freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363519/31  زمان: 13:16  1395/07/16  بازدید: 4,139

تیته، سرمربی برزیل مدعی شد که او و نیمار باید در جریان بازی‌ها رفتار پخته تری داشته باشند.

به گزارش "ورزش سه"، نیمار شب گذشته موفق شد یک گل به ثمر برساند و دو پاس گل برای هم تیمی‌هایش ارسال کند. او که دائما هدف اصلی تکل‌های حریفان است، شب گذشته کارت گرفت و برای دیدار روز سه شنبه محروم شد و تیته مدعی شد که او باید از این موضوع درس بگیرد.

 


سرمربی برزیل گفت:" اشتباهاتی از سوی داور رخ داد و خطاهایی که به خاطر این سهل انگاری ادامه داشتند. و ما یعنی نیمار و من باید پخته تر باشیم که متوجه چنین شرایطی بشویم و درگیر نشویم. اتفاقی که رخ داد گاهی در بازی‌ها تکرار می‌شود. شما باید بگویید که خطا متعلق به بازی است و وظیفه داور است که به آن رسیدگی کند و وظیفه من این است که تیم را هدایت کنم."


تیته درباره غیبت نیمار گفت:" تیم باید بدون نیمار نیز قدرتمند باشد. اینکه همه چیز روی دوش نیمار باشد اشتباه و غیرانسانی است."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۸:۱۷ دیده شده : ۷۰بار نویسنده : admin

من فيلم تيتة رهيبة مقطع من فيلم تيتة رهيبة مقاطع من فيلم تيتة رهيبة كومنتات من فيلم تيتة رهيبة اغنية تيتة من قناة سكر اغنية تيته قناة سكر تحميل اغنية تيتة من قناة سكر اغنية تيتة فى قناة سكر اغنية تيتا علي قناة سكر كلمات اغنية تيتة قناة سكر منتدى تيتة اوزى نیمار و دوست دخترش نیمار و دوست دخترش 2014 نیمار و دوست دختر هایش تصاویر نیمار و دوست دخترش عکس نیمار و دوست دخترش در ساحل عکس هایی از نیمار و دوست دخترش عکس های جدید نیمار و دوست دخترش نیمار و مسی نیمار و مسی و سوارز نیمار و مسی 2016 نیمار و مسی و رونالدو نیمار و مسی 2015 نیمار و مسی آپارات تصاویر نیمار و مسی رابطه نیمار و مسی کاریکاتور نیمار و مسی نیمار مسی نیمار و رونالدو نیمار و رونالدو و مسی عکس نیمار و رونالدو نیمار و کریس رونالدو نیمار رونالدو نیمار رونالدو مسی مقایسه نیمار و رونالدو و مسی دانلود کلیپ مقایسه نیمار و رونالدو نیمار ومسی و رونالدو عکسهای نیمار و رونالدو نیمار و بیل نیمار و گرت بیل عکس نیمار و بیل کلیپ نیمار و بیل مقایسه نیمار و بیل اپارات نیمار بیل نیمار بیلبائو فیلم مقایسه نیمار و بیل عکس های نیمار و بیل نیمار یا گرت بیل نیمار Vs گرت بیل دانلود کلیپ مقایسه نیمار و گرت بیل رونالدو و مسی و نیمار و گرت بیل نیمار و کارولینا عکس نیمار و کارولینا نیمار و رونالدینیو مقایسه نیمار و رونالدینیو کلیپ نیمار و رونالدینیو نیمار رونالدینیو کلیپ مقایسه نیمار و رونالدینیو مقایسه نیمار و کریس رونالدو نیمار و هاشم مستور نخود فلافل باید پخته باشد نخود فلافل باید خام باشد یا پخته نخود فلافل باید پخته شود آیا نخود فلافل باید پخته شود من تيتة رهيبة تیته: من و نیمار باید پخته تر باشیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۷۲
  • تعداد حاضران : ۱۹۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها