freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


پلیس هند 70 شهروند هندی را به اتهام کلاهبرداری میلیون دلاری از آمریکایی‌ها بازداشت کرد.

کلاهبرداری میلیونی هندی‌ها از شهروندان آمریکاییبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، پلیس هند اعلام کرد هفتاد نفر را به اتهام میلیون ها دلار کلاهبرداری از شهروندان آمریکایی در شهر «تانه» (Thane) دستگیر کرده است. برابر این گزارش، بازجویی از صدها نفر دیگر نیز ادامه دارد.

کلاهبرداران به مدت یک سال با راه اندازی مراکز تماس در ساختمانی در  «تانه» با ارسال پیام های صوتی به اتباع آمریکایی از آن‌ها درخواست می کردند به علت بدهی مالیاتی با آنها تماس بگیرند.

مقامات هند بدون اشاره به کل مبلغ کلاهبرداری شده اعلام کردند روزانه بیش از 150 هزار دلار از آمریکایی ها اخذ می‌شده است. اتهاماتی نظیر اخاذی، جعل هویت و نقض قوانین فناوری اطلاعات هند علیه افراد بازداشت شده مطرح شده است.

کمیسر پلیس «تانه» گفت: هنگامی که به محل حمله کردیم، حدود 70 نفر در ساختمان حضور داشتند. تجهیزات بسیاری ضبط کردیم؛ این جرم را در دفاتر پلیس ثبت کردیم و شعبه جنایی ما در حال تحقیق در این زمینه است.

وی افزود: کلاهبرداران درخواست می‌کردند پول ها به حساب ها واریز و یا از طریق کارت های اعتباری پرداخت شود. برابر اطلاعاتی که تا کنون به دست آورده ایم بیشتر طعمه ها شهروندان آمریکایی بودند. ما در حال کسب اطلاعاتی هستیم که نشان می دهد متهمان رابط‌هایی در آمریکا داشته‌اند که به آن‌ها درباره طعمه‌هایشان اطلاعات می‌دادند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۴۰:۴۵ دیده شده : ۸۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۴۲
  • تعداد حاضران : ۱۷۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها