freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

استاندار کرمانشاه :
بیکاری و آبشوران دو معضل بزرگ کرمانشاه هستند
سرویس کرمانشاه - استاندار کرمانشاه گفت: سامانه گرمسیری بزرگ‌ترین پروژه عمرانی کشور محسوب می شود و اقتصاد استان را متحول خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار کردپرس ، اسدالله رازانی در نشست جمع بندی سفر  وزیر نیرو به استان کرمانشاه اظهار داشت: سامانه گرمسیری بزرگ‌ترین پروژه عمرانی کشور محسوب می شود و از پیشرفت بسیار خوبی برخوردار است و اقتصاد استان را متحول خواهد کرد.

وی با بیان اینکه در این سفر خواسته های استان به طور مفصل با مهندس چیت چیان در میان گذاشته شده است افزود: در همین این راستا درخواستار تعیین تکلیف تخصیص اعتبار طرح گرمسیری به ویژه قطعه دوم آن هستیم تا در گام‌ بعدی به دعوت از کارآفرینان برای سرمایه گذاری در این منطقه بپردازیم.

استاندار کرمانشاه حل مشکل بیکاری را اولویت اصلی استان اظهار معرفی کرد و گفت: برای رفع مشکل بیکاری نیازمند سرمایه گذاری در حوزه صنعت هستیم و توسعه این بخش نیازمند منابع آبی مطمئن است.

رازانی در ادامه گفت: کرمانشاه از نظر میزان بارش و برخورداری از رودخانه‌های پر آب از شرایط خوبی برخوردار است اما این شرایط بیشتر در مناطق کناری استان وجود دارد و دشت‌های میانی دچار چالش هستند.

وی اظهار کرد: در این شرایط اجرای طرح سردسیری می تواند به تامین منابع آبی مطمئن برای دشت های روانسر و کرمانشاه از طریق رودخانه سیروان کمک کند.

وی ادامه داد: هم اکنون 1400 میلیون مترمکعب آب مازاد از استان کرمانشاه به سمت کرخه خارج می‌شود و در صورت اجازه احداث سد بیستون می توان تا 40 میلیون مترمکعب از این آب را در استان به مصارف بخش صنعت رساند. هم اکنون برای احداث صنایع بزرگ مانند پالایشگاه آناهیتا و صنایع واقع در دشت کرمانشاه، صحنه و بیستون و هرسین نیازمند تخصیص آب هستیم.

 رازانی در بخش دیگری از سخنانش مهمترین مشکل استان کرمانشاه بعد از بیکاری را مشکل آبشوران دانست و بیان کرد: برای تکمیل پروژه آبشوران نیازمند 60 میلیارد تومان اعتبار هستیم که حدود 40 میلیون آن از محل منابع ملی است. سال گذشته موافقت شد این مبلغ به پروژه اختصاص یابد ولی این موضوع محقق نشد.

استاندار کرمانشاه افزود: رودخانه قره سو از وسطه شهر می گذرد و این یک قابلیت ممتاز برای شهر است اما ورود حجم زیادی از فاضلاب به این رودخانه مشکلات بسیار جدی برای آن ایجاد کرده و بوی آن آنقدر بد است که از فاصله دور هم قابل استشمام می‌باشد.

مدیر ارشد استان افزود: هم اکنون یک فاز از سه فاز پروژه تصفیه خانه فاضلاب کرمانشاه به اتمام رسیده است.

دکتر رازانی موضوع تأمین برق مورد نیاز شهرک صنعتی زاگرس و پالایشگاه آناهیتا را از دیگر خواسته های استان از وزیر نیرو عنوان کرد.

کد مطلب: 115554  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۷/۱۶  |  ساعت: ۹ : ۲۲

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۳۲:۹ دیده شده : ۱۸۵بار نویسنده : admin

بیکاری و افسردگی بیکاری افسردگی رابطه بیکاری و افسردگی بیکاری و ازدواج بیکاری و ازدواج نکردن بیکاری ازدواج بیکار و ازدواج رابطه بیکاری و ازدواج بیکاری و عدم ازدواج بیکاری و انواع آن بيكاري و انواع آن بیکاری چیست و انواع آن تعریف بیکاری و انواع آن بیکاری و تورم بیکاری و تورم در ایران رابطه بیکاری و تورم نرخ بیکاری و تورم مقاله بیکاری و تورم ارتباط بیکاری و تورم نرخ بیکاری و تورم در ایران رابطه بین بیکاری و تورم تحقیق در مورد بیکاری و تورم تحلیل بیکاری و تورم بیکاری و اعتیاد بیکاری و اعتیاد جوانان رابطه بیکاری و اعتیاد مقاله بیکاری و اعتیاد بیکاری اعتیاد رابطه بین بیکاری و اعتیاد رابطه ی بین بیکاری و اعتیاد بیکاری و عوامل آن بیکاری و عوامل آن در افغانستان بیکاری و عوامل موثر بر آن بیکاری و طلاق رابطه بیکاری و طلاق بیکاری مرد و طلاق بیکاری و فقر بيكاري و فقر رابطه بیکاری و فقر بیکاری و اشتغال بیکاری و اشتغال در ایران بيكاري و اشتغال آمار بیکاری و اشتغال تعریف بیکاری و اشتغال بیمه بیکاری و اشتغال بیکاری و بی پولی بیکاری بی پولی بزرگترین معضل اجتماعی بزرگترین معضلات اجتماعی بزرگترین معضل جهانی کرمانشاه کرد هستند بیکاری و آبشوران دو معضل بزرگ کرمانشاه هستند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۸۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها