freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363301/42  زمان: 12:40  1395/07/15  بازدید: 46

جان لوییجی بوفون، سنگربان افسانه ای تیم ملی ایتالیا معتقد است که هنوز هم ماریو بالوتلی می تواند در ترکیب اصلی تیم ملی ایتالیا قرار بگیرد.

به گزارش "ورزش سه"، سوپر ماریو در هفته های اخیر درخشش خود را آغاز کرده است و موفق شده 6 گل با پیراهن نیس به ثمر برساند اما هنوز جامپیرو ونتورا، سرمربی جدید ایتالیا تصمیمی برای دعوت از او نگرفته است.

 

بازگشت بالوتلی به تیم ملی:  "بالوتلی دارد به روزعای اوج خود بازمی گردد و اگر این روند ادامه داشته باشد، می تواند مثل همیشه به اردوهای تیم ملی بازگردد و در ترکیب قرار گیرد. هیچ فضایی با درهای بسته و هیچ بازیکنی با قدرتی بیش از دیگران نباید در تیم ملی باشد زیرا ما یک گروه هستیم و باید با عملکرد خوب در ترکیب اصلی قرار بگیریم".

 

 

 

 

دیدار برابر اسپانیا: "من فکر می کنم بیشتر ترکیب ما از جدال با اسپانیا در پاریس یکسان باقی مانده است اما ما می خواهیم ارزش های خود را یک بار دیگر با فداکاری و شجاعت به اثبات برسانیم. نباید با غرور به میدان برویم زیرا ممکن است همین اشتباه برای ما بسیار خطر ساز باشد. باید در نظر داشته باشیم که این دیدار، تاثیر زیادی بر صعود ما به رقابتهای جام جهانی خواهد داشت".


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۲:۴ دیده شده : ۵۲بار نویسنده : admin

بوفون بالوتلی میتواند میتواند دور دنیا بچرخد میتواند دور دنیا بچرخد ولی ثابت است میتواند دور دنیا بچرخد اما ثابت است میتواند دور دنیا بچرخد ولی یکجا ثابت است میتواند دور دنیا بچرخد ولی درگوشه ثابت است میتواند دور دنیا بچرخد ولی در گوشه ای میتواند دور دنیا بچرخد اما خودش ثابت است میتواند دور دنیا بچرخد ولی میتواند دور دنیا بچرخد ولی ثابت ایا میتواند شیر همسرش بخورد آیا مرد میتواند شیر همسرش را بخورد ایا مرد می تواند از شیر همسرش بخورد آیا شوهر می تواند از شیر همسرش بخورد ایا شوهر میتواند شیر همسرش را بخورد انرژی می تواند ذخیره شود دختر میتواند صیغه شود؟ دختر هم می تواند صیغه شود آیا دختر میتواند صیغه شود دختر باکره میتواند صیغه شود دختر مجرد میتواند صیغه شود ايا دختر مي تواند صيغه شود آیا دختر باکره می تواند صیغه شود ایا دختر هم میتواند صیغه شود آیا دختر باکره می تواند بدون اجازه پدر صیغه شود آیا دختر بدون اجازه پدر می تواند صیغه شود؟ آیا دختر مجرد میتواند صیغه شود آیا دختر باکره میتواند صیغه موقت شود زن شوهردار میتواند صیغه شود آیا زن شوهردار می تواند صیغه شود؟ آیا زن شوهر دار میتواند صیغه شود به تیمارگر اسب چه میگویند تیمم به جای غسل تیمم به جای غسل جنابت تيمم به جاي غسل تیمم به جای غسل حیض تيمم بجاي غسل جنابت تیمم به جای غسل چگونه است تیمم به جای غسل جنابت برای روزه تیمم به جای غسل جنابت در ماه رمضان تیمم به جای غسل واجب تیمم به جای غسل استحاضه چگونگی تیمم به جای غسل جنابت روش تیمم به جای غسل جنابت شرایط تیمم به جای غسل جنابت احکام تیمم به جای غسل جنابت تیمم بجای غسل جنابت تیمم بجای غسل جنابت برای روزه تیمم به جای وضو تيمم به جاي وضو تیمم به جای وضو و غسل روش تیمم به جای وضو طریقه تیمم به جای وضو شرایط تیمم به جای وضو چه موقع به جای وضو تیمم می کنیم تیمم بجای غسل حیض تیمم به چه صورت است تیمم بدل از غسل به چه صورت است تیمم به چه چیزهایی صحیح است تیمم به چه چیزی صحیح است تیمم به جز خاک بر چه چیزهایی صحیح است تیمم بجای غسل چگونه است تیمم به جای غسل جنابت چگونه است تیمارستان به انگلیسی تيمارستان به انگليسي معنی تیمارستان به انگلیسی تیموریان به تراکتور پیوست آندرانیک تیموریان به تراکتور پیوست آندو تیموریان و جواد نکونام به تراکتور پیوستند بوفون: بالوتلی می تواند به تیم ملی بازگردد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۹۶
  • تعداد حاضران : ۱۵۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها