freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363361/40  زمان: 16:50  1395/07/15  بازدید: 435

دبیر هیات مدیره استقلال اعلام کرد که با شکایت در مراجع قضایی نسبت به صحبتهای فتح الله زاده واکنش خواهد داد.

به گزارش "ورزش سه"، علی فتح الله زاده روز چهارشنبه در گفت و گویی نسبت به پندار توفیقی واکنش شدیدی نشان داد. فتح الله زاده در این گفت و گو مدعی شد که دبیر هیات مدیره استقلال فرق میان بیل و فرمان را نمی داند و در پاسخ ادعای او که خود را مدیر نفتی دانسته بود گفت که توفیقی مسئول قیر بوده است.


توفیقی حالا در واکنش به اظهارات تند فتح الله زاده با اعلام اینکه این ادبیات لمپنیسم است، اعلام کرد که او از طریق مراجع قضایی پیگیر این صحبتها خواهد بود. توفیقی با انتشار پستی در اینستاگرام خود نوشت: متاسفانه بی اخلاقی در جامعه رواج پیدا کرده و برای رسیدن به منافع شخصی ، بهر قیمتی ، اخلاق پایمال میشه. توهـین و تحقیر دیگران در فضای غیر انسانی و با ادبیات لمپنیسم برای دست یابی به اهـداف شخصی با دستاویز قرار دادن علایق مردم ، به امری عادی تبدیل شده تا جاییکه حرمت درگذشتگان نیز پایمال عده ای منفعت طلب شده و به آرامگاه مفاخر ملی ایران در عرصه فوتبال اساعه ادب گردیده است.


ضمن محکوم کردن بی حرمتی های صورت گرفته ، از طریق مجاری ذیربط پیگیری خواهـیم کرد. هـواداران فهـیم باشگاه بخوبی می دانند که شان مفاخر ملی خاک پاک ایران زمین با تلاشهای مذبوحانه افراد سودجو خدشه دار نخواهد شد.


آن کس که بدم گفت، بدی سیرت اوست- وانکس که مرا گفت نکو خود نیکوست - حال متکلم از کلامش پیداست- از کوزه همان برون تراود که در اوست ... یا علی


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۵:۴۵ دیده شده : ۴۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۴۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها