freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363272/34  زمان: 10:05  1395/07/15  بازدید: 19,142

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در تحلیل بازی ازبکستان – ایران از تصویری استفاده کرده است که بازیکنان تیم حریف را در حال شادی نشان می دهد.

به گزارش "ورزش سه"، به نظر نمی رسد این شادی پایدار بماند؛ چون کی روش امروز ایران را برای پیروزی به میدان خواهد فرستاد تا تیم ملی 7 امتیازی شود و در چنین شرایطی خود را برای پذیرایی از تیم کره جنوبی آماده کند.


6 امتیازی شدن ازبک ها  از نظر برخی از کارشناسان فوتبال در ازبکستان خیلی چیز عجیبی نبوده؛ چون حریفان این تیم در دو بازی ابتدایی، تیم های سوریه و قطر بوده اند. سوریه ای که همه حریفان، سه امتیاز این بازی را برای خود متصور می شوند!


با این حال نمی توان کتمان کرد پیروزی در برابر ازبک ها (که رگه هایی از فوتبال روسیه را دارند و قدرتی و فیزیکی بازی می کنند) سخت است. ازبک ها با 6 امتیازی که از بازی با سوریه و قطر به دست آوردند، دست کم الان با روحیه و مصمم هستند و رویای 9 امتیازی شدن در پایان بازی با ایران؛ همچنین تداوم صدرنشینی موجب شده تا انگیزه بالایی برای بازی با ایران داشته باشند.

 


سایت کنفدارسیون فوتبال آسیا تحلیل جامعی در مورد این بازی نداشته. تنها به نتایج بازی های دو تیم در هفته  های اول و دوم اشاره کرده و بعد صحبت های مربیان دو تیم را منتشر کرده است.


اما استفاده از تصویر شادی ازبک ها نشان می دهد گرایش ها و پیش بینی های این بازی از سوی سایت بیشتر به سود ازبک هاست.


در پیش بینی های انجام شده در سایت فوتبال ازبکستان، بیش از 50 درصد از شرکت کنندگان در نظر سنجی معتقد هستند ازبکستان در جریان بازی به راحتی ایران را شکست خواهد داد و شانس پیروزی ایران هم کمتر از 15 درصد تشخیص داده شده است؛ اما اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که تیم کی روش، تیم مبارز و سختکوشی است و در روزهای سخت خوب نتیجه گرفته است. با این پیش بینی باید گفت شادی ازبک ها پایدار نیست.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۸:۵۹ دیده شده : ۵۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۱
  • تعداد حاضران : ۲۰۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها