freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، علی لاریجانی که روز پنجشنبه در مراسم اختتامیه کنگره ملی 1880شهید استان کهگیلویه و بویراحمد در مصلی امام خمینی(ره) یاسوج سخن می‌گفت، افزود: در برنامه ششم به دنبال این هستیم که زمینه‌های توسعه مناطق محروم و از جمله استان کهگیلویه و بویراحمد که ظرفیت‌های زیادی دارد، فراهم شود.

وی بیان کرد: در مجلس به دنبال حمایت بیشتر از توسعه مناطق محروم کشور هستیم که در این راستا سهم دو درصدی نفت به سه درصد افزایش یافت تا کمک بیشتری به مناطق محروم شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امنیت کشور را یکی از دستاوردهای مهم دفاع مقدس است و اصل تأثیر دفاع مقدس این بود که دنیا متوجه شدند اگر با ملت ایران بزرگ درگیر شوند، سرانجام خوبی برای آنها نخواهد داشت.

لاریجانی با بیان اینکه خانواده شهدا کار بزرگی کرده‌اند، تصریح کرد: شهدا، ایران را بیمه کرده‌اند و اگر امروز ایران امن است به خاطر این سرمایه‌گذاری بوده است.

وی ادامه داد: این کشور با داشتن ولایت‌فقیه از یک ثبات بی‌نظیر برخوردار بوده و ولی‌فقیه تکیه‌گاه مردم و حلال مشکلات بوده است. ولایت‌فقیه ستونی استوار برای کشور است و به همین دلیل در طول انقلاب اسلامی همیشه حملات دشمن به سمت این ستون مهم بوده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیشرفت کشور در مسائل حساس را مرهون حمایت‌های رهبری است، عنوان کرد: اگر مقام معظم رهبری به صورت مستمر حمایت نمی‌کردند، ما امروز دارای فناوری هسته‌ای نبودیم زیرا فشارها آنقدر زیاد بود که سیاستمداران نمی‌ایستادند و این رهبری بود که ایستاد تا کشور از دانش هسته‌ای برخوردار شود.

لاریجانی تاکید کرد: اگر امروز می‌خواهیم کشور بیشترین استفاده را از امنیت کنونی ببرد باید مسئولان در کشور با روحیه خدمتگذاری به دنبال حل مشکلات اقتصادی باشند.

وی بیکاری را از مهمترین مشکلات کشور عنوان و بیان کرد: علت این معضل، عدم استفاده درست از ظرفیت‌های کشور و سوء مدیریت بوده است. باید از تولید برای رفع مشکلات بیکاری حمایت شود چراکه اگر امکانات کشور به سمت تولید رفت، زمینه برای صادرات فراهم می‌شد و آن وقت نیاز به اتکا به نفس نبود.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشور باید به سمت تولید برود، گفت: تسهیل سرمایه‌گذاری در کشور یکی از وظایف مهم دولت است که مجلس نیز از این مهم حمایت خواهد کرد.

لاریجانی افزود: آینده سیاسی و اجتماعی ایران روشن است و این ناشی از ریشه‌های فرهنگی عمیق ایران و همبستگی و اعتقاد به اهل‌بیت (ع) است.

وی ادامه داد: استان کهگیلویه و بویراحمد همیشه پای ایران ایستاده است و در تاریخ این ایستادگی و شجاعت مردم این استان و دلبستگی آنها به اهل‌بیت (ع)، روحانیت ثبت شده است. مردم کهگیلویه و بویراحمد در دفاع‌ مقدس نیز نقشی بی‌بدیل داشته‌اند. این استان ظرفیت های ارزشمندی دارد که باید به آنها توجه شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن یاد و خاطره مرحوم آیت‌الله ملک‌حسینی را گرامیداشت و تصریح کرد: ره و فکر آن فقیهِ مجاهد، تأثیر بسیار زیادی بر دو استان فارس و کهگیلویه و بویراحمد گذاشت.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷:۵۷ دیده شده : ۹۲بار نویسنده : admin

محروم در جدول محروم در جدول کلمات محروم در حل جدول محروم در پرسشکده محروم دراجات للبيع محروم لبيع الدراجات محروم دراجات محروم بيع دراجات محروم دربی بازیکنان محروم دربی محروم های دربی بازیکنان محروم دربی 78 محروم و مصدومان دربی 79 محرومیت دربی بازیکنان محروم دربی 80 محروم های دربی 78 محروم های دربی 79 محروم های دربی 80 محروم دردشه موقع محروم دردشه محروم درب الحرير محروم يارا درب الحرير محروميت در خوزستان محرومیت در خوزستان محرومیت خوزستان برنامه ششم توسعه برنامه ششم توسعه اقتصادی برنامه ششم توسعه Pdf برنامه ششم توسعه ایثارگران برنامه ششم توسعه چیست برنامه ششم توسعه كشور برنامه ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران برنامه ششم توسعه ویکی پدیا برنامه ششم توسعه قبل از انقلاب برنامه ششم توسعه ایران برنامه ششم توسعه اقتصادی کشور قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی متن پیش نویس برنامه ششم توسعه اقتصادی قانون برنامه ششم توسعه Pdf برنامه ششم بازنشستگی ایثارگران در برنامه ششم توسعه متن برنامه ششم توسعه کشور قانون برنامه ششم توسعه کشور سایت برنامه ششم توسعه کشور برنامه ششم عمرانی قبل از انقلاب برنامه ششم عمرانی نظام تهیه و تدوین برنامه ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران کشورهای بیشتر توسعه یافته می شود به انگلیسی گواهی می شود به انگلیسی بدینوسیله گواهی می شود به انگلیسی می شود یا میشود می شود انقدر تلخ نباشی می شود گاهی گاهی میشود گاهی نمیشود دیر می شود گاهی پیر می شود گاهی دلم تنگ میشود گاهی چه گرم می شود گاهی ساده هوای خانه دلگیر میشود گاهی چه زود دیر میشود گاهی ما را چه می شود گاهی می شود اندوه شب را می شود اندوه شب را از نگاه صبح فهمید سهم مناطق محروم در برنامه ششم توسعه بیشتر می‌شود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۸۵
  • تعداد حاضران : ۲۰۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها