freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در پرچمدارانی که اخیراً توسط دو کمپانی سامسونگ و اپل معرفی شده اند، ویژگی مقاومت در برابر نفوذ آب به یک ویژگی ضروری تبدیل شده است. حالا باید دید آیا پرچمداران جدید گوگل هم از چنین ویژگی برخوردار هستند یا خیر؟

در ماه سپتامبر شایعاتی شنیده شد که ادعا می کرد پیکسل های گوگل نیز دارای گواهینامه IP53 هستند. گویا گوکل این شایعات را تایید کرده است
بنا بر گزارش نشریه Droid-Life، گوگل بهره مندی دو گوشی Pixel و Pixel XL از گواهینامه IP53 را تایید کرده است. پیش از آنکه هیجانزده شوید، بد نیست بدانید که گواهینامه های IP معانی متفاوتی دارند و در خصوص IP53 مفهوم این گواهینامه این است که گوشی مورد نظر در مقابل گرد وغبار مقاوم است. اما در خصوص مقاومت در برابر آب، این گواهینامه اینگونه توصیف شده است:اسپری شدن آب در زوایای مختلف و حداکثر تا 60 درجه آسیبی به دستگاه وارد نخواهد کرد.
مفهوم این عبارت این است که قطعا نمی توانید گوشی را هنگام شنا یا زیر دوش همراه داشته باشید. همچنین سقوط گوشی در محفظه های پر از آب بعنوان مثال توالت، به معنی پایان کار گوشی خواهد بود. گواهینامه IP53 گوشی را در برابر قطرات آب مانند قطرات باران و یا لمس گوشی با دست خیس محافظت می کند، پس انتظار زیادی از گوشی خود نداشته باشید.
اما با توجه به اینکه گوگل سعی کرده با معرفی گوشی های پیکسل مسیر جدیدی را در این صنعت طی کند، قطعا می توان به ارایه ویژگی های بهتری در این گوشی ها در آینده امیدوار بود.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۸:۴۹ دیده شده : ۸۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۳۷
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها