freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


 

ایرانجوان بوشهر0  -    خونه به خونه مازندران 0

 

 

هفته نهم لیگ دسته اول

 

 

ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

 

تماشاگر :بیش از دو هزار نفر

 

داور: روح الله شریفی

 

 

کمکها:حمید کاوندی   و مهرداد نجفی

 

 

گلها:-

اخطار:سعید قزلکچی {ایرانجوان}  هادی خبری ،وفا هخامنش{خونه به خونه}

 

 

اخراج:-

 

بازیکنان ایرانجوان: سعید ابراهیم پور،سعید قزلکچی،،علی رضا جلیلی،،حسن شوشتری،علی دهقان،صادق گشنی،مهدی قائدی،محمد طارمی،بابک لطیفی{60بابا محمدی}،رامین دهقانی{70حجت اسلامی} و علی مومن زاده{78 میلاد ربانی}

 

 

 

بازیکنان خونه به خونه: حسین ناییجی،هادی خیری،محمد خلیلی،حنیف عمران زاده،وفا هخامنش،{65 رامتین سلیمان زاده}سعید صادقی ،امیر حسین فشنگچی،حسین کریمی،عباس محمد رضایی{57 پژمان نوری}روح الله باقری و محمد غلامی{56 جلال رافخایی}

 

 

 

شرح بازی: هفته نهم لیگ یک برگزار شد و ایرانجوان بوشهر در یک دیدار خانگی مقابل خونه به خونه مازندران به تساوی بدون گل رضایت داد.

به گزارش "دی اسپورت"، محمود خرمزی که در این بازی دو مدافع وسط اصلی خود را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشت،با ترکیبی متفاوت وارد میدان شده بود.محمد طارمی در غیاب تهمورث در قلب دفاع قرار گرفت و یکی از بهترین نمایش های دو فصل اخیر خود را به نمایش گذاشت .از طرفی مهدی قاودی جوان و ریز نقش برای اولین بار در ترکیب ثابت تیمش حاضر شد و 90 دقیقه بازی کرد.این جوان با وجود خستگی زیاد اما هر وقت پا به توپ شد مدافعین نامی خونه به خونه آزار داد.

 

در نیمه اول خونه به خونه دقایق ابتدای بازی را بهتر آغاز کرد و حتی یک ضربه انها توسط باقری به تیر دروازه ایرانجوان برخورد کرد اما در ادامه ایرانجوان روی فرارهای دهقان و قائدی از کناره های زمین موقعیت هایی ایجاد کرد که به گل تبدیل نشد.بابک لطیفی که در این بازی در نقش یک مهاجم هدف بازی می کرد ،بیش از گذشته دوندگی داشت و حتی یک پاس کات بک زیبا هم به دهقان داد اما هافبک ایرانجوان توپ رار به سینه آسمان فرستاد. نیمه اول بدون گل خاتمه یافت ،این در حالی بود که هر دو تیم موقعیت های خوبی برای گلزنی را از دست دادند.

 

در نیمه دوم بازی ،هر دو تیم برای رسیدن به گل بی تاب بودند اما نبود یک گلزن در این بازی بیش از هر چیز دیگری به چشم امد.فرار تماشایی گشنی و جا گذاشتن چند بازیکن خونه به خونه می توانست ایرانجوان را صاحب گل کند اما بازیکن با تجربه قرمزهای در آخرین لحظه کم آورد و توپش مهار شد.مرزبان با آوردن دو انزلی چی سابق بنام های پژمان نوری و جلال رافخایی سعی داشت اندیشه های تاکتیکی خود را در نیمه دوم پیاده کند که هر دو بازیکن با تجربه خونه به خونه مغلوب بازی خوب علی مومن زاده و سعید قزل شدند.

هر چه از زمان بازی سپری می شد،دو تیم حملات بیشتری را طراحی کردند ،فرار زیبای مهدی قائدی 80 و پاس زیبای او حجت اسلامی تازه وارد را صاحب توپ کرد اما این توپ مشخص نشد چگونه از دست رفت.

 

این بازی با نتیجه بدون گل خاتمه یافت تا ایرانجوان 10 امتیازی شده و در مکان سیزدهم جدول قرار بگیرد.این تساوی خانگی مقابل خونه به خونه ثروتمند و مدعی برای ایرانجوان بد نبود.تیمی که هیچ ندارد ، خرمزی و هواداران ایرانجوان این روزهای از تنهایی تیمشان بیش از گذشته ناراحت هستند!

 

بهترین بازیکن زمین: محمد طارمی {با تقدیر از سعید قزل}

 

طارمی در قلب دفاع ایرانجوان یک روزی عالی را سپری کرد و در چند نوبت با تکل های خود ناجی دروازه شد.روز خوب قزل و طارمی در قلب دفاع ایرانجوان و بازی مثبت مومن زاده در هر دو سمت خط دفاع،باعث شد تا ایرانجوان در خانه گلی را دریافت نکند.رامین دهقان گوش چپ قرمزهای بوشهری در چند نوبت حنیف عمران زاده کاپیتان با تجربه مازندرانی ها فریب داد و شایسته تمجید بود.

در سمت مقابل سعید صادقی هافبک دفاعی گمنام اما خوب خونه به خونه یک عنصر محرک و سازنده پاسهای مطمئن برای تیمش بود ،هر چند از بازی خوب روح الله باقری نیز نمی توان به سادگی گذشت.

 

 

 

اتفاق ویژه:در پایان بازی مهرداد میناوند کمک اول مرزبان با مهدی دهقان یکی از اعضای کادر فنی ایرانجوان درگیری لفظی شدیدی پیدا کرد!

هواداران ایرانجوان در خاتمه بازی ایستادند و بازیکنان با معرفت تیمشان را با شعار با غیرت ها تشویق کردند.

 

 

گزارش: فوتبال بوشهر


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۷:۲۸ دیده شده : ۶۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۷۴
  • تعداد حاضران : ۷۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها