freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


حمیدرضا ترقی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آثار منفی دوقطبی شدن جامعه در دوره انتخابات،‌ اظهار کرد: دوقطبی شدن جامعه موجب دو شقه شدن جامعه، ایجاد تفرقه و از بین رفتن انسجام ملی ‌می‌شود.

وی افزود: در این شرایط عده‌ای مورد حمایت و سوءاستفاده بیگانگان قرار می‌گیرند و مخالفان نظام پشت یک جریان پنهان می‌شوند و میدان پیدا می‌کنند. در واقع انتخابات به عرصه رقابت موافقان و مخالفان نظام تبدیل می‌شود. از سویی دوقطبی شدن جامعه موجب هیجانی شدن و غیرعقلانی شدن جامعه شده و مردم از انتخاب عقلانی فاصله می‌گیرند.

این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: در فضای دوقطبی سلامت انتخابات در معرض خطر قرار می‌گیرد و هر جریانی تمام تلاش خود را برای حذف رقیب به کار می‌گیرند. در نتیجه این اقدامات، انتخابات دچار چالش جدی می‌شود.

ترقی همچنین با اشاره به لزوم فاصله گرفتن از فضای دوقطبی در انتخابات، تصریح کرد: در فضای غیر دوقطبی، معیارها و شاخص‌ها برای انتخاب مردم، سبقت در خدمت خواهد بود نه حذف رقیب. از سویی برای اینکه از فضای دوقطبی فاصله بگیریم باید جریان‌های متعددی در انتخابات حضور داشته باشند تا جامعه به دو دسته تقسیم نشود. در این شرایط فضا برای انتخاب عقلانی مردم فراهم می‌شود زیرا مردم به جای رأی احساسی، رأی عقلانی مبتنی بر شناخت دقیق نامزدها خواهند داد.

وی در پایان گفت: جناح‌ها،‌ احزاب و نامزدهای انتخابات از هم اکنون از دوقطبی سازی پرهیز کنند. الان یک عده طرفدار کنسرت و عده‌ای مخالف آن هستند، در برجام هم قطبی‌سازی شده و برجام مخالف و موافق دارد. نباید این فضاها به انتخابات کشانده شود. گفتمان‌هایی هم که ارائه می‌شود همسو با گفتمان انقلاب و نظام باشد و از ارائه هرگونه گفتمانی که مورد سوء استفاده دشمن می‌شود،‌ پرهیز شود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۱۴:۲ دیده شده : ۶۵بار نویسنده : admin

ترقی در حل جدول ترقی در جدول ترقی در زندگی ترقی در کار ترقی در محیط کار دعا برای ترقی در کار ترقی در معنویات گلی ترقی درخت گلابی Pdf بیژن ترقی درگذشت در ترقی معکوسم می بالم و در ترقی معکوسم الگوی ترقی در ایران معاصر منظور از الگوی ترقی غربی در ایران معاصر چیست منظور از الگوی ترقی غربی در ایران معاصر رای مردم بریتانیا رای مردم انگلستان رای مردم حق الناس است رای مردم به قانون اساسی رای مردم به جمهوری اسلامی راي مردم به جمهوري اسلامي درصد رای مردم به جمهوری اسلامی میزان رای مردم به جمهوری اسلامی چند درصد مردم ایران به جمهوری اسلامی رای دادند تاریخ رای مردم به جمهوری اسلامی چند درصد مردم به جمهوری اسلامی رای دادند چند درصد مردم به جمهوری اسلامی رای مثبت دادند چند درصد مردم به جمهوری اسلامی رای دادن رای مردم رای مردم اسکاتلند رای مردم مصباح یزدی رای مردم حق الناس چند درصد مردم ايران به جمهوري اسلامي راي آري دادند چند درصد مردم ايران به جمهوري اسلامي راي مثبت دادند؟ بود سبنسر بود سبنسر ويكيبيديا بود سبنسر وترانس هيل مترجم بود سبنسر في الغرب بود سبنسر في الغرب مترجم بود سبنسر مترجم بود سبنسر البلدوزر بود سبنسر وترانس هيل يوتيوب بود سبنسر كابوي بود سبنسر كامل بود اسپنسر بود اسپنسر ویکی پدیا باد اسپنسر و ترنس هیل باد اسپنسر ترنس هیل بود اسپنسر پلیس عکس بود اسپنسر دانلود فیلم بود اسپنسر بود بامیان بود باميان بود های بامیان عکس بود بامیان معلومات درباره بود بامیان بودبودک بودبودک سرشماری در قزوین بودبودک تلگرام بودبودک آپارات بود آیا که خرامان بود آیا که خرامان شجریان دانلود بود آیا که خرامان ز درم بازآیی شجریان بود آیا که خرامان شجریان بود آیا که خرامان ز درم باز آیی ؟ بود آیا که خرامان به برم باز آیی بود آیا که خرامان ز درم بود ایا که خرامان ز درم بازایی بود آیا که خرامان به درم باز آیی بود آيا كه خرامان ز درم بازآيي بود سبنسر وترانس هيل ويكيبيديا بود سبنسر وترانس هيل أفلام بود سبنسر وترانس هيل افلام بود سبنسر وترانس هيل كامل بود سبنسر ترانس هيل افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجم افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة كاملة افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة عربي فلم بود سبنسر وترانس هيل مترجم افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجم عربي تحميل افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة تحميل افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجم فيلم حامي الطيور بود سبنسر وترانس هيل مترجم ترقی: در فضای دوقطبی رای مردم احساسی خواهد بود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۱
  • تعداد حاضران : ۲۰۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها