freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363413/40  زمان: 19:52  1395/07/15  بازدید: 2,691

بازیکن پیشین تیم ملی می گوید شاگردان کی روش بی توجه به نمایش تماشاگر پسند به دنبال کسب سه امتیاز هستند.

مجید نامجو مطلق در گفت و گو با "ورزش سه"، درباره برد تیم ملی برابر ازبکستان گفت: قبل از هر چیزی باید این پیروزی را به همه تبریک بگویم. بازی با ازبکستان بسیار سنگین بود و تیم ملی با نمایشی خوب که البته جذاب نبود هر سه امتیاز را در دیداری بزرگ کسب کرد. در این مقطع البته تنها موضوعی که اهمیت دارد، کسب سه امتیاز است که به خوبی این کار را با نمایشی که تماشاگر پسند نبود، انجام دادیم.

 


وی ادامه داد: سرمربی تیم ملی به خوبی نقاط قوت تیم ازبکستان را مهار کرده بود و برای این بازی برنامه داشت. کی روش با تمرکز بالا در خط هافبک، توانست قدرت خط هافبک ازبکستان را مهار کند و فضا سازی را از آنها گرفت تا این تیم در خلق موقعیت ناتوان باشد و در ضربات ایستگاهی که حربه خود ازبک ها بود به آنها زد. بعد از گل نیز به خوبی توانستیم بازی را کنترل کنیم و در نهایت برنده بازی بودیم.

 


بازیکن پیشین تیم ملی در پاسخ به این سوال که چرا نمایش های تیم ملی هیچگاه تماشاگر پسند نیست، بیان کرد: کی روش نشان داده با توجه به مخالفان زیادی که در ایران دارد تنها به دنبال نتیجه است و در ایران تنها نتیجه گیری برای او اهمیت دارد. ما در حضور کی روش فقط نتیجه می گیریم و طبیعی است که تیم ملی با فوتبالی که چشم نواز نیست به دنبال کسب سه امتیاز است.

 


نامجو مطلق درباره شانس ایران برای صعود به جام جهانی، تصریح کرد: با توجه به نمایش دیگر تیم ها و نتایجی که تا به امروز کسب کرده ایم، در صورت پیروزی برابر کره جنوبی 90% تیم ملی به جام جهانی خواهد رفت. کیفیت تیم های هم گروه ایران در مقدماتی جام جهانی به شکلی است که به نظر من مشکلی برای صعود نخواهیم داشت.

 


وی درباره دیدار با کره جنوبی اظهار کرد: کره در دیدار با قطر نشان داد که از قدرت خود در گذشته فاصله گرفته است که این موضوع می تواند ما را به کسب پیروزی امیدوار کند.


نامجومطلق در پایان با بیان این نکته که انتخاب بهترین بازیکن تیم ملی کار دشواری است، گفت: تیم ملی بازیکن شاخصی نداشت و همه بازیکنان در کار تیمی بسیار خوب بودند. دفاع ما منظم و قدرتمند عمل کرد و دیگر بازیکنان نیز به خوبی وظایف خود را انجام دادند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۷:۱۹ دیده شده : ۹۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها