freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


دکتر دیتمار وگنریتر یکی از اعضای هیئت مدیره کمپانی آئودی طی مصاحبه‌ای با Caradvice عنوان کرد که با وجود محدودیت‌هایی که در اکثر کشورها برای استفاده از تکنولوژی‌های مرتبط با خودروهای خودران وجود دارد، این کمپانی با سرعت در حال حرکت به سمت استفاده از تکنولوژی رانندگی خودکار در خودروهای خود است. در این گزارش او همچنین تمام مسئولیت تلفات و تصادفات را در حین رانندگی با سیستم خودران Audi متوجه این کمپانی دانست. حرکتی که کمپانی ولوو در آن پیشگام است. در حالی که به نظر می‌رسد این اقدام از طرف این دو کمپانی حرکتی انقلابی است اما دکتر وگنریتر آن را امری طبیعی دانست و گفت زمانی که این امکان به راننده داده می‌شود تا دستان خود را از روی فرمان بردارد و به خواندن ایمیل‌هایش مشغول شود، بنابراین تمام مسئولیت اتفاقاتی که ممکن است رخ دهد، به عهده کمپانی سازنده خواهد بود.

آئودی-خودران-A8

دکتر ونگریتر هچنین خبر از به کارگیری سطح سوم سیستم خودران را در خودرو جدید A8 که سال ۲۰۱۷ در اروپا به بازار خواهد آمد با Caradvice در میان گذاشت. او گفت سال آینده کمپانی آئودی سیستم رانندگی خودکار را به صورت جهانی و در جاده‌های اصلی به وسیله مدل جدید خودرو A8 به اجرا در خواهد آورد.

زمانی که در حال رانندگی با این خودرو در آزادراه یا مناطق شهری هستید در سرعتهای کمتر از ۶۵ کیلومتر در ساعت قادر خواهید بود که دستانتان را از روی فرمان بردارید و تمام فعالیتها از جمله شتابگیری، ترمزگیری و حتی تعویض خطوط را به عهده خودرو بگذارید و خودتان به مطالعه کتاب یا هر چیز دیگری بپردازید.

بنا به گفته‌های دکتر ونگریتر، راننده خودرو که درحال گذراندن وقت خود با مطالعه کتاب، ایمیل یا فعالیت در رسانه‌های اجتماعی است می تواند با اطمینان خاطر به کار خود ادامه دهد چراکه خودرو از سیستمی بهره می‌برد که در مواقع بحرانی یا زمانی که نیاز است راننده کنترل خودرو را در دست بگیرد به او هشدار خواهد داد. برای مثال زمانی که خودرو وارد منطقه‌ای می‌شود که در دست بازسازی و تعمیر است، چیزی در حدود ۱۵ تا ۲۰ ثانیه قبل از رسیدن به این منطقه هشداری به راننده داده خواهد شد.

آئودی-خودران-A8

بنا بر اظهارات دکتر ونگریتر ، مانع اصلی بر سر راه این تکنولوژی، نبود دانش کافی یا عدم توانایی شرکت‌ها در توسعه سیستم‌های مرتبط نیست، بلکه قوانین و مقرراتی است که حضور خودروهایی از این دست را متاثر از آن می‌کند. در این میان، کشورهایی مثل چین و ایالات متحده اجازه ورود این خودروها را به جاده‌ها داده‌اند، اما در اروپا و استرالیا قوانین مقداری دست و پا گیرتر هستند. او همچنین گفت که این تکنولوژی در اختیار عموم مردم قرار خواهد گرفت تا بتوانند آن را مورد آزمایش قرار دهند. چگونگی ایمن بودن این مسئله برای قانون گذاران توضیح داده خواهد شد و به منظور متقاعد کردن آنها داده‌های جمع‌آوری شده در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

شوان کلیری سخنگوی کمپانی آئودی در استرالیا نیز از صحبت‌های اولیه‌ای که بین این کمپانی و قانون گذاران در رابطه با آینده خودروهای خودران صورت گرفته است، خبر داد اما در رابطه با استفاده از تکنولوژی جدید آئودی در خودرو A8 جدید که در سال ۲۰۱۸ به بازارهای استرالیا خواهد آمد، تردید داشت. بر اساس بیانات او همه چیز به این مذاکرات وابسته خواهد بود. همچنین اثبات توانایی‌های سیستم خودران جدید آئودی نیازمند خودرویی است که از این سیستم بهره می‌برد.

دکتر ونگریتر باور دارد که با به بازار آمدن خودروهای خودران هزینه‌های ناشی از تصادفات کاهش خواهد یافت. در دراز مدت نیز با روی کار آمدن سطح پنجم این سیستم‌ها که در آن فرمان و پدال‌ها به کلی از خودرو حذف خواهد شد، با کمی بلند پروازی میزان تلفات به صفر خواهد رسید. او همچنین اضافه کرد که از نقطه نظر تکنولوژی و دانش فنی این مسئله امکان پذیر است، اما پیش‌بینی زمان وقوع آن کار آسانی نیست.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵:۳۷ دیده شده : ۵۹بار نویسنده : admin

قیمت خودروهای آئودی قیمت خودروهای آئودی در ایران قیمت خودروی آئودی قیمت خودروی آئودی تی تی قیمت خودروی آئودی R8 خودروهای آئودی خودروهای آئودی موجود در ایران خودروی آئودی خودروسازی آئودی انواع خودروهای آئودی مشخصات خودروهای آئودی لیست خودروهای آئودی معرفی خودروهای آئودی انواع خودروی آئودی مشخصات خودروی آئودی زودتر از موعد پریود شدن زودتر از موعد پریود شدن نشانه چیست علت زودتر از موعد پریود شدن دلیل زودتر از موعد پریود شدن دلایل زودتر از موعد پریود شدن علل پریود شدن زودتر از موعد راههای زودتر از موعد پریود شدن پریود شدن زودتر از موعد مقرر زودتر از من بمیر زودتر از من بمیر تنها کمی زودتر کمی زودتر از من بمیر زودتر از موقع پریود شدن زودتر از موعد پریود شدم چرا زودتر از موعد پریود شدم زودتر از امام سلام دادن زودتر از آب روان عمر گران میگذرد زودتر از آب روان شعر زودتر از آب روان عمر گران میگذرد ازدواج زودتر خواهر کوچکتر ازدواج خواهر کوچکتر زودتر از خواهر بزرگتر پریود زودتر از موعد پریود زودتر از موعد نشانه چیست پریود زودتر از موعد و بارداری پريود زودتر از موعد چکار کنم زودتر از موعد پریود شوم پریودی زودتر از موعد پريودي زودتر از موعد پریود شدن زودتر از موعد علل پریود زودتر از موعد دلیل پریود زودتر از موعد بازنشستگی زودتر از موعد بازنشستگی زودتر از موعد فرهنگیان بازنشستگی زودتر از موعد کارکنان دولت بازنشستگی زودتر از موعد کارگران بازنشستگي زودتر از موعد تامين اجتماعي بازنشستگی زودتر از موعد ایثارگران بازنشستگی زودتر از موعد زنان بازنشستگی زودتر از موعد بانوان بازنشستگی پیش از موعد بازنشستگی پیش از موعد فرهنگیان کرد پرس کردپرس نسخه موبایل کرد پرسس کوبانی کردپرس کردپرس پیرانشهر کرد پرس بوکان کرد پرس اقلیم کرد+کردپرس خواننده کرد پرستو سایت خبری کردپرس کرد موزیک کرد موزیک 7 کرد موزیک ادرس جدید کرد موزیکال کرد موزیک محسن لرستانی کرد موزیک دانلود کرد موزیک سایت کرد نیوز کرد فرات نیوز کرد پرس نیوز کردستان و کرد نیوز کرد پا کرد پاتوق کرد پاتق كرد پاتوق چت کرد پاوه پارم کرد پادشاهان کرد پان کرد پارسه كرد پادشاهان کرد ایران کرد مدیا کرد صدا كرد صدا کرد صدا دات کام صدای کرد سایت کرد صدا کی صدا کرد منو مرجان کی صدا کرد منو كي صدا كرد منو مرجان سایت جدید کرد صدا کی صدا کرد منو مرجان دانلود پاتوق کرد زبانان پاتوق کرد ها چت سایت کرد پاتوق کردتودی کردتودی کردستان سایت کردتودی کرد چت کرد چت روم کرد چت بانه کرد چتا بانه کرد چت کرمانشاه کرد چتا کرد چتت کرد چت بوکان کرد چت مهاباد کرد چت سنندج کرد کرمانشاه کرد کرمانشاهی عروسی کرد کرمانشاه كرد كرمانشاه کرمانشاه کرد یا فارس کرمانشاه کرد هستند کرد موزیک کرمانشاه چینی کرد کرمانشاه اسب کرد کرمانشاه خوانندگان کرد کرمانشاه قیمت خودروهای ائودی در ایران آئودی خودروهای خودران را زودتر از پیش‌بینی‌ها وارد بازار خواهد کرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها