freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


شرکت اینتل در حال احداث ساختمان‌ جدید خود است. در این بنا ۲۵۰۰ کارمند جای می‌گیرند و به نوعی نقش یک ویترین برای این سازنده‌ی تراشه‌های کامپیوتر را خواهد داشت. یک ویدیوی تبلیغاتی از اینتل نشان می‌دهد که این ساختمان کنترل وحشتناکی! بر روی کارمندان خود دارد و می‌تواند مواردی مانند خواب، کار کردن، رفت و آمد، ورزش و حتی ناهار خوردن آن‌ها را تحت نظر بگیرد. می‌توان تصور کرد که چنین ساختمانی رویای شیرین یک کارفرما و کابوس ترسناک یک کارمند است!

در این سیستم مراقبتی ساختمان فوق‌العاده هوشمند اینتل چهره‌ها را تشخیص می‌دهد. از این رو نیاز به هیچ نشان شناسایی وجود ندارد و دیوارها از هویت و موقعیت مکانی شما اطلاع دارند! در سراسر ساختمان هزاران سنسور نصب شده است تا تسهیلات مناسب با نیازهای شما را فراهم کنند و در نهایت کمک کنند تا به بهترین شیوه، زندگی خود را تجربه کنید.

چنانچه جزو دسته‌ی کارمندان تنبل باشید، این ساختمان شما را به سمت همکاران وقت‌شناس‌تان راهنمایی خواهد کرد. در زمان ناهار می‌توانید مطلع شوید که در چه زمانی کافه تریا شلوغ‌تر است - چرا که همه‌ی همکاران‌تان به آنجا هجوم برده‌اند- و به شما توصیه کند (یا مجبورتان کند) که غذای سالم‌تری را انتخاب کنید. چنانچه برای ورزش کردن انگیزه‌ی خاصی ندارید، ساختمان مودبانه به شما یادآوری می‌کند که از پله‌ها استفاده کنید!

در واقع، مشابه حالتی است که از یک ساعت هوشمند استفاده می‌کنید. تنها تفاوت ساختمان اینتل با ساعت هوشمندتان در این است که محیط اطراف شما را در سیطره‌ی خود دارد و احتمالا با چشمان خود لحظه به لحظه‌ی شما را تحت نظر قرار می‌دهد!

تصور کار در چنین محیطی چه احساسی را در شما ایجاد خواهد کرد؟

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۵:۵۹ دیده شده : ۱۱۵بار نویسنده : admin

ساختمان آینده انسان ساختمان آینده آینده ساختمان سازی ساختمان های آینده ساختمان مرکزی بانک آینده همایش ملی ساختمان آینده آینده ساختمان سازی در ایران ساختمان بانک آینده کنفرانس ساختمان آینده ساختمان اصلی بانک آینده ویژگی های ساختمان های آینده آدرس ساختمان مرکزی بانک آینده پروژه ساختمان مرکزی بانک آینده همایش ملی ساختمان آینده ساری اولين همايش ملي ساختمان آينده اولین همایش ملی ساختمان آینده اداره ساختمان بانک آینده شرکت ساختمانی بانک آینده ساختمان شماره 2 بانک آینده است یا هست است اثيكا مستشفى است اثيكا است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است كبش معنى است في المعجم ساختمان آینده اینتل یک هیولای مراقب است!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها