freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۰۰۶۵۱

۱۷۸  بازدید

آیدین سیارسریع در روزنامه ایران نوشت:

- دیدن رفتارهای خشونت بار آقای ظریف علیه نماینده مظلوم و پرسشگر مردم در مجلس دل هر دلواپس منصفی را به درد می‌آورد. لطفاً به خشونت علیه دلواپسان پایان دهید. (لطیف دلواپوست از تهران)

- جناب آقای ظریف وزیر خشن و خارجه دولت به اصطلاح یازدهم بعد از جلسه پرسش و پاسخ در مجلس بنده را داخل یک صندوق انداخت و به منطقه‌ای خارج از تهران برد و الان سه روز است صندوق را روی اجاق گذاشته و زیرش را روشن می‌کند و گهگاهی هم سیخ داغ به بنده فرو می‌کند. لطفاً مرا نجات دهید. (نماینده پرسشگر از دفتر کار)

- آقای ظریف یک بار به شوخی با مشتش چنان ضربه‌ای زد که تا یک هفته در بیمارستان بستری بودم. شوخی هم حدی دارد جناب وزیر. (قاضی‌پور از مجلس)

- خوب است وزرایی که برای پاسخگویی به مجلس می‌آیند انعطاف لازم را در مقابل سؤالات داشته باشند. متأسفانه این انعطاف در آقای ظریف دیده نشد. ما هی می‌گفتیم 180 باز کن ایشان می‌گفت نمی‌توانم. (نماینده مردم)

- آیا یک وزیر در این دولت و این کشور باید در مقابل توهین، تهمت، دروغ و فحش و ناسزا عصبانی شود و صدایش را بالا ببرد؟ آن هم تهمت‌هایی که همه‌اش بحق بوده و به صلاح کشور؟ این آن چیزی بود (تحریم، جنگ، فقر، فلاکت و...) که ما می‌خواستیم؟ (اخلاقمداری از تهران)

- آقای ظریف بعد از جلسات مذاکره عادت داشت که با پرخاشگری روی ما اسید بپاشد و بخندد. حال چه انتظاری از ایشان در مواجهه با هموطنان خود می‌رود؟ (فدریکا موگرینی از اتحادیه اروپا)

- مرکز درمان معکوس دلواپسانِ مظلوم... شما را در وضعیت سالم روحی و روانی می‌گیریم و عصبی و روانی تحویل جامعه می‌دهیم. / مناسب برای مشمولان سربازی جهت معافیت / با مرکز دلواپسان مظلوم تماس بگیرید.

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۲:۴ دیده شده : ۴۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۶
  • تعداد حاضران : ۲۱۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها