freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


دانشمندان رده روباتیک در چین موفق به ساختن دستکشی شدند که می توان با کمک آن اجسام دیجیتالی را لمس کرد.این دستکش ویژه از چند بازوی مکانیکی تشکیل ‌شده است که بر روی دست کاربر قرار می‌گیرند و می توانند حرکت دست او را تا زاویه حداکثر ۱۱ درجه تحلیل کنند.

علاوه بر این نیز می‌توان حرکت بندهای انگشت را از طریق این دستگاه برداشت کرده و به کامپیوتر انتقال داد تا با کمک شبیه‌سازی حرکت دست کاربر در محیط واقعی بتوان به دنیای مجازی پای گذاشت.

علاوه بر این نیز یک سری حسگر فشاری در نوک انگشتان این دستکش کارگذاری شده‌اند که با لمس جسم دیجیتالی، فشاری اندکی به انگشتان کاربر وارد می‌کنند تا حس لمس کردن یک جسم واقعی به او دست بدهد.

ساخت دستکش برای لمس اجسام دیجیتالی

این دستکش با کمک عینک مجازی اوکولوس ریفت مورد آزمایش قرار گرفته است و به کمک آن علاوه بر انجام بازی‌های کامپیوتری و لذت بردن از حضور در دنیای مجازی، مواردی از کنترل از راه دور بازوهای روباتیک در دنیای واقعی نیز مورد آزمایش قرار رفته است.

برای نمونه می‌توان به کنترل بازوهای روبات خنثی کننده بمب از راه دور اشاره کرد و یا اینکه این دستگاه برای جابجا کردن محلول‌های شیمایی ویژه و خطرناک برای انسان نیز می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۸:۵۴ دیده شده : ۱۱۰بار نویسنده : admin

ساخت دستکش مرد عنکبوتی آموزش ساخت دستکش مرد عنکبوتی طرز ساخت دستکش مرد عنکبوتی ساخت دستکش ساخت دستکش مرد آهنی ساخت دستکش بوکس ساخت دستکش با جوراب ساخت دستکش لیزری مرد اهنی ساخت دستکش چرم ساخت دستکش سگ ساخت دستکش لاتکس ساخت دستکش چرمی اموزش ساخت دستکش با جوراب آموزش ساخت دستکش چرمی تولید دستکش چرمی تولید دستکش لاتکس تولید دستکش لاتکس در ایران روش ساخت دستکش لاتکس دستگاه ساخت دستکش لاتکس نحوه ساخت دستکش لاتکس طرز ساخت دستکش لاتکس برای لمس تن عشق ابی دانلود اهنگ برای لمس تن عشق ابی برای لمس تن عشق براي لمس تن عشق دانلود اهنگ برای لمس تن عشق دانلود بازی برای لمسی جاوا دانلود بازی بولینگ برای جاوا لمسی دانلود بازی برای جاوا لمسی سامسونگ دانلود بازی برای جاوا لمسی نوکیا دانلود بازی برای جاوا لمسی ال جی دانلود بازی برای جاوا لمسی 240*320 دانلود بازی برای گوشی لمسی جاوا دانلود بازی برای گوشیهای لمسی جاوا دانلود بازی برای گوشی لمسی جاوا سونی اریکسون دانلود بازي لمسي جاوا ساخت دستکش برای لمس اجسام دیجیتالی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۳
  • تعداد حاضران : ۱۴۴
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها