freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


دولت استرالیا قطارهایی با هزینه 2.3 میلیون دلار به کره سفارش داد، اما پس از اتمام مشخص شد این قطارها از خط‌ ریل های این کشور بزرگتر هستند.

به گزارش خبرنگار باشگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان، استرالیا قطارهایی برای راه‌آهن خود سفارش داده است که در خط‌های خود جا نمی‌شوند و در واقع  پولی که این دولتبرای قطارهای جدید خود خرج کرده، بیهوده بوده است.
قطارهایی که در خط جا نمی‌شوند +تصاویر

دولت استرالیا برای ساختن چند واگن قطار به دولت کرده جنوبی 2.3 میلیون دلار پول داده است تا خط راه‌آهن داخل شهری خود را با آن‌ها تقویت کند اما حالا مشخص شده است که این قطارهای جدید با اندازه بزرگی که دارند، در خط آهن شهر جا نمی‌شوند.

قطارهایی که در خط جا نمی‌شوند +تصاویر

قطارهایی که استرالیا برای ساخت سفارش داده بود، قرار بود در سال 2019 در خط‌های بین سیدنی، نیوکاسل، سنترال کوست و چند شهر دیگر راه‌اندازی شوند.

قطارهایی که در خط جا نمی‌شوند +تصاویر

این 500 واگنی که در کره جنوبی برای استرالیا ساخته شده‌اند، پهن‌تر از مقداری هستند که ریل‌های این کشور بتوانند آن‌ها را در خود جای دهند. 

گفتنی است،ریل‌های درون شهری استرالیا قادر هستند قطارهایی با پهنای 3 متر را در خود جای دهند اما قطارهای ساخته شده جدید 3.1 متر عرض دارند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۳:۵۴ دیده شده : ۷۱بار نویسنده : admin

میلیون دلاری مرد شش میلیون دلاری اسکناس یک میلیون دلاری مرد شش میلیون دلاری دوبله فارسی مرد شش میلیون دلاری دانلود مرد شش میلیون دلاری آپارات مرد 6 میلیون دلاری مرد 6 ميليون دلاري سریال مرد شش میلیون دلاری دوبله سریال مرد شش میلیون دلاری دوبله فارسی فیلم مرد شش میلیون دلاری دوبله دانلود مرد شش میلیون دلاری دوبله اسکناس یک میلیون دلاری وجود دارد؟ اسکناس یک میلیون دلاری در ایران اسکناس یک میلیون دلاری چیست در مورد اسکناس یک میلیون دلاری اسکناسهای یک میلیون دلاری آمریکا اسكناس يك ميليون دلاري امريكا اسکناس یک میلیون دلار آیا اسکناس یک میلیون دلاری وجود دارد تصویر اسکناس یک میلیون دلاری که دوره شباب شد نیامده به خود نگر که دوره شباب شد که دوران وفا افسوس بگذشت صدا پیچید در گوش شقایق که دوران وفا افسوس بگذشت هرکه دور ماند از اصل خویش هركه دور ماند از اصل خويش هرکه دور ماند از هرکه کو دور ماند از اصل خویش هر که او دور ماند از اصل خویش دور که میشوی مگذار که دور از رخت ای یار بمیرم مگذار که دور از رخت ای یار بمیرم هایده مگذار كه دور از رخت اي يار بميرم دانلود آهنگ مگذار که دور از رخت ای یار بمیرم مگذار که دور از رخت ای یار دلم که دورو برته متن آهنگ دلم که دورو برته بنیامین متن آهنگ دلم که دورو برته دردا که دوری دردا دردا كه دوري دردا ای که دور از من و در ای که دور از من اي كه دور از من و در ياد مني ای که دور از من و مگذار که دور از رخت سفارش 2.3 میلیون دلاری که دور ریخته شد+تصاویر

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۶۹
  • تعداد حاضران : ۱۱۹
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها