freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اعتياد اينترنتی، نوعی اختلال و بی نظمی‌وسواسی است كه برخی ويژگيهای آن مشابه شرايط‌ آسيب‌شناسانه است.

امیر باقری روان‌شناس در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه فضای مجازی تمام وقت جوانان را پر کرده است، اظهار داشت: هر چیزی که بیش از اندازه استفاده شود اعتیاد می آورد و فضای مجازی مستثنی از این قاعده نیست.

وی با تأکید بر اینکه فضای مجازی امروزی برای همه ضروری است، تصریح کرد: اگر استفاده از اینترنت برای کاربران نامحدود نباشد نتیجه‌ای جز اعتیاد ندارد.

باقری گفت: اعتياد اينترنتی، نوعی اختلال و بی نظمی‌وسواسی است كه برخی ويژگيهای آن مشابه شرايط‌ آسيب‌شناسانه است. در واقع، زمانی می‌توان گفت كه فرد دچار اعتياد به اينترنت شده است كه دارای علایم خستگی زودرس، تنهايی، افسردگی و غيره باشد.

وی با اشاره به راهکارهای برخورد با این مشکلات اذعان کرد: آسیب‌های جدید آسیب‌هایی هستند که از ارتباط زیاد جوانان و نوجوانان با تکنولوژی‌های جدید ممکن است برای او پیش آید و مسیر تحصیل، تربیت و آینده او را از جهت اصلی دور کند. بنابراین یکی از راه‌های پیش‌گیری از بروز این‌گونه آسیب‌ها در نوجوانان توجه ویژه به تربیت و تقویت مسائل مذهبی آنان از سوی مسئولان آموزشی و خانواده‌ها است. ضمن اینکه نقش مدیریتی والدین را هم در نحوه استفاده صحیح از این ابزار نباید نادیده گرفت.

باقری با تأکید براینکه دنیای جوانی و نوجوانی، دنیای هیجان است، گفت: اولویت های آموزشی باید تغییر کند و خلاءهای احساسی و عاطفی بین نوجوان و خانواده و مدرسه پر شود. اعتیاد و وابستگی به شبکه‌های مجازی می‌تواند مخاطراتی نظیر ارتباط با جنس مخالف و یا همجنس‌هایی که نباید با آنها ارتباط داشته باشند را فراهم کند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۷:۵۵ دیده شده : ۷۱بار نویسنده : admin

اعتیاد به حقارت اعتیاد به شیشه اعتیاد به شیشه+علائم اعتیاد به شیشه+درمان اعتیاد به شیشه و کراک اعتیاد به شیشه و درمان اعتیاد به شیشه درمان دارد؟ اعتیاد به شیشه در زنان اعتیاد به شیشه چیست؟ اعتیاد به شیشه و ترک آن اعتیاد به شیشه در ایران اعتیاد به الکل اعتیاد به الکل در ایران اعتیاد به الکل و مواد مخدر اعتیاد به الکل سفید خطرات اعتیاد به الکل درمان اعتیاد به الکل تست اعتیاد به الکل آزمایش اعتیاد به الکل علل اعتیاد به الکل آمار اعتیاد به الکل در ایران اعتیاد به مواد مخدر اعتياد به مواد مخدر اعتیاد به مواد مخدر+مقاله اعتیاد به مواد مخدر چیست اعتیاد به مواد مخدر+pdf اعتیاد به مواد مخدر صنعتی اعتیاد به مواد مخدر شیشه اعتیاد به مواد مخدر در ایران اعتیاد به مواد مخدر Ppt اعتياد به مواد مخدر صنعتي اعتیاد به ترامادول اعتیاد به ترامادول 200 اعتياد به ترامادول چگونگی تشخیص اعتیاد به ترامادول ترک اعتیاد به ترامادول درمان اعتیاد به ترامادول آزمایش اعتیاد به ترامادول عوارض اعتیاد به ترامادول تست اعتیاد به ترامادول درمان اعتياد به ترامادول اعتیاد به ماری جوانا تست اعتیاد به ماری جوانا آزمایش اعتیاد به ماری جوانا ترک اعتیاد به ماری جوانا عوارض اعتیاد به ماری جوانا تشخیص اعتیاد به ماری جوانا نشانه های اعتیاد به ماری جوانا راه تشخیص اعتیاد به ماری جوانا اعتیاد به تریاک اعتیاد به تریاک خوبه اعتیاد به تریاک و ترک آن اعتياد به ترياک ترک اعتیاد به تریاک درمان اعتیاد به تریاک آزمایش اعتیاد به تریاک عوارض اعتیاد به تریاک اعتیاد به شیره تریاک تست اعتیاد به تریاک اعتیاد به متادون اعتياد به متادون ترک اعتیاد به متادون درمان اعتیاد به متادون اعتیاد به قرص متادون ازمایش اعتیاد به متادون اعتیاد به شربت متادون عوارض اعتیاد به متادون تست اعتیاد به متادون علائم اعتیاد به متادون اعتیاد به موبایل اعتیاد به موبایل و اینترنت اعتیاد به موبایل چیست؟ اعتياد به موبايل اعتیاد به تلفن همراه ترک اعتیاد به موبایل درمان اعتیاد به موبایل اعتیاد به گوشی موبایل تست اعتیاد به موبایل پرسشنامه اعتیاد به موبایل اعتیاد به شبکه های اجتماعی اعتیاد به شبکه های اجتماعی Pdf اعتياد به شبكه هاي اجتماعي ترک اعتیاد به شبکه های اجتماعی تست اعتیاد به شبکه های اجتماعی مقاله اعتیاد به شبکه های اجتماعی پرسشنامه اعتیاد به شبکه های اجتماعی درمان اعتیاد به شبکه های اجتماعی عوارض اعتیاد به شبکه های اجتماعی تعریف اعتیاد به شبکه های اجتماعی مجله اینترنتی سبک زندگی مجله اینترنتی سبک زندگی دارچین مجله اینترنتی سبک زندگی دینی مجله اینترنتی سبک زندگی ایرانی سبک ترین مرورگر اینترنت سبک ترین مرورگر وب سبک زندگی و اینترنت پایگاه اینترنتی سبک زندگی اسلامی مسابقه اینترنتی سبک زندگی فاطمی سبک تبلیغات در اینترنت ازدواج به سبک اینترنتی مجله اینترنتی سبک زندگی اسلامی ایرانی اعتیاد به سبک اینترنت!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۶
  • تعداد حاضران : ۲۱۱
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها