freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363405/29  زمان: 19:40  1395/07/15  بازدید: 22

پر مرتساکر، مدافع آلمانی آرسنال برای اوزیل و دیگر بازیکنان این تیم حکم یک الگو را دارد.

به گزارش "ورزش سه"، مدافع 32 ساله آلمانی به علت مصدومیت زانو هنوز نتوانسته در این فصل برای آرسنال به میدان برود و باید چند ماه دیگر برای بازگشت به میادین صبر کند.

 

 

مسوت اوزیل در مورد مرتساکر که در وردربرمن نیز با او هم تیمی بود گفت: " او را از زمانی که در برمن بودیم می شناسم و فقط می‌توانم چیزهای مثبت در موردش بگویم. اوبرای تیم هر کاری می‌کند. مرتساکر یک الگوست و خوشحالیم این بازیکن را در تیم داریم. امیدوارم هموطن من هرچه زودتر آمادگی خود را به دست بیاورد و به میادین بازگردد."

آرسنال این روزها با حضور شکودران مصطفی و کشیلنی در قلب خط دفاعی خود، کمتر غیبت مرتساکر را حس می کند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۲:۵ دیده شده : ۶۹بار نویسنده : admin

آرسنال در فینال اروپا آرسنال در فینال اروپایی آرسنال در فینال لیگ قهرمانان اروپا ارسنال در ایران سایت آرسنال در ایران هواداران آرسنال در ایران سایت هواداران آرسنال در ایران سایت باشگاه آرسنال در ایران سایت رسمی هواداران آرسنال در ایران سایت رسمی باشگاه ارسنال در ایران سایت هواداران باشگاه آرسنال در ایران آرسنال در آپارات آرسنال آپارات آرسنال در فیسبوک آرسنال فیس بوک سایت چلسی در ایران سایت لیورپول در ایران سایت آرسنال ایرانی سايت هواداران آرسنال در ايران تالار هواداران چلسی در ایران هواداران لیورپول در ایران هواداران چلسی در ایران كانون هواداران ارسنال در ايران پایگاه هواداران چلسی در ایران انجمن هواداران لیورپول در ایران بازیکن آرسنال در داعش بازیکن سابق آرسنال در داعش بازیکن ارسنال داعش بازیکن آرسنال به داعش پیوست قهرمانی آرسنال در اروپا قهرمانی آرسنال در جام حذفی جشن قهرمانی ارسنال در جام حذفی دانلود جشن قهرمانی آرسنال در جام حذفی آرسنال قهرمان جام حذفی شد جشن قهرمانی آرسنال جام حذفی آرسنال در ایران مرتساکر، الگوی مسوت اوزیل در آرسنال!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها