freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

محمود خرمزی: مشکلات مالی تمرکز بازیکنان را گرفته
Facebook Instagram

جمعه 16 مهر

جیووا
کد خبر: 56253  زمان: 16 مهر 1395 - 22:09

سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر:


سرمربی تیم دسته یکی فوتبال ایرانجوان بوشهرگفت:بازیکنان ایرانجوان برای گلزنی تمرکز لازم را ندارند که عمده دلیل این تمرکز نیز مشکلات مالی است.

به گزارش "دی اسپورت"، محمود خرمزی جمعه شب پس از تساوی صفر بر صفر تیمش در برابر تیم خونه به خونه در جمع خبرنگاران افزود: در این بازی بازیکنان ایرانجوان بسیار خوب ظاهر شدند و همه تاکتیک های گوشزد شده به آنها را بخوبی اجرا کردند.
وی بیان کرد: با اندکی دقت بیشتر برای زدن ضربه های پایانی، سه امتیاز این بازی به راحتی در اختیار ایرانجوان قرار می گرفت.
خرمزی گفت: این دیدار به نوعی تقابل تیم میلیاردی و تیمی بود که بازیکنان آن بدون دریافت مالی مناسب تنها با عشق و تعصب به شهر خود با آنها به تقابل پرداختند که با این وجود هم نسبت به حریف عملکرد بهتری داشتند.
وی افزود: در دو روز تنها در ضربات نهایی به سمت دروازه با بازیکنان کار کردیم ولی باید دانست که بازیکنی که به دلیل مشکلات مالی از تمرکز و شرایط روحی و روانی مناسبی برخوردار نباشد نمی تواند در زمین مسابقه نمایش خوبی از خود به جایی بگذارد.
وی همچنین با تقدیر از اصحاب رسانه و هواداران ایرانجوان بوشهر افزود: اصحاب رسانه و هواداران فهیم و فوتبال دوست استان بوشهر با شناخت مطلوبی که از فوتبال دارند همواره حامی این تیم بودند که این نوع حمایت آنها ستودنی است.
وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار نیز گفت: انتظار مدیریت بهتری از داور داشتیم ولی این مهم محقق نشد و در جریان بازی تنها با چند اعتراض از سوی کادرفنی حریف ،داور نحوه قضاوت خود را تغییر داد.
سرمربی ایرانجوان بوشهر گفت: در یکی از صحنه ها با وجود اینکه رامین دهقان مرتکب خطایی روی بازیکن حریف نشد ولی داور به اشتباه آن صحنه را خطای بازیکن ایرانجوان تشخیص داد.
خرمزی در بخش دیگری از صحبت های خود عنوان کرد: صحبت از مشکلات مالی ایرانجوان دیگر تکراری شده ولی با این وجود باید بدانیم برای رسیدن به موفقیت نیازمند به همراهی مسئولان استان و حل مشکلات مالی تیم هستیم.
وی گفت: مدیرعامل تیم ایرانجوان فردی سخت کوش است که مسئولان استان باید به کمک وی بیایند و مسیر سخت ایرانجوان برای موفقیت در لیگ دسته یک فوتبال کشور را هموار کنند.
خرمزی یادآور شد: در چند بازی گذشته تاکنون چندین موقعیت صددرصد گلزنی را از دست داده ایم و این تنها به دلیل مشکلات مالی است که گریبانگیر آنها شده و در صورت حمایت مالی می توانیم در بین رده های نخست جدول لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار گیریم.

خبرنگار: عبدالصمد شهریاریمرتبط:


فیلمنت
کانال رسمی دی اسپورت

آخرین اخبار

منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۲:۱۶ دیده شده : ۲۰۶بار نویسنده : admin

محمود خرمزی مشکلات مالی مشکلات مالی ازدواج مشکلات مالی در زندگی زناشویی مشکلات مالیاتی مشکلات مالیات بر ارزش افزوده مشکلات مالی در ازدواج مشکلات مالی بعد از ازدواج مشکلات مالی و طلاق مشکلات مالی و ازدواج مشکلات مالیات مشكلات مالي ازدواج مشکلات مالی اول ازدواج مشکل مالی در ازدواج مشکل مالی و ازدواج مشکلات مالی قبل از ازدواج مشکل مالی ازدواج مشکلات مالیاتی در ایران مشکلات مالیاتی کشور مشکلات مالیاتی ایران مشکلات مالیاتی اصناف مشکلات نظام مالیاتی ایران مشکلات نظام مالیاتی مشکلات مودیان مالیاتی مشکل مالیاتی مسی مشکلات اظهارنامه مالیاتی مشکلات مالیات بر ارزش افزوده در ایران مشکلات اجرایی مالیات بر ارزش افزوده مشکلات مالیات ارزش افزوده مشکلات اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده مشکلات قانون مالیات بر ارزش افزوده مشکلات قانونی مالیات بر ارزش افزوده مشکلات اجرایی قانون مالیات بر ارزش افزوده مشکلات مالیات بر ارث مشکلات مالیات اصناف اسمان را گرفته ام آسمان را گرفته ام که به زمین نیاید من آسمان را گرفته ام آسمانش را گرفته تنگ در آغوش آسمانش را گرفته تنگ در آغوش ابر با آن آهنگ آسمانش را گرفته تنگ در آغوش شعر آسمانش را گرفته تنگ در آغوش آسمانش گرفته تنگ در آغوش دانلود آهنگ آسمانش را گرفته تنگ در آغوش بغض گلویم را گرفته غم وجودم را گرفته غم وجودم را گرفته مهستی من آسمان را گرفته ام که به زمین نیاید جلوی آفتابم را گرفته بود آسمانش را گرفته در آغوش محمود خرمزی: مشکلات مالی تمرکز بازیکنان را گرفته

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۲۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها