freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


یک گروه ناظر در آمریکا اعلام کرد تصاویر ماهواره‌ای حاکی از افزایش فعالیت‌ها در یکی از تاسیسات آزمایش هسته‌ای کره شمالی است.

پیونگ‌یانگ برای انجام آزمایش جدید هسته‌ای آماده می‌شود؟به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل باز خبرگزاری رویترز، یک گروه ناظر در آمریکا روز جمعه اعلام کرد تصاویر ماهواره‌ای حاکی از افزایش فعالیت ها در یکی از تاسیسات آزمایش هسته ای کره شمالی است که می تواند حاکی از آماده شدن این کشور برای انجام یک آزمایش هسته ای جدید یا گردآوری اطلاعات درباره آخرین آزمایش هسته ای این کشور باشد.

 این گروه ناظر در آمریکا موسوم به گروه 38 شمال، که بوسیله مدرسه مطالعات پیشرفته بین المللی وابسته به دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا اداره می شود، اعلام کرد در اطراف هر سه مجتمع تونل‌های زیر‌زمینی در تاسیسات آزمایش هسته‌ای «پیونگی ری» هم از لحاظ تعداد پرسنل و هم حضور یک سکوی بزرگ، ‌فعالیت‌های زیادی مشاهده می شود.

در گزارش این گروه با استناد به آخرین آزمایش هسته ای کره شمالی آمده است: یکی از دلایل احتمالی این افزایش تحرکات می تواند گردآوری اطلاعات درباره آزمایش هسته ای نهم سپتامبر بوده باشد ولی در عین حال دلایل دیگر نیز مانند آماده‌سازی مقدمات به منظور انجام آزمایش جدید منتفی نخواهد بود.

در ادامه این مطلب آمده است: تصور می شود کره شمالی برای انجام یک آزمایش دیگر هسته ای در هر برهه زمانی آمادگی دارد و گمانه زنی هایی وجود دارد مبنی بر اینکه زمان این آزمایش ممکن است روز دهم اکتبر مصادف با سالگرد تاسیس حزب کارگران این کشور باشد.  پیونگ یانگ پنجمین و بزرگترین آزمایش هسته ای خود را در ماه گذشته میلادی همزمان با سالگرد تاسیس این کشور انجام داد. 

با این همه سخنگوی وزارت وحدت دو کره در کابینه کره جنوبی اعلام کرد هیچ نشانه خاصی مبنی بر تصمیم کره‌ شمالی برای انجام یک آزمایش هسته ای دیگر در روز دهم اکتبر وجود ندارد. 

در عین حال خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی نیز به نقل از یک مقام ناشناس دولتی، از تشدید فعالیت‌ها در اطراف یک مرکز پرتاب موشکی کره شمالی در مجاورت ساحل غربی و احتمال آزمایش یک موشک دوربرد دیگر خبر داده است .  ژاپن نیز اعلام کرده است احتمال اقدمات تحریک آمیز بیشتر از سوری کره شمالی منتفی نیست. یوشیهیده سوگا سخنگوی کابینه ژاپن، در این باره اعلام کرد توکیو همه تدابیر لازم را به منظور گردآوری اطلاعات و فعالیت‌های شناسایی به منظور نشان دادن واکنش مقتضی اتخاذ کرده است. 

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۴:۴ دیده شده : ۴۹بار نویسنده : admin

استخاره برای انجام کاری استخاره برای انجام کار استخاره برای انجام دادن کاری استخاره جهت انجام کاری استخاره قران برای انجام کاری استخاره انجام کاری استخاره با قران برای انجام کاری استخاره واسه انجام کاری گرفتن استخاره برای انجام کار استخاره برای انجام دادن یا ندادن کاری دعا برای انجام معامله دعای انجام معامله دعا جهت انجام معامله دعا براي انجام معامله دعا برای انجام سریع معامله دعا انجام معامله دعای قوی برای انجام معامله دعاي انجام معامله دعا برای اینکه معامله انجام شود دعا برا انجام معامله دعا برای انجام شدن کاری دعا برای انجام شدن کار دعا برای انجام شدن کارها دعایی برای انجام شدن کاری دعایی برای انجام شدن کار دعای برای انجام شدن کاری دعا برای سریع انجام شدن کاری دعا برای زود انجام شدن کارها دعایی برای سریع انجام شدن کارها دعای انجام شدن کار فال برای انجام کاری فال برای انجام کار فال برای انجام دادن کاری فال برای انجام دادن یا ندادن کاری فال حافظ برای انجام کاری فال جهت انجام کاری فال برای انجام دادن کار دعاي انجام شدن كاري دعا برای انجام کاری دعا برای انجام کار مهم دعا برای انجام کارها دعای برای انجام کار دعا برای انجام سریع کار دعا برای انجام دادن کاری دعا برای انجام گرفتن کار دعا برای انجام کار دعا برای اینکه کاری انجام شود دعا برای جلوگیری از انجام کاری استخاره انجام کار استخاره جهت انجام کار دعایی برای انجام نشدن کاری دعای انجام نشدن کاری آزمایش جدید موشکی ایران آزمایش موشک جدید ایران آزمایش موشکهای جدید ایران فیلم آزمایش موشک جدید ایران آزمایش موشک جدید ایرانی آزمایش موشک جدید بالستیک ایران آزمایش جدید کره شمالی آزمایش جدید موشکی کره شمالی آزمایش جدید اتمی کره شمالی آزمایش جدید موشکی روسیه آزمایش جدید بمب اتم آمریکا آزمایش جدید شیمی آزمایشهای جدید شیمی آزمایشات جدید شیمی آزمایش جدید آزمایش جدیدترین موشک ایران آزمایش جدید علوم جدیدترین آزمایش موشکی ایران آزمایش های جدید علوم آزمایش های جدید علوم هفتم آیا پیونگ‌یانگ برای انجام آزمایش جدید هسته‌ای آماده می‌شود؟

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۴۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها