freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1363606/42  زمان: 20:10  1395/07/16  بازدید: 956

آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلیکو مادرید معتقد است که با عدم دعوت از کریم بنزما، این تیم ملی فرانسه است که از موهبت مهاجمی گلزن بی بهره می شود.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از اتفاقاتی که در رابطه با بنزما و والبوئنا قبل از مسابقات یورو پیش آمد و منجر به محرومیت بنزما از حضور در ترکیب تیم ملی شد، باز هم مهاجم رئال مادرید در اردوی اخیر توسط دشان به تیم ملی دعوت نشده است و حتی در روزهای اخیر، اخبار زیادی مبنی بر خداحافظی احتمالی  بنزما از عرصه ملی منتشر شده است.

 

 

 

 

گریزمان ر این رابطه گفت: "به نظر من فرانسه بدون حضور بنزما ضرر خوهد کرد و با حضور او کیفیت تیم ما افزایش می یابد. بنزما مهاجم بسیار بزرگی است و برقراری ارتباط با او در بیرون و داخل زمین بسیار آسان است".

 

مدتی پیش دشان اذعان داشت که در رابطه با بنزما یا هر بازیکن دیگری، خودش تصمیم گیرنده اصلی است و تحت تاثیر اخبار رسانه ها قرار نخواهد گرفت.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۴:۷ دیده شده : ۱۱۱بار نویسنده : admin

گریزمان بازیکن فرانسه می کند می کند به انگلیسی می کند یا میکند می کند انگار چشمش طلوع میکند آن آفتاب پنهانی کمیسر متهم میکند عسل چاق می کند؟ هربی پرواز می کند ذرت چاق می کند؟ ژله چاق می کند؟ تقدیم میکند به انگلیسی هدف وسیله را توجیه میکند به انگلیسی چه فرقی می کند به انگلیسی می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر شعر می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر طلوع ميكند آن آفتاب پنهاني شعر طلوع میکند آن آفتاب پنهانی طلوع میکند آن آفتاب پنهانی زسمت مشرق جغرافیای عرفانی کمیسر متهم میکند کامل کمیسر متهم میکند 1 کمیسر متهم میکند دانلود کمیسر متهم میکند (دوبله فارسی) کمیسر متهم میکند 2 کمیسر متهم میکند قسمت دوم کمیسر متهم میکند اهنگ فیلمهای کمیسر متهم میکند کمیسر مولدوان متهم میکند عسل چاق میکند یا لاغر عسل چاق ميكند ؟ آیا عسل چاق می کند فیلم هربی پرواز می کند دانلود هربی پرواز می کند دانلود فیلم هربی پرواز میکند بازیگران فیلم هربی پرواز می کند دانلود فیلم سینمایی هربی پرواز میکند سینمایی هربی پرواز می کند فیلم سینمایی هربی پرواز می کند دانلود رایگان فیلم هربی پرواز می کند پخش آنلاین فیلم هربی پرواز می کند آیا ذرت چاق می کند ایا ذرت بوداده چاق می کند آیا ژله چاق می کند؟ ژله صورت را چاق میکند آیا ژله صورت را چاق می کند؟ گریزمان: با نبود بنزما، فرانسه ضرر می کند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۹۴
  • تعداد حاضران : ۲۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها