرق انسان با حیوان انسان باش انسان باشیم انسان باشیم مشیری انسان باشخصیت انسان باشيم انسان باشید انسان باشعور ميخواهم انسان باشم چگونه انسان باشیم انسان خوبی باش بیایید انسان باشیم شعر انسان باشیم بیا انسان باشیم لطفا انسان باشیم انسان خوبی باشیم بیاین انسان باشیم انسان بالدار انسان بالدار پاسارگاد انسان بالدار در پاسارگاد انسان بالدار واقعی انسان بالدار خمین انسان بالدار تخت جمشید نقش انسان بالدار انسان های بالدار مجسمه انسان بالدار نقش انسان بالدار در پاسارگاد انسان با شخصیت انسان با شخصیت کیست چگونه انسان با شخصیتی باشیم خصوصیات انسان با شخصیت ویژگی انسان با شخصیت انسان های با شخصیت چگونه انسان با شخصیتی شویم چگونه انسانی با شخصیت باشیم چگونه یک انسان با شخصیت باشیم نشانه های انسان با شخصیت انسان باربی انسان باربی نما انسان باربي انسان های باربی انسان های باربی نما عکس انسان باربی انسان های شبیه باربی بازی باربی انسان انسان شبیه باربی انسان شکل باربی انسان بارد انسان بارد المشاعر بارداری انسان از حیوان بارداری انسان بارداری انسان از حیوانات انسان چگونه باردار می شود انا انسان بارد زوجي انسان بارد كيف تصبح انسان بارد مدت بارداری انسان انسان باهوش انسان باهوش کیست باهوش ترین انسان باهوش ترین انسان دنیا باهوشترین انسان تاریخ باهوشترين انسان باهوش ترین انسان ها انسان های باهوش نشانه انسان باهوش خصوصیات انسان باهوش انسان بالغ انسان بالغ چند دندان دارد مغز انسان بالغ روانشناسی انسان بالغ نبض انسان بالغ در دقیقه گوشت انسان بالغ در چین نبض انسان بالغ نظریه انسان بالغ آرجریس دیه انسان بالغ خصوصیات انسان بالغ انسان با سگ جفت گيري سگ با انسان نزديكي انسان با سگ آميزش انسان با سگ ازدواج انسان با سگ جنگ انسان با سگ رابطه انسان با سگ نبرد انسان با سگ 10 ابر انسان با ظاهری عادی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۲۱
  • تعداد حاضران : ۲۰۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها