freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363508/31  زمان: 11:35  1395/07/16  بازدید: 70

خولن لوپتگی، سرمربی اسپانیا مدعی شد که تیمش باید در دیدار مقابل ایتالیا به پیروزی می‌رسید.

به گزارش "ورزش سه"، گل نیمه دوم ویتولو، اسپانیا را از حریف پیش انداخت ولی دنیله ده روسی در دقایق پایانی کار را از روی نقطه پنالتی به تساوی کشاند. لوپتگی به تمجید از بازگشت به بازی ایتالیا پرداخت ولی مدعی شد که تیمش باید امتیاز می‌گرفت.


او گفت:" فکر می‌کنم این فرصت را داشتیم که بازی را عوض کنیم ولی حریف ایتالیا است. اگر آنها را نبرید، مثل فیلم‌ها در نهایت شما را شکست می‌دهند. آنها تیم خیلی خوبی هستند و بازیکنان بزرگی دارند."


5 بازیکن اسپانیا در جریان بازی کارت زرد دریافت کردند و لوپتگی در این رابطه گفت:" کارت زرد کار ما را سخت کرده بود و شاید به همین دلیل به سختی در زمین حرکت می‌کردیم.به همین دلیل حریف انرژی بیشتری نسبت به ما داشت. ولی در مجموع، تیم ما بازی خیلی خوبی به نامیش گذاشت و یک امتیاز کسب کرد. حالا باید خوب ریکاوری کنیم و خودمان را برای دیدار آلبانی آماده کنیم."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰:۳ دیده شده : ۷۰بار نویسنده : admin

کار ایتالیا کار ایتالیایی کار در ایتالیا ویزای کار ایتالیا قانون کار ایتالیا فیلم کار ایتالیایی مهاجرت کار ایتالیا بازار کار ایتالیا ویزا کار ایتالیا کار دانشجویی ایتالیا کار با خمیر ایتالیایی کسب و کار ایتالیایی فر تو کار ایتالیایی دانلود فیلم کار ایتالیایی کار در رستوران ایتالیایی كار در ايتاليا کار در ايتاليا شرایط کار در ایتالیا وضعیت کار در ایتالیا کار دانشجویی در ایتالیا ویزای کار در ایتالیا بازار کار در ایتالیا کار در کشور ایتالیا قانون کار در ایتالیا ویزای کاری ایتالیا ويزاي كار ايتاليا ویزا کاری ایتالیا شرایط ویزای کار ایتالیا اخذ ویزای کار ایتالیا ویزای کار برای ایتالیا شرایط ویزای کار در ایتالیا فیلم کسب و کار ایتالیایی مهاجرت کار به ایتالیا مهاجرت کاری به ایتالیا مهاجرت و کار در ایتالیا مهاجرت کاری ایتالیا بازار کار معماری در ایتالیا بازار کار زبان ایتالیایی شرایط کار دانشجویی در ایتالیا وضعیت کار دانشجویی در ایتالیا درامد کار دانشجویی در ایتالیا کارهای دانشجویی در ایتالیا تمامت را رو نکن ما را تمام لذت هستی به جستجوست ما را تمام لذت هستی نامت را تمام شب جهان را تمام شده بدان چگونه رابطه را تمام کنیم چگونه رابطه دوستی را تمام کنیم چگونه رابطه عاطفی را تمام کنیم چگونه یه رابطه را تمام کنیم چگونه یک رابطه عاشقانه را تمام کنیم چگونه رابطه تمام شده را درست کنیم چگونه رابطه تمام شده را فراموش کنیم چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم چگونه یک رابطه تمام شده را فراموش کنیم چگونه رابطه مان را تمام کنیم هرگز تمامت را برای هرگز تمامت را چگونه بافتنی را تمام کنیم نت هایم را تمام نکرده نت هایم را تمام نکرده چرا رهایم کردی تمامی مراحل را تمام کنید تمامت را میخواهم تمامت را لوپتگی: باید کار ایتالیا را تمام می‌کردیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۲۴
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها