freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرگزاری" دی اسپورت": پپ گواردیولا در مراسم رونمایی از کتاب زندگی نامه یوهان کرایف به تمجید از اسطوره هلندی پرداخت.

او گفت: بدون او من سرمربی سیتی نبودم و بدون او من در بایرن و بارسلونا مربیگری نمی‌کردم. فکر می‌کردم فوتبال را می شناسم ولی وقتی با او ملاقات کردم فهمیدم یک دنیای جدید جلوی چشم من است. مربیان چیزهای زیادی می‌گویند اما او به ما درس داد و کمک کرد تا فوتبال را بفهمیم.  فوتبال سخت ترین بازی دنیا است. مربیان بزرگ جام می برند زیرا در باشگاه‌های بزرگ هستند و بازیکنان بزرگی دارند. اما مهم این است که چگونه بر بازیکنان خود تاثیر می‌گذارند.یوهان عاشق سیستم‌ها و فرهنگ خود بود. او با ما بازی می‌کرد و در 36 سالگی بهتر از ما بود. هر تمرین برای ما یک کلاس درس فوق العاده تلقی می‌شد.  او خوب یا بد بودنمان را آنالیز می‌کرد. 

پپ در خصوص تاثیر کرایف هم اضافه کرد: او نه یک باشگاه ربلکه 2 باشگاه را عوض کرد. غیرممکن است آدمی مثل کرایف را پیدا کنید. یوهان ابتدا آژاکس و سپس بارسلونا را عوض کرد. مرد هلندی به باشگاه آمد و گفت بچه‌ها ما به این روش بازی می‌کنیم و همه باید از این روش پیروی کنید. او از هیچ، همه چیز ساخت.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۷:۲۹ دیده شده : ۹۲بار نویسنده : admin

با همه فرق داشت تو با همه فرق داشتی دانلود اهنگ با همه فرق داشت دانلود آهنگ جدید رضایا با همه فرق داشت با همه بی سرو سامانیم با همه بی سرو سامانیم باز به دنبال پریشانیم با همه بی سرو سامانیم باز به دنبال پریشانی ام با همه بی سرو سامانیم باز با همه بي سرو سامانيم شعر با همه بی سرو سامانیم با همه ی بی سرو سامانیم باز به دنبال پریشانیم دانلود با همه بی سرو سامانیم دانلود آهنگ با همه بی سرو سامانیم با همه ي بي سرو سامانيم با همه لحن خوش آواییم با همه لحن خوش آواییم دربدر کوچه تنهاییم با همه لحن خوش آواییم در به در کوچه تنهاییم با همه لحن خوش آواییم دانلود با همه لحن خوش آواییم آغاسی با همه لحن خوش آواییم متن با همه لحن خوش آواييم با همه ی لحن خوش آواییم متن شعر با همه لحن خوش آواییم دانلود آهنگ با همه لحن خوش آواییم آقاسی با همه بی سروسامانی ام با همه این تفاصیل با همه تدبیر خویش با همه دست میدی شادمهر با همه دست میدی شادمهر عقیلی آهنگ با همه دست میدی شادمهر دانلود آهنگ با همه دست میدی شادمهر آهنگ با همه دست میدی از شادمهر به همه میخندی با همه دست میدی شادمهر شادمهر عقیلی با همه دست میدی دانلود آهنگ جدید شادمهر با همه دست میدی دانلود آهنگ با همه میخندی با همه دست میدی شادمهر با همه پیری پسرم با همه پيري پسرم من با همه پيري پسرم با این همه پیری پسرم شعر با همه پیری پسرم توشدی مادرومن با همه پیری پسرم من با این همه پیری پسرم تو شدی مادر من با همه پیری پسرم من با همه پیری پسرم شهریار با همه ميخندي شادمهر متن اهنگ با همه میخندی دانلود اهنگ با همه میخندی به همه میخندی با همه دست با همه میخندی با همه میخندی شادمهر دانلود با همه بي سرو سامانيم باز به دنبال پريشانيم با همه بی سر و سامانیم باز بدنبال پریشانیم با همه بی سر و سامانیم باز به دنبال با همه ی بی سرو سامانیم فرق داشتن فرق داشتن به انگلیسی فرق دوست داشتن با عشق چیست؟ فرق دوست داشتن با عاشق شدن فرق دوست داشتن و عاشق بودن فرق دوست داشتن و عاشق شدن فرق دوست داشتن با عاشق بودن فرق دوست داشتن با هوس فرق دوست داشتن و هوس فرق دوست داشتن و عشق چیست؟ فرق داشته باش فرق دوست داشتن با عاشق شدن چیست؟ تفاوت دوست داشتن با عاشق شدن فرق بين دوست داشتن و عاشق بودن تفاوت دوست داشتن و عاشق بودن تفاوت دوست داشتن و عاشق شدن تفاوت بین دوست داشتن و عاشق بودن فرق بین دوست داشتن و عاشق شدن فرق بين دوست داشتن و عاشق شدن تفاوت دوست داشتن با عاشق بودن تفاوت بین دوست داشتن و عاشق شدن تفاوت دوست داشتن و هوس فرق بین دوست داشتن و هوس گواردیولا: کرایف با همه فرق داشت

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۴۴۳
  • تعداد حاضران : ۲۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها