freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


جنون سرعت و هیجان بی‌حد و مرز، بخش جدایی ناپذیر از انسان‌ها است؛ به همین دلیل است که مسابقات اتومبیلرانی یکی از محبوب‌ترین شاخه‌های ورزش است. کنترل غول‌های آهنی در سرعت‌های بالاتر از ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت در عین خطر بسیار زیاد، جذابیت و هیجان بسیار بالایی چه برای راننده و چه برای بیننده‌ها دارد. در همین راستا نیز انواع مختلفی از شاخه‌های مسابقات اتومبیلرانی ایجاد شده است و هر یک نیز در نوع خود جذابیت‌‌های زیادی دارد.

مسابقات اتومبیلرانی در دنیای بازی نیز طرفداران بسیاری دارد وهمواره یکی از جذاب‌ترین شاخه‌های ورزش برای گیمرها بوده است. فرمول یک نیز به عنوان مطرح‌ترین شاخه از مسابقات اتومبیلرانی جایگاه ویژه‌ای در دنیای بازی دارد. استودیو کدمسترز نیز وظیفه‌ی توسعه‌ی سالانه‌‌ی بازی مسابقات فرمول یک را دارد تا تجربه‌ی رانندگی با خودروهای بسیار سریع این رقابت‌ها را به گیمر‌ها و عاشقان ریسینگ منتقل کند.

اما باید یک نکته‌ی مهم را پیش از ورود به بازی F1 2016  بدانید. فرمول یک تفاوت‌های فاحشی با سایر رشته‌های اتومبیلرانی دارد. به همین دلیل نیز بازی F1 2016 نیزفضای متفاوتی دارد و نباید آن را با بازی‌هایی مانند فورزا موتوراسپرت و گرند توریسمو مقایسه کرد.

در F1 2016 تمرکز Codemasters  القای تجربه‌ی نزدیک به حال و هوای رانندگان فرمول یک دارد و خبری از صحنه‌های جذاب، برخوردهای نفس‌گیر، سرعت‌های دیوانه‌وار و دریفت کشیدن نیست. باید مانند یک راننده‌ی حرفه‌ای به طور مداوم با پدال‌های گاز و ترمز در کنار فرمان بازی کنید و هم‌چنین حواستان به میزان مصرف سوخت، وضعیت لاستیک‌ها و ارتباط با گاراژ باشد. F1 2016 را می‌توان از انواع SimCade یا نیمه‌شبیه‌ساز دانست که البته به نظر ما تجربه‌ی بازی به نمونه‌های شبیه‌ساز نزدیک‌تر است. چون در این بازی تنها نحوه‌ی کنترل خودرو را نباید در نظر داشت و کنترل و بررسی سایر عوامل تاثیر بسیار زیادی در روند بازی خواهد داشت. به همین دلیل قبل از انجام این بازی باید از خود بپرسید چقدر آماده‌‌ی رقابت در سخت‌ترین و پیچیده‌ترین نوع از مسابقات اتومبیلرانی هستید.

F1 2016 Review

F1 2016 دارای بخش‌های مختلف است که البته روند همه‌ی آن‌ها یکسان است. Career  و Championship بخش‌های اصلی این بازی به حساب می‌آیند که شباهت زیادی با هم دارند. تنها تفاوت آن‌ها رانندگی با شخصیت ساختگی در Career و رقابت با یکی از رانندگان فعلی مسابقات در Championship است.

بخش آنلاین هم طبق سنت‌ همیشگی بازی‌های ریسینگ وجود دارد و قادر خواهید بود در پیست‌های مختلف و در مسابقاتی سفارشی‌سازی شده به رقابت بپردازید. یکی از نکات جالب این بخش نیز امکان برابر کردن قدرت تمام خودروها است که البته همواره در حالت خاموش قرار دارد و به همین دلیل شاهد ثبت تمامی رکورد‌ها با خودروهای مرسدس بنز هستید.

بخش Career  نیز خود از دو قسمت تشکیل شده است. Career و Pro Career دو بخش اصلی داستانی بازی هستند. لازم است بدانید که این دو بخش نیز هیچ تفاوتی در محتوای خود ندارند و تنها  Pro Career با تنظیمات حداکثر سختی بازی، خود را از دیگر بخش موجود متمایز می‌کند.

پس از ورود به Career در ابتدا باید به شخصی‌سازی کاراکتر خود بپردازید. انتخاب چهره، تعیین نام و نام مستعار، طراحی کلاه کاسکت و انتخاب تیم و هم‌تیمی از امکانات در دسترس در این بخش هستند که البته چندان هم گسترده نیستند. به عنوان مثال قادر نخواهید بود اندام و ابعاد بدن را تعیین کنید و در بخش سفارشی‌سازی صورت نیز تنها چند گزینه‌ی محدود از پیش طراحی‌شده در دسترس خواهد بود.

F1 2016

پیش از ورود به هر گرندپری (جایزه‌ بزرگ) تنظیمات زیادی وجود دارد که باید زمان زیادی را صرف تنظیم آن‌ها کنید. تنظیمات در دسترس عبارتند از سیستم‌های کمکی رانندگی، قوانین مسابقه و شرایط آب و هوایی. بخش سیستم‌های کمکی راننده مهم‌ترین تنظیمات F1 2016 است که تاثیر زیادی در تجربه‌ی گیمر خواهد داشت. می‌توانید اکثر سیستم‌ها را روشن کرده و تجربه‌ی مشابهی با سایر بازی‌های آرکید ریسینگ داشته باشید. اما F1 2016 هدف متفاوتی دارد؛ آشنایی و حس فشار وحشتناک رانندگی رانندگان فرمول یک.

در صورتی که از فرمان‌های مخصوص بازی‌های ریسینگ بهره می‌برید می‌توانید لذت وصف‌ناشدنی فرمول یک را بچشید. کافی است تمام تنظیمات کمکی را خاموش کرده و حتی تعویض دنده را در حالت دستی قرار دهید. در این حالت پس از کمی رانندگی بلافاصله با خود خواهید گفت: «وای مگه میشه در آن واحد این همه مولفه رو کنترل کرد.» کنترل خودرو در این حالت چالش بزرگی برای شما خواهد بود و کوچکترین اشتباه منجر به خروج از پیست خواهد شد. به این موارد نزدیک به ۴۵۰۰ بار تعویض دنده در هر گرندپری را بیافزایید تا حس کنید که F1 2016 برای هر فردی ساخته نشده است.

البته اگر بدشانس باشید و در پیست‌هایی مثل موناکو در حال رقابت باشید، امکان بارش باران نیز وجود دارد که در این حالت می‌توانید یکی از سخت‌ترین شرایط دنیای بازی را تجربه کنید. آغاز حرکت و راندن خودرو در مسیر مستقیم نیز در این حالت تلاش زیادی را طلب می‌کند. خودرو همواره مستعد لغزش است و نیاز به بازی زیاد فرمان برای کنترل دارد. در صورتی که پیش از این تجربه‌ی بازی‌های شبیه‌ساز را ندارید شاید در همان ابتدا از ادامه‌ی بازی ناامید شوید.

البته باید بدانید انجام بازی با تنظیمات کمکی خاموش از ابتدا، تجربه‌ی بسیار زیادی را طلب می‌کند. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم در چند گرندپری ابتدایی از سیستم‌های کمکی بهره بگیرید. برخی از این سیستم‌های عبارتند از سیستم ترمز کمکی در سه درجه، سیستم کنترل تراکشن خودرو، نمایش خطوط بهینه‌ی ریسینگ، سیستم ترمز ABS و کمک در ورود و خروج از پیت‌استاپ.

F1 2016 Review

قوانین برگزاری مسابقات نیز قابل سفارشی سازی هستند که می‌توانید آن‌ها را به دلخواه تغییر دهید. نحوه‌ی برگزاری دور‌های تمرینی، زمان مجاز برای دور‌های زمان‌گیری و تعداد دور‌های مسابقه‌ی اصلی بخشی از تنظیمات موجود هستند. شرایط مسابقه نیز قابل تغییر هستند که در این بخشی نیز می‌توان به امکان حضور خودروی ایمنی، میزان آسیب به خودروها در برخورد‌ها و قوانین عبور از پیچ‌ها اشاره کرد. به طور خلاصه بخش تنظیمات هر گرندپری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است حتما پیش از ورود به مسابقات آن‌ها را به دقت تنظیم کنید.

بلافاصله بعد از ورود به گرندپری و نمایش شهر و محیط پیست اولین چیزی که جلب توجه می‌کند طراحی عالی پیست و گرافیک مناسب آن است. اما تمام آرزو‌های شما ممکن است هنگام نمایش فضای داخل گاراژ، رانندگان و پرسنل تیم‌ها بر باد برود. بافت‌ها و طراحی شخصیت‌های F1 2016 اصلا در حد کنسول‌های نسل هشتم نیست و اگر علاقه‌ای به فرمول یک نداشته باشید ممکن است بلافاصله از بازی خارج شوید. البته با کمی صبر و ورود به مسابقه می‌توانید دلایل زیادی برای لذت بردن از F1 2016 بیابید زیرا کدمسترز انرژی خود را در بخش گیم‌پلی متمرکز کرده است تا تجربه‌ی بی‌نقصی به گیمر منتقل کند.

F1 2016 Review

از لحظه‌ی قرارگیری پشت فرمان در گاراژ تیم و مشاهده‌ی افراد اطراف خودرو، حس و حال جالبی به شما دست خواهد داد. پرسنلی که مخصوص گرم‌کردن لاستیک‌ها هستند و فردی که تنها کارش خنک کردن شما است، به خوبی حال و هوای متفاوت فرمول یک را القا می‌کند.

پیش از خروج از گاراژ و ورود به پیست در دور‌های تمرینی، لیست بلند بالایی از تنظیمات خودرو در اختیار شما قرار می‌گیرد. F1 2016 در همین زمینه‌ها خود را از سایر بازی‌های ریسینگ مجزا می‌کند. هر قطعه‌ای از خودرو قابل تنظیم است و البته تاثیر محسوسی در رفتار خودرو دارد که برای درک عملکرد آن‌ها نیاز به اطلاعات بالایی از خودروهای فرمول یک دارید. از فشار باد لاستیک‌ها و تنظیم نیروی ترمز محور‌های جلو و عقب گرفته، تا میزان بنزین باک، هندسه سیستم تعلیق، موقعیت بال‌های جلو و عقب و نحوه‌ی کار گیربکس، همگی توسط شما انجام می‌شود. پس از اعمال هر تنظیم می‌توانید به پیست رفته و خودرو را تست کنید و دوباره با مراجعه به گاراژ آن‌ها را به دلخواه تغییر دهید. بدین ترتیب بهترین حالت ممکن برای هر پیست را بدست خواهید آورد که البته می‌توانید تنظیمات خود را ذخیره کرده و در بخش‌های دیگر بازی اعم از حالت آنلاین استفاده کنید.

با توجه به وضعیت آب و هوای منطقه نیز چند نوع لاستیک در دسترس است و می‌توانید نمونه‌ی مورد نظر را انتخاب کنید و با رفتار لاستیک‌ها نیز بیشتر آشنا شوید.

F1 2016 Review

گیم‌پلی F1 2016 بسیار خوب طراحی شده و دقت به جزئیات در تمام بخش‌های آن دیده می‌شود. هنر کدمسترز این بازی را به اثر متفاوتی در بخش ریسینگ تبدیل کرده است. به عنوان مثال می‌توان به دمای مناسب لاستیک‌‌ها برای رقابت اشاره کرد. بدین ترتیب نباید بلافاصله پس از خروج از پیت‌استاپ با تمام توان خودرو اقدام به رانندگی کرد زیرا احتمال از دست رفتن کنترل وجود دارد. همچنین پس از خروج خودرو از جاده و ورود به چمن‌های کنار پیست، هنگام بازگشت به پیست با کاهش محسوس چسبندگی تایرها به دلیل قرارگیری میزان زیادی از علف‌ها روی مواجه خواهید شد. البته جا داشت به برخی دیگر از جزئیات اعم از بخش‌های جدا شده از لاستیک‌ها اشاره کرد که در خارج خطوط ریسینگ قرار دارند و هنگام عبور از آن‌ها کاهش چسبندگی خودرو را به همراه دارد.

از دیگر بخش‌های جذاب F1 2016 مکالمات رادیویی با مهندس تیم است که در کنسول پلی استیشن 4 صدای آن از اسپیکر تعبیه شده روی کنترلر پخش می‌شود. مهندس تیم به طور مداوم از طریق بیسیم نکاتی را گوشزد می‌کند که انجام آن‌ها تاثیر زیادی در روند بازی خواهد داشت.

F1 2016 Review

عنوان استراتژی جایگزین، اعلام موقعیت رقبا، مشکلات پیش آمده در بخش‌های مختلف خودرو، شرایط آب و هوایی و میزان سوخت تنها برخی از اطلاعات اعلام شده از طریق بیسیم و از سوی گاراژ است. مکالمات متنوعی نیز در نظر گرفته شده است که راننده در هر شرایطی می‌تواند از گاراژ اطلاعات به خصوصی را در خواست کند. البته باید به این نکته اشاره کرد که یکی از نقاط منفی بازی صدای یکسان تمام مهندسان تیم‌های مختلف است. با توجه به این مساله که هر مهندس خود را در آغاز فصل به شما معرفی می‌کند، صدای مشابه با سایر تیم‌ها از جذابیت این مساله تا حد زیادی می‌کاهد.

با وجود گرافیک و بافت‌های ضعیف کارکترها، هنگام مسابقه و در پیست شرایط متفاوتی حکم‌فرما است. تابش نور یا پاشش آب در آب و هوای بارانی خیلی خوب انجام شده است. البته هنوز هم با بهترین‌های این نسل مثل فورزا موتواسپرت فاصله‌ زیادی دارد.

یکی دیگر از مشکلات بازی کات‌سین‌های سینمایی تکراری است. به عنوان مثال با هر تیمی بخش کریر را آغاز کنید، صحنه‌ی ابتدایی بازی به یک شکل به نمایش در می‌آید و تنها لباس افراد حاضر در محیط تغییر می‌کند. هنگام اتمام مسابقه هم تنها دو کات‌سین طراحی شده است که اصلا جذاب نیستند و به قول معروف خستگی را در تن گیمر باقی می‌گذارد.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۵:۱۱ دیده شده : ۱۱۸بار نویسنده : admin

بررسی بازی Uncharted 4 نقد و بررسی بازی Uncharted 4 بررسی بازی بررسی بازی Gta V بررسی بازی Doom بررسی بازی Pokemon Go بررسی بازی Watch Dogs بررسی بازی Pes 2015 بررسی بازی The Evil Within بررسی بازی Pes 2014 بررسی بازی Need For Speed Rivals بررسي بازي Gta V بررسی بازی Gta V برای کامپیوتر بررسی بازی Gta V برای Pc بررسی بازی Gta V نسخه Pc بررسی کامل بازی Gta V نقد بررسی بازی Gta V نقدو بررسی بازی Gta V نقد و بررسی بازی Gta Vice City نقد و بررسی بازی Gta V برای Pc نقد و بررسی بازی Doom 3 بررسی بازی Watch Dogs 2 بررسی بازی Watch Dogs زومجی نقد و بررسی بازی Watch Dogs نقد و بررسي بازي Watch Dogs نقد بررسی بازی Watch Dogs بررسی تخصصی بازی Watch Dogs نقد و بررسی بازی Watch Dogs Bad Blood نقد و بررسی کامل بازی Watch Dogs بررسي بازي Pes 2015 نقد و بررسی بازی Pes 2015 نقد بررسی بازی Pes 2015 بررسی تخصصی بازی Pes 2015 نقد و بررسي بازي Pes 2015 نقد و بررسی بازی The Evil Within نقد و بررسی کامل بازی The Evil Within نقد و بررسی بازی Pes 2014 نقد بررسی بازی Pes 2014 نقد و بررسی بازی Need For Speed Rivals F1 2016 F1 2016 Game F1 2016 Ps4 F1 2016 Release Date F1 2016 Review F1 2016 Xbox One F1 2016 Setups F1 2016 Game Review F1 2016 Standings F1 2016 Pc F1 2016 Gameplay F1 2016 Game Release Date F1 2016 Game Trailer F1 2016 Game Ps4 F1 2016 Game Forum F1 2016 Game Career Mode F1 2016 Game Download F1 2016 Game Amazon F1 2016 Ps4 Review F1 2016 Ps4 Game F1 2016 Ps4 Release Date F1 2016 Ps4 Gameplay F1 2016 Ps4 Demo F1 2016 Ps4 Price F1 2016 Ps4 Trailer F1 2016 Ps4 Amazon F1 2016 Ps4 Release F1 2016 Release Date Ps4 F1 2016 Release Date Xbox One F1 2016 Release Date Uk F1 2016 Release Date Australia F1 2016 Release Date Us F1 2016 Release Date North America F1 2016 Release Date Ps3 F1 2016 Release Date Time F1 2016 Release Date Steam F1 2016 Review Ps4 F1 2016 Review Ign F1 2016 Review Gamespot F1 2016 Review Pc F1 2016 Review Xbox One F1 2016 Review Youtube F1 2016 Review Video F1 2016 Review Embargo F1 2016 Review Metacritic F1 2016 Xbox One Review F1 2016 Xbox One Release Date F1 2016 Xbox One Game F1 2016 Xbox One Asda F1 2016 Xbox One Digital Download F1 2016 Xbox One Amazon F1 2016 Xbox One Tesco F1 2016 Xbox One Update F1 2016 Xbox One Download F1 2016 Setups Explained F1 2016 Setups Guide F1 2016 Setups Baku F1 2016 Setups Renault F1 2016 Setups Manor F1 2016 Setups Game F1 2016 Setups Haas F1 2016 Setups Austria F1 2016 Setups Germany F1 2016 Game Review Ign F1 2016 Game Review Gamespot F1 2016 Game Review Pc F1 2016 Game Review Embargo F1 2016 Game Review Xbox One F1 2016 Game Review Youtube F1 2016 Game Review Ps4 F1 2016 Game Review Video F1 2016 Standings Points F1 2016 Standings Wiki F1 2016 Standings Drivers F1 2016 Pc Game F1 2016 Pc Requirements F1 2016 Pc Release Date F1 2016 Pc Download F1 2016 Pc Review F1 2016 Pc Crack F1 2016 Pc Game Download F1 2016 Pc Gameplay F1 2016 Pc Key بررسی بازی F1 2016

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۴۹
  • تعداد حاضران : ۲۶۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها