freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در رویداد گوگل دیدیم که قرار است Google Assistant پلتفرم جدید دستیار صوتی گوگل باشد که در آینده در شماری از سرویس ها و محصولات گوگل مانند اپلیکیشن پیام رسان Allo و Google Home حضور داشته باشد. اما در حال حاضر این دستیار راه خود را به اسمارت فون های جدید گوگل یعنی پیکسل ها باز کرده است. اما این پرسش پیش می آید که این دستیار در سایر محصولات اندرویدی هم در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت یا خیر.
متاسفانه پاسخ این پرسش منفی است. در بیانیه ای که گوگل در اختیار 9to5Google قرار داده، این کمپانی تاکید کرده است که Google Assistant فعلا انحصاراً در اختیار کاربران پیکسل است. در این بیانیه آمده است:

ویژگی های خاصی مانند دستیار گوگل، تا زمانی که ما تصمیم به عرضه آن بر روی اکوسیستم های دیگر بگیریم فقط در اسمارت فون های پیکسل در دسترس خواهند بود.
گوگل همچنین اظهار داشته:

با محدود کردن تعدادی از این قابلیت ها به گوشی های پیکسل، ما قصد داریم با دقت بیشتری بازخوردهای دریافتی از کاربران را بررسی و تجزیه و تحلیل کنیم.
البته این اقدام گوگل خیلی هم ناآشنا نیست. اپل نیز پیشتر با معرفی آیفون های جدید خود چنین رویکردی را نسبت به بعضی قابلیت ها داشته است، قابلیت هایی که در محصولات جدید اپل عرضه می شوند و دارندگان محصولات قدیمی تر این کمپانی از آن بی بهره می مانند.
به عنوان مثال، سیری در سال2011 و با معرفی آیفون 4S به آیفون راه یافت، ولی در اختیار کاربران محصولاتی که از iOS قدیمی تر برخوردار بودند قرار نگرفت. بنابراین تصمیم گوگل مبنی بر ارایه دستیار گوگل منحصرا بر روی گوشی های جدید این کمپانی خیلی هم تعجب آور نیست. ولی شاید بتوان امیدوار بود که گوگل در آینده در تصمیم خود تجدیدنظر کند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۹:۴۲ دیده شده : ۶۰بار نویسنده : admin

دستیار گوگل دستیار صوتی گوگل دستيار صوتي گوگل دستیار صوتی گوگل فارسی دستیار صوتی گوگل دانلود دستیار صوتی اندروید گوگل معرفی دستیار صوتی گوگل فعلا للكبار فقط فعلا فقط انگلیسی در انحصار یک نفری در انحصار زمین نیستی در انحصار هوس تو انحصارگرایی در دین انحصارگرایی دینی انحصارگرایی دین انحصار در اقتصاد انحصار در اقتصاد ایران انحصار در اقتصاد خرد انحصار اقتصادی انحصار اقتصاد انحصار اقتصادی در افغانستان انحصار طبیعی در اقتصاد انحصار اقتصادی چیست انحصار چند جانبه در اقتصاد انحصار در بازار انحصار بازار خودرو انحصار بازار قانون انحصار در بازاریابی رقابت و انحصار در بازار انحصار در ایران انحصار خودرو در ایران قانون ضد انحصار در ایران قانون انحصار وراثت در ایران قوانین انحصار وراثت در ایران انحصار شکر در ایران انحصار وراثت در ایران انحصار 3g در ایران کلاهبرداری در انحصار وراثت تقلب در انحصار وراثت گوشیهای پیکسل خواهد بود خواهد بود به انگلیسی خواهد بودن همان خواهد بود شب آرام خواهد بود دانلود چه خواهد بودن چه خواهد بودن دنگ شو چه خواهد بودن حافظ نگران خواهد بود جهان خواهد بود سرانجام چه خواهد بودن چه خواهد بودن از دنگ شو دانلود کتاب شب آرام خواهد بود دانلود چه خواهد بودن دنگ شو دانلود آهنگ چه خواهد بودن متن چه خواهد بودن دنگ شو دانلود آهنگ چه خواهد بودن دنگ شو متن آهنگ چه خواهد بودن دنگ شو دانلود آهنگ چه خواهد بودن از دنگ شو زیارتگه رندان جهان خواهد بود که زیارتگه رندان جهان خواهد بود خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود كه زيارتگه رندان جهان خواهد بود رندان جهان خواهد بود دستیار گوگل فعلا فقط در انحصار گوشی‌های پیکسل خواهد بود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۳
  • تعداد حاضران : ۱۴۴
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها