freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363431/30  زمان: 20:25  1395/07/15  بازدید: 316

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، در مراسم یادبود یوهان کرویف، موفقیت هایش در دوران بازی و مربیگری را حاصل آموزه های این اسطوره هلندی دانست.

به گزارش "ورزش سه"، گواردیولا در زمان حضور کرویف روی نیمکت بارسا به ترکیب اصلی این تیم راه پیدا کرد و با حمایت او بود که در سال 2008، سرمربی تیم اول باشگاه کاتالانی شد.

 

کرویف چند ماه قبل در اثر بیماری سرطان درگذشت و امروز مراسم یادبود او در لندن برگزار شد. گواردیولا در بخشی از صحبت هایش در این مراسم که با رونمایی از کتاب زندگی نامه این اسطوره هلندی همراه شد، گفت:" اگر او نبود، من حالا سرمربی منچسترسیتی نمی شدم؛ همین طور مربی بایرن یا بارسا هم نمی شدم.

 

فکر می کردم که فوتبال بلد هستم اما وقتی او را ملاقات کردم، متوجه شدم که یک دنیای جدید مقابل من قرار دارد. مربیان چیزهای زیادی می گویند اما او چیزهای زیادی به من یاد داد، او به من کمک کرد تا فوتبال را درک کنم و بفهمم که چرا در فوتبال بعضی شرایط اتفاق می افتد؛ بد و خوب.

 

 

فوتبال دشوارترین ورزش دنیاست زیرا در آن هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. وقتی کودک هستید، شروع به یاد گرفتن می کنید و من از این نظر، خوش شانس بودم.

 

تاثیر او ادامه خواهد داشت. من در این لحظه، اینجا در لندن، در مورد این مسئله تردیدی ندارم. مردم در مورد بهترین مربیان فکر می کنند و در مورد جام ها و تعداد قهرمانی ها حرف می زنند اما فکر می کنم این کاملا اشتباه است.

 

بهترین مربیان جام های زیادی می برند زیرا در باشگاه های بزرگ و با بازیکنان بزرگ کار می کنند اما مسئله این است که چقدر روز نسل جدید تاثیر می گذارند و چطور روی کار بازیکنان شان تاثیرگذار هستند.

 

در آژاکس، کرویف روی بازیکنان تاثیر زیادی گذاشت. می توانم همه نام ها را به یاد بیاورم؛ فن باستن، ریکارد و دیگران. آنها هم اکنون مربی هستند و خیلی بازیکنان دیگر در بارسا که حالا مربی هستند.

 

او روی همه ما تاثیر زیادی گذاشت. او با بقیه قابل مقایسه نیست زیرا او خاص بود. من در مورد قهرمانی ها صحبت نمی کنم. در باشگاه های بزرگ مانند بارسا، رئال و یوونتوس، شما همیشه قهرمان می شوید اما همه مربیان نمی توانند مانند او تاثیر گذار باشند."

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۹:۲۷ دیده شده : ۶۴بار نویسنده : admin

بارسا و رئال بارسا و رئال مادرید بارسا و رئال دیشب بارسلونا و رئال بارسلونا و رئال مادرید 2013 بارسلونا و رئال سوسیداد بارسلونا و رئال مادرید 2015 بارسلونا و رئال مادريد بارسلونا و رئال مادرید 2012 بارسلونا و رئال مادرید نتیجه بارسا و یوونتوس بارسلونا و یوونتوس بارسلونا و یوونتوس فینال بازی بارسا و یوونتوس فینال بارسا و یوونتوس نتیجه بارسا و یوونتوس فوتبال بارسا و یوونتوس بازی بارسا و یوونتوس تاریخ بارسا یوونتوس بارسا یوونتوس زمان بازی بارسا ویدیو بارسلونا ویدیو بارسا و بایرن مونیخ بارسلونا و بایرن مونیخ بازی بارسا و بایرن مونیخ بازی بارسا و بایرن بارسا بایرن بارسا بایرن مونیخ خلاصه بازی بارسا و بایرن بارسا و بایرن بارسلونا و بايرن مونيخ بازی بارسلونا و بایرن مونیخ بازی بارسلونا و بایرن مونیخ 2013 نتیجه بارسلونا و بایرن مونیخ بازی بارسلونا و بایرن مونیخ 2015 بازی بارسلونا و بایرن مونیخ امشب بارسا و اتلتیکو مادرید بارسلونا و اتلتیکو مادرید بارسلونا و اتلتیکو مادرید 2015 بازی بارسا و اتلتیکو مادرید بازی بارسا و اتلتیکو مادرید 2015 بارسا اتلتیکو مادرید نتیجه بارسلونا و اتلتیکو مادرید فوتبال بارسلونا و اتلتیکو مادرید بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید 2015 بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید دیشب بارسا والنسیا بارسلونا والنسیا نتیجه بازی بارسا والنسیا بارسا و پاری سن ژرمن بارسلونا و پاری سن ژرمن بارسلونا و پاري سن ژرمن بازی بارسا و پاری سن ژرمن نتیجه بارسا و پاری سن ژرمن بازی بارسلونا و پاری سن ژرمن بارسا پاری سن ژرمن فوتبال بارسلونا و پاری سن ژرمن بازی بارسلونا و پاری سن ژرمن امشب بارسلونا پاري سن ژرمن بارسا و اتلتیک بیلبائو بارسا و اتلتیکو بارسا و اتلتیکو بیلبائو بارسا و اتلتیکو در جام حذفی بارسا و اتلتیکو جام حذفی بارسا و اتلتیکو مادرید 2015 بارسلونا و اتلتیکو بارسا و منچستر سیتی بارسلونا و منچسترسیتی بازی بارسا و منچسترسیتی بارسلونا و منچستر سيتي بارسا منچستر سیتی بازی بارسلونا و منچسترسیتی فوتبال بارسلونا و منچسترسیتی بازی بارسلونا و منچستر سیتی دیشب بارسلونا منچستر سیتی بارسلونا منچستر سیتی 2015 گواردیولا: بدون کرویف، مربی بارسا و بایرن نمی‌شدم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۹۶
  • تعداد حاضران : ۲۴۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها