freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363489/31  زمان: 07:40  1395/07/16  بازدید: 3,482

تیم ملی آرژانتین در غیاب مسی، در تقابل با پرو با نتیجه 2-2 متوقف شد.

به گزارش "ورزش سه"، این دیدار تحت چهارچوب مقدماتی جام جهانی برگزار شد و آرژانتین که در گروهش وضعیت خوبی داشت، موفق نشد از پس حریف نه چندان قدرتمند خود بر بیاید، هر چند که لیونل مسی، فوق ستاره تیمشان به دلیل مصدومیت قادر به حضور در اردوی تیم نبود.

 

بازی با برتری آرژانتین همراه بود و آلبی سلسته شروع خوبی در این بازی داشت تا اینکه در دقیقه 15، فونس موری، مدافع اورتون گل اول را برای آرژانتین به ثمر  رساند و تیمش را پیش انداخت. پس از این گل کمی بازی متعادل شد و دو تیم شرایطی مشابه را تا پایان نیمه اول تجربه کردند.

 

 


نیمه دوم اما با برتری پرو همراه بود و آنها از همان ابتدای بازی فشار را بر روی دروازه حریف زیاد کردند تا اینکه در دقیقه 58، گوئررو موفق شد دروازه آرژانتین را باز کند و کار را به تساوی بکشاند.

 

پس از به تساوی کشیده شدن بازی آرژانتین کمی فشار آورد و موقعیت‌هایی به وجود آورد که روی یکی از همین موقعیت‌ها،‌ایگواین موفق شد دروازه پرو را برای بار دوم باز کند و آرژانتین برای بار دوم از حریفش پیش بیفتد.

 

با این حال این برتری پایدار نبود و در دقیقه 84، کوئوا موفق شد کار را برای بار دوم به تساوی بکشاند و در نهایت نیز بازی با همین نتیجه به پایان رسید. آرژانتین با این تساوی به رده پنجم جدول سقوط کرد و پرو در رتبه هشتم قرار گرفت.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۴:۹ دیده شده : ۷۸بار نویسنده : admin

کاپیتان ایران مقابل پرو کاپیتان ایران مقابل پرو در جام جهانی 1978 کاپیتان ایران مقابل پرو 1978 کاپیتان ایران مقابل پرو در جام جهانی کاپیتان ایران مقابل پرو در جام جهانی ۱۹۷۸ کاپیتان ایران مقابل پرو جام جهانی 1978 کاپیتان ایران مقابل پرو در 1978 کاپیتان ایران در مقابل پرو کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران مقابل پرو کاپیتان تیم ملی ایران در مقابل پرو کاپیتان تیم ملی ایران مقابل پرو در جام جهانی 1978 سرشت در مقابل پرورش ترکیب انگلیس مقابل پرو ترکیب برزیل مقابل پرو در غیاب عقل کتاب در غیاب عقل دانلود کتاب در غیاب عقل در غیاب تو من فکر میکنم در غیاب تو شبی در غیاب شوهرم متن در غیاب استعاره کتاب متن در غیاب استعاره دانلود کتاب متن در غیاب استعاره رای غیابی در امور حقوقی ازدواج غیابی در ایران شرایط ازدواج غیابی در ایران رای غیابی در امور کیفری رسیدگی غیابی در امور کیفری ازدواج غیابی در آلمان دادرسی غیابی در امور کیفری مسی و رونالدو مسي و رونالدو مسی و رونالدو 2013 مسی و رونالدو 2014 مسی و رونالدو 2015 مسی و رونالدو مقایسه مسی و رونالدو مسخره مسی و رونالدو دعوا مسی و رونالدو انیمیشن مسی و رونالدو دوستی مسی 2016 ميسي 2016 Msa 2016 Msi 2016 Mca 2016 Msa 2016 Berlin Msa 2016 Hamburg Msa 2016 Termine Berlin مهارات ميسي 2016 لیونل مسی 2016 مسی ویکی پدیا همسر مسی ویکی پدیا تیاگو مسی ویکی پدیا مسی فرگوسن ویکی پدیا سیم مسی ویکی پدیا رنگ مسی ویکی پدیا لیونل مسی در ویکی پدیا مسی ایرانی مسی ایرانی گچساران مسی ایران مسی ایران اپارات مسي ايران فوتبال مسی فوتبال ایران مسی 2017 Mca 2017 Mca 2017 Davi Msa 2017 مسی افغانستان مسي افغانستان لیونل مسی افغانستان عکس مسی افغانستان میسی فرانکلین ميسي فرانكلين عکسهای میسی فرانکلین توقف آرژانتین مقابل پرو در غیاب مسی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۰۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها